Kdo je to?
Kdo je to, byl Apologeta? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Apologeta? Lidé, náboženství

Kdo je to Apologeta?

Jaký je význam slova Apologeta? Co to znamená?

Apologeta, v překladu promluva proti někomu, je označení pro skupinu lidí i jednotlivé osoby, propagují nějakou myšlenku nebo názor, které pak také obhajují. Většinou jde o určitý druh náboženství, filozofii, ideologický námět nebo politické přesvědčení.
Mnohdy není apologeta objektivní a může fakta interpretovat výhradně ve prospěch vlastního názoru.Kdo je to, byl Apologeta? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Apologeta? Lidé, náboženství

Zaujalo vás slovo, termín Apologeta? Potom se podělte s vašimi známými a kamarády na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Osteochondróza? Vzpomněli byste si na význam slova Vojtova metoda? Vzpomenete si na definici slova Artróza? Znáte definici termínu Infrastruktura?

Klíčová slova: popis, význam pojmu, původ slova, pojem, etymologie, informace, kdo to je, definice, synonymum, význam slova, přesný výraz, co znamená, odborný výraz, formulace, vysvětlení, význam

Pojem Apologeta je v kategorii Náboženství, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Apologeta

Najít heslo Apologeta v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledejte bez špehování slovo Apologeta ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem Apologeta na Youtube

Hledat frázi Apologeta ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Apologeta například v Microsoft Bing, v Lingea slovnících, ve Wikislovníku, v evropském vyhledávači Qwant nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Tipy na další významy slov, osobnosti, pojmy a termíny

Vysvětlení významu slova Apologeta, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Apologeta? Kdo to byl Apologeta? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Apologeta? Definice pojmu Apologeta se nachází v sekci náboženství. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Zkuste hledat výraz, text, termín, pojem dejme tomu třeba v internetové Wikipedii, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto termín Apologeta hledat i v jiných kategoriích (než náboženství).

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.