Kdo je to?
Kdo je Jakub Nvota? Životopis Jakub Nvota, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Kdo je Jakub Nvota?

Kdo je Jakub Nvota? Životopis, informace, biografie, herectví

Jakub Nvota původem slovenský režisér a herec působící na Slovensku i v České republice.
Pochází z filmařské rodiny, jeho otcem je známý slovenský režisér Juraj Nvota. Debutoval v televizní tvorbě pro děti a později si také zahrál v jedno z filmů svého otce Konfident (2012).
Na filmovém plátně už se poté neobjevil, začal působit především na divadle. Postupně se však z herecké dráhy odchýlil úplně a začal se věnovat především divadelní režii a tvorbě. Nejčastěji spolupracuje s Divadelním spolkem Frída, kde například režíroval inscenace Interview s upírem, Rošáda či Kouzelná vyhlídka. Mimo jiné je také režisérem úspěšného a oblíbeného nastudování Saturnina v Národním divadle Brno nebo Spalovače mrtvol v Divadle Petra Bezruče.
Jako televizní režisér debutoval v roce 2008 seriálem Ano, miláčik!
Jeho manželkou je česká herečka a moderátorka Tereza Kostková.Kdo je Jakub Nvota? Životopis Jakub Nvota, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Hlavní data o osobě Jakub Nvota

Národnost: slovenská
Datum narození: 4. 10. 1977
Místo narození: Bratislava

Tento text (Jakub Nvota) můžete samozřejmě sdílet s kolegy na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Vzpomněli byste si na význam slova Sugesce? Pamatujete si definici pojmu Karnitin? Víte co je Bašavel? Vzpomněli byste si co znamená slovo Extrahovat?

Klíčová slova: osobnost, kdo je Jakub Nvota?, životopis, biografie, wiki, vysvětlení, kdy se narodil Jakub Nvota?, narození, místo narození, popis, Jakub Nvota, život, informace, herectví, herectví, národnost

Pojem Jakub Nvota je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Jakub Nvota

Hledat termín Jakub Nvota ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Jakub Nvota ve Wikimedia Commons

Najít pojem Jakub Nvota na Google.cz

Vyhledat pojem Jakub Nvota ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Jakub Nvota například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Lingea slovnících, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve videích na Youtube nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Podívejte se také na tyto osobnosti, odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Biografie, životopis, kdo je to Jakub Nvota?

Nyní již víte Kdo je to Jakub Nvota? Kdy se narodil Jakub Nvota? Kde se narodil Jakub Nvota? Jakub Nvota se nachází v sekci Herectví

Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Přes maximální snahu a opakovanou kontrolu mohou některé informace nesprávné, nepřesné či neaktuální. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Můžete také vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Jakub Nvota kupř. na české Wikipedii, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jakub Nvota i v jiné kategorii než je herectví.