Kdo je to?
Kdo je to Apologeta? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Apologeta? Lidé, náboženství

Apologeta

Jaký je význam slova Apologeta? Co to znamená?

Apologeta, v překladu promluva proti někomu, je označení pro skupinu lidí i jednotlivé osoby, propagují nějakou myšlenku nebo názor, které pak také obhajují. Většinou jde o určitý druh náboženství, filozofii, ideologický námět nebo politické přesvědčení.
Mnohdy není apologeta objektivní a může fakta interpretovat výhradně ve prospěch vlastního názoru.Kdo je to Apologeta? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Apologeta? Lidé, náboženství

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Apologeta s vašimi známými a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Znáte termín Velur? Znáte definici termínu Prizma? Vzpomenete si na definici slova Emulze? Pamatujete si definici pojmu Percentil?

Klíčová slova: význam pojmu, odborný výraz, přesný výraz, lexikon, původ slova, formulace, Apologeta, synonymum, etymologie, přesný výraz, slovo, Apologeta, vysvětlení, definice, náboženství, termín

Pojem Apologeta je v kategorii Náboženství, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Apologeta v následujících vyhledávačích

Vyhledat heslo Apologeta na Google obrázcích

Zkusit najít Apologeta ve vyhledávači Yandex

Najít výraz Apologeta ve Wikislovníku

Hledat heslo Apologeta ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat termín Apologeta v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Apologeta například v Microsoft Bing, v Google překladači, ve vyhledávači Seznam.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Vysvětlení významu slova Apologeta, definice, vysvětlení pojmu

Teď již zajisté znáte správnou odpověď na otázku Kdo je to Apologeta? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Apologeta? Definice pojmu Apologeta se nachází v sekci Náboženství

Text vytvořen pro server Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Informace v textu mohou být zastaralé. Stránky jsou aktualizovány nepravidelně dle možností. Aktuální informace lze většinou nalézt výraz, termín, heslo, výrazřekněme ve Wikipedii, kde můžete najít nejspíš delší text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Zkuste proto termín Apologeta hledat i v jiných kategoriích (než náboženství).

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.