Kdo je to?
Kdo je Jakub Nvota? Životopis Jakub Nvota, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Jakub Nvota

Kdo je Jakub Nvota? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, herectví

Jakub Nvota původem slovenský režisér a herec působící na Slovensku i v České republice.
Pochází z filmařské rodiny, jeho otcem je známý slovenský režisér Juraj Nvota. Debutoval v televizní tvorbě pro děti a později si také zahrál v jedno z filmů svého otce Konfident (2012).
Na filmovém plátně už se poté neobjevil, začal působit především na divadle. Postupně se však z herecké dráhy odchýlil úplně a začal se věnovat především divadelní režii a tvorbě. Nejčastěji spolupracuje s Divadelním spolkem Frída, kde například režíroval inscenace Interview s upírem, Rošáda či Kouzelná vyhlídka. Mimo jiné je také režisérem úspěšného a oblíbeného nastudování Saturnina v Národním divadle Brno nebo Spalovače mrtvol v Divadle Petra Bezruče.
Jako televizní režisér debutoval v roce 2008 seriálem Ano, miláčik!
Jeho manželkou je česká herečka a moderátorka Tereza Kostková.Kdo je Jakub Nvota? Životopis Jakub Nvota, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Základní informace o osobě Jakub Nvota

Národnost: slovenská
Datum narození: 4. 10. 1977
Místo narození: Bratislava

Líbí se stručný životopis s osobou Jakub Nvota? Pak se podělte s jinými osobami na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Vzpomněli byste si na význam slova Anafylaktický šok? Vzpomněli byste si na význam slova Visegrádská čtyřka? Víte co je Dual core? Znáte definici termínu Chucpe?

Klíčová slova: informace, vysvětlení, Jakub Nvota, narození, osobnosti, herectví, biografie, zajímavosti, místo narození, osobnost, datum narození, národnost, wikipedie, kde se narodil Jakub Nvota?, lexikon, popis

Pojem Jakub Nvota je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Najít výraz Jakub Nvota ve Wikislovníku

Vyhledat termín Jakub Nvota na Google obrázcích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Jakub Nvota ve Wikimedia Commons

Zkusit najít pojem Jakub Nvota ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat slovo Jakub Nvota ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Jakub Nvota například ve vyhledávači Seznam.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, v evropském vyhledávači Qwant, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Lingea slovnících.

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Životopis, kdo je Jakub Nvota? Stručná biografie

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku Kdo je to Jakub Nvota? Kdy se narodil Jakub Nvota? Kde se narodil Jakub Nvota? Jakub Nvota je v kategorii Herectví

Kategorie herectví, fialkové vlasy, jakub Nvota, ilustrační obrázek

Text napsán pro Superia.cz. Pečlivě jsme prošli a zkontrolovali všechny naše texty. Přesto se však může stát, že zde objevíte chybu nebo překlep. Data na webu nejsou pravidelně aktualizovaná, texty nemusí vždy reflektovat aktuální stav. Vyzkoušejte nalézt informace osobnost, osobu, člověka Jakub Nvota dejme tomu například v projektu Wikipedia, kde naleznete podrobnější popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jakub Nvota i v jiné kategorii než je herectví.