Kdo je to?
Kdo je to Apologeta? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Apologeta? Lidé, náboženství

Kdo je to Apologeta?

Jaký je význam slova Apologeta? Co to znamená?

Apologeta, v překladu promluva proti někomu, je označení pro skupinu lidí i jednotlivé osoby, propagují nějakou myšlenku nebo názor, které pak také obhajují. Většinou jde o určitý druh náboženství, filozofii, ideologický námět nebo politické přesvědčení.
Mnohdy není apologeta objektivní a může fakta interpretovat výhradně ve prospěch vlastního názoru.Kdo je to Apologeta? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Apologeta? Lidé, náboženství

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Apologeta s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Znáte termín Hospic? Vzpomněli byste si co označuje výraz Vysoký tlak? Vzpomenete si na definici slova Interview? Znáte termín Vitariánství?

Klíčová slova: termín, přesný význam, Apologeta, definice, vysvětlení, synonymum, náboženství, formulace, význam, co znamená, přesný výraz, odborný výraz, popis, heslo, etymologie, wiki

Pojem Apologeta je v kategorii Náboženství, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Apologeta v následujících vyhledávačích

Najít výraz Apologeta ve vyhledávači Qwant

Hledat heslo Apologeta ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít frázi Apologeta na Google.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Apologeta ve Wikimedia Commons

Zkusit najít slovo Apologeta ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Apologeta například ve Wikislovníku, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Google obrázcích nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Vysvětlení významu slova Apologeta, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku Kdo je to Apologeta? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Apologeta? Definice pojmu Apologeta patří do sekce Náboženství

Napsáno redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za aktuálnost a přesnost informací v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Aktuální informace lze většinou nalézt výraz, text, termín, pojem např. v české Wikipedii, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Náboženství).

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.