Kdo je to?
Kdo je to, byl Agraelus? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Agraelus? Lidé, umělci

Kdo je to Agraelus?

Co znamená a jaký je význam slova Agraelus?

Agraelus je jedním z nejznámějších českých youtuberů. Je velmi aktivním a uznávaným letsplayerem, který svou identitu přísně skrývá. Proslul kromě jiného zvláštní hloubkou hlasu, o jejímž získání sám tvrdí, že si omylem vysypal do hrdla popelník s čerstvým popelem.
Agraelus má více než 190 000 odběratelů na kanálu YouTube přes 30 000 fanoušků na Facebooku. Oblíbené jsou jeho série Assassin’s Creed, Zaklínač, Splinter Cell a mnoho dalších.Kdo je to, byl Agraelus? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Agraelus? Lidé, umělci

Tento text (Agraelus) můžete sdílet s přáteli na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Archa úmluvy? Vzpomněli byste si co označuje výraz Právo šaría? Vzpomněli byste si co označuje výraz Advent? Znáte termín Skialpining?

Klíčová slova: kdo to je, synonymum, wiki, lexikon, pojem, význam, původ slova, odborný výraz, definice, umělci, popis, význam slova, význam pojmu, heslo, kdo je Agraelus?, přesný výraz

Pojem Agraelus je v kategorii Umělci, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o pojmu Agraelus

Zkusit najít frázi Agraelus ve Wikipedii

Vyhledat heslo Agraelus ve vyhledávači Qwant

Vyhledat pojem Agraelus na Google.cz

Hledat videa s názvem Agraelus na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Agraelus například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve Wikislovníku nebo v Lingea slovnících.

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Agraelus

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Agraelus? Kdo to byl Agraelus? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Agraelus? Definice pojmu Agraelus je v kategorii umělci. Text vytvořen pro server Superia.cz Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Pokuste se také najít pojem, definici, text, výraz třeba v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete delší popis. Jednotlivé výrazy mají často víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Agraelus i jinde než v sekci než v umělci.

Víte, co je to tablet, co je to router nebo co je to co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete zde.