Kdo je to?
Kdo je to Apologeta? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Apologeta? Lidé, náboženství

Kdo je to Apologeta?

Jaký je význam slova Apologeta? Co to znamená?

Apologeta, v překladu promluva proti někomu, je označení pro skupinu lidí i jednotlivé osoby, propagují nějakou myšlenku nebo názor, které pak také obhajují. Většinou jde o určitý druh náboženství, filozofii, ideologický námět nebo politické přesvědčení.
Mnohdy není apologeta objektivní a může fakta interpretovat výhradně ve prospěch vlastního názoru.Kdo je to Apologeta? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Apologeta? Lidé, náboženství

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Apologeta? se známými na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Znáte termín Hospic? Vzpomněli byste si na význam slova Forex? Vzpomenete si na definici slova Sádrokarton? Znáte definici termínu Glycerol?

Klíčová slova: odborný výraz, Apologeta, náboženství, pojem, slovo, definice, wiki, formulace, co znamená, přesný výraz, přesný výraz, význam pojmu, přesný význam, Apologeta, termín, význam

Pojem Apologeta je v kategorii Náboženství, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Hledat heslo Apologeta v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit najít Apologeta ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat slovo Apologeta ve vyhledávači Yandex

Vyhledat heslo Apologeta na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Apologeta například ve videích na Youtube, v Lingea slovnících, ve vyhledávači Seznam.cz, v Microsoft Bing nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Apologeta

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Apologeta? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Apologeta? Definice pojmu Apologeta se nachází v kategorii Náboženství

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Provozovatel neodpovídá za správnost, úplnost a aktuálnost tohoto obsahu. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Zkuste též najít pojem, slovo, termín, výraz například ve známé Wikipedii, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste hledat odborný výraz Apologeta i v jiné sekci než je kategorie náboženství.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.