Kdo je to?
Kdo je to Apologeta? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Apologeta? Lidé, náboženství

Kdo je to Apologeta?

Co znamená a jaký je význam slova Apologeta?

Apologeta, v překladu promluva proti někomu, je označení pro skupinu lidí i jednotlivé osoby, propagují nějakou myšlenku nebo názor, které pak také obhajují. Většinou jde o určitý druh náboženství, filozofii, ideologický námět nebo politické přesvědčení.
Mnohdy není apologeta objektivní a může fakta interpretovat výhradně ve prospěch vlastního názoru.Kdo je to Apologeta? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Apologeta? Lidé, náboženství

Uvedený text s definicí slova Apologeta můžete samozřejmě sdílet s přáteli na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Znáte termín Hospic? Pamatujete si definici pojmu Koloidní stříbro? Vzpomenete si na definici slova Lege artis? Vzpomněli byste si co znamená slovo Fatva?

Klíčová slova: co znamená, přesný význam, Apologeta, heslo, náboženství, wikipedie, přesný výraz, význam pojmu, definice, význam slova, popis, pojem, etymologie, termín, vysvětlení, náboženství

Pojem Apologeta je v kategorii Náboženství, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o frázi Apologeta

Hledat videa s názvem Apologeta na Youtube

Hledat heslo Apologeta ve Wikipedii

Vyhledat heslo Apologeta na Google.cz

Hledat frázi Apologeta ve fulltextu Seznam.cz

Hledejte bez špehování slovo Apologeta ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Apologeta například ve ruském vyhledávači Yandex, v Google překladači, ve fulltextu Yahoo.com, v Microsoft Bing nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Vysvětlení významu slova Apologeta, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli Kdo je to Apologeta? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Apologeta? Definice pojmu Apologeta je v sekci Náboženství

Text napsán pro Superia.cz. Provozovatel v žádném případě neručí za aktuálnost údajů uveřejněných na webu. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Zkuste též hledat informace výraz, definici, slovo, termín řekněme na české Wikipedii, kde naleznete o něco delší text. Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic podle různých oborů. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Náboženství).

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.