Kdo je to?
Kdo byla Anna Nicole Smith? Životopis Anna Nicole Smith, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Anna Nicole Smith

Kdo byla Anna Nicole Smith? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, herectví

Anna Nicole Smith, rodným jménem Vickie Lynn Hogan, byla americká filmová, seriálová a porno herečka, modelka. Anna Smith se narodila ve městě Houston v Texasu. Dospívání bylo pro Annu divoké a už v 17 letech byla podruhé vdaná a narodilo se ji první dítě. Po rozvodu jej vychovávala sama. V těch dobách pracovala jako exotická tanečnice ve striptýzovém baru. Zde se seznámila s naftovým magnátem J. Howardem Marshallem, kterého si následně vzala. Bylo ji 26 let a Marshallovi 89 let. Po svatbě ji manžel zaplatil plastickou operaci prsou. V té době pózovala pro časopis Playboy a přijala své umělecké jméno Anna Nicole Smith. Roku 1993 ji časopis Playboy zvolil Playmate of the year.
Po 14 měsících od svatby její manžel Marshall zemřel ve věku 90 let. Manželce neodkázal žádný majetek, a tak to dala Anna Smith k soudu a soudila se s jejími nevlastními dětmi. Nakonec vysoudila půl miliardy dolarů.
Smith se objevila v roce 1994 v komedii Bláznivá střela 33 a 1/3 po boku komika Leslieho Neelsena. Za svou roli získala cenu Golden Raspberry Awards (nejhorší herečka ve vedlejší roli). Ve stejném roce si zahrála ještě v komedii Záskok. Následně si zahrála v béčkových erotických filmech Do krajnosti (1995) a Mrakodrap (1996). V roce 1998 o ní režisér Raymond Martino natočil dokument s názvem Anna Nicole Smith: Exposed. Později se stala terčem bulvárních plátků a v roce 2002 o ní dokonce vznikla reality show pod názvem The Anna Nicole Show.
V roce 2007 ji našli v hotelovém pokoji ležet mrtvou na zemi. Údajně se předávkovala léky. Bylo ji teprve 39 let.
V roce 2011 měla premiéru opera Anna Nicole na námět jejího života od skladatele Marka Anthonyho Turnage. O dva roky později vznikl životopisný film Anna Nicole.Kdo byla Anna Nicole Smith? Životopis Anna Nicole Smith, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Hlavní informace o osobě Anna Nicole Smith

Národnost: americká
Datum narození: 28. 11. 1967
Místo narození: Houston, Texas, USA
Datum úmrtí: 8. 2. 2007

Popis osobnosti Anna Nicole Smith můžete sdílet s ostatními na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Víte co je Erekce? Pamatujete si definici pojmu Ortodoxní? Rozumíte pojmu Neoklasicismus? Vzpomněli byste si co znamená slovo Talek?

Klíčová slova: životopis, národnost, osobnosti, kdo je Anna Nicole Smith?, informace, datum narození, vysvětlení, život, národnost, Kdy zemřela Anna Nicole Smith, Anna Nicole Smith, narození, místo narození, kdy se narodila Anna Nicole Smith?, herectví, kdo to je

Pojem Anna Nicole Smith je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Hledat výraz Anna Nicole Smith ve Wikislovníku

Zkusit najít pojem Anna Nicole Smith na Google.cz

Hledat frázi Anna Nicole Smith ve vyhledávači Yahoo

Hledat termín Anna Nicole Smith ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledejte bez špehování slovo Anna Nicole Smith ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Anna Nicole Smith například v Microsoft Bing, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikislovníku, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v Lingea slovnících.

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Stručná biografie, resp. životopis osoby Anna Nicole Smith

Teď už víte Kdo byla Anna Nicole Smith? Kdy se narodila Anna Nicole Smith? Kde se narodila Anna Nicole Smith? Kdy zemřela Anna Nicole Smith? Anna Nicole Smith je v sekci Herectví

Kategorie herectví, prošedivělý muž, anna Nicole Smith, ilustrační obrázek

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Provozovatel v žádném případě neručí za aktuálnost údajů uveřejněných na webu. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Doporučujeme zkusit nalézt informace osobnost, osobu, člověka Anna Nicole Smith řekněme ve Wikipedii, kde můžete najít nejspíš delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Anna Nicole Smith i v jiné kategorii než je herectví.