Kdo je to?
Kdo byla Anna Nicole Smith? Životopis Anna Nicole Smith, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Kdo byla Anna Nicole Smith?

Kdo byla Anna Nicole Smith? Životopis, informace, biografie, herectví

Anna Nicole Smith, rodným jménem Vickie Lynn Hogan, byla americká filmová, seriálová a porno herečka, modelka. Anna Smith se narodila ve městě Houston v Texasu. Dospívání bylo pro Annu divoké a už v 17 letech byla podruhé vdaná a narodilo se ji první dítě. Po rozvodu jej vychovávala sama. V těch dobách pracovala jako exotická tanečnice ve striptýzovém baru. Zde se seznámila s naftovým magnátem J. Howardem Marshallem, kterého si následně vzala. Bylo ji 26 let a Marshallovi 89 let. Po svatbě ji manžel zaplatil plastickou operaci prsou. V té době pózovala pro časopis Playboy a přijala své umělecké jméno Anna Nicole Smith. Roku 1993 ji časopis Playboy zvolil Playmate of the year.
Po 14 měsících od svatby její manžel Marshall zemřel ve věku 90 let. Manželce neodkázal žádný majetek, a tak to dala Anna Smith k soudu a soudila se s jejími nevlastními dětmi. Nakonec vysoudila půl miliardy dolarů.
Smith se objevila v roce 1994 v komedii Bláznivá střela 33 a 1/3 po boku komika Leslieho Neelsena. Za svou roli získala cenu Golden Raspberry Awards (nejhorší herečka ve vedlejší roli). Ve stejném roce si zahrála ještě v komedii Záskok. Následně si zahrála v béčkových erotických filmech Do krajnosti (1995) a Mrakodrap (1996). V roce 1998 o ní režisér Raymond Martino natočil dokument s názvem Anna Nicole Smith: Exposed. Později se stala terčem bulvárních plátků a v roce 2002 o ní dokonce vznikla reality show pod názvem The Anna Nicole Show.
V roce 2007 ji našli v hotelovém pokoji ležet mrtvou na zemi. Údajně se předávkovala léky. Bylo ji teprve 39 let.
V roce 2011 měla premiéru opera Anna Nicole na námět jejího života od skladatele Marka Anthonyho Turnage. O dva roky později vznikl životopisný film Anna Nicole.Kdo byla Anna Nicole Smith? Životopis Anna Nicole Smith, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Hlavní data o osobě Anna Nicole Smith

Národnost: americká
Datum narození: 28. 11. 1967
Místo narození: Houston, Texas, USA
Datum úmrtí: 8. 2. 2007

Tento text (Anna Nicole Smith) můžete samozřejmě sdílet s přáteli na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Víte co je Ústenka? Rozumíte pojmu Emoce? Rozumíte pojmu Galaxie? Znáte pojem CPU?

Klíčová slova: zajímavosti, kdo to je, wikipedie, osobnost, narození, Anna Nicole Smith, kde se narodila Anna Nicole Smith?, Anna Nicole Smith, nežijící, kdy se narodila Anna Nicole Smith?, herectví, lexikon, popis, kdo je Anna Nicole Smith?, národnost, herectví

Pojem Anna Nicole Smith je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Zkusit najít pojem Anna Nicole Smith ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat výraz Anna Nicole Smith na Google.cz

Hledat termín Anna Nicole Smith ve Wikipedii

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Anna Nicole Smith ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem Anna Nicole Smith na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Anna Nicole Smith například v evropském vyhledávači Qwant, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Google obrázcích, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Doporučené pojmy, slova, osobnosti, odborné termíny a výrazy

Biografie, životopis, kdo je to Anna Nicole Smith?

Nyní již víte Kdo byla Anna Nicole Smith? Kdy se narodila Anna Nicole Smith? Kde se narodila Anna Nicole Smith? Kdy zemřela Anna Nicole Smith? Anna Nicole Smith se nachází v kategorii Herectví

Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Pokuste se též vyhledat informace osobnost, osobu, člověka Anna Nicole Smith třeba na české Wikipedii, kde naleznete delší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Anna Nicole Smith i v jiné kategorii než je herectví.