Kdo je to?
Kdo je Alyson Hannigan? Životopis Alyson Hannigan, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Kdo je Alyson Hannigan?

Kdo je Alyson Hannigan? Životopis, informace, biografie, herectví

Alyson Hannigan je americká filmová a seriálová herečka, kterou nejvíce proslavila jedna z hlavních rolí v americkém sitcomu How I Met Your Mother (Jak jsem poznal vaši matku). Hannigan se narodila v hlavním městě Washingtonu, D.C. Když měla jeden rok, její rodiče se rozvedli, a tak se přestěhovala s matkou do Atlanty. V roce 1985 se přestěhovala s matkou do Los Angeles, kde navštěvovala North Hollywood High School. Školu dokončila v roce 1992.
Poprvé se objevila před kamerou ve čtyřech letech, kdy účinkovala v reklamě pro firmu McDonald’s.
Ve filmu debutovala roku 1988 ve snímku Krásná mimozemšťanka. Následovaly menší role a až roku 1999 se objevila v divácky veleúspěšném snímku Prci, prci, prcičky. Poté se objevila ještě v dalších třech epizodách (2001, 2003, 2012). Doposud hrála ve více než dvaceti filmech.
Hannigan je známá více jako seriálová herečka. Největší zlom přišel roku 1997, kdy začala hrát v úspěšném americkém seriálu Buffy, přemožitelka upírů, ve kterém účinkovala až do roku 2003 (celkem 7 sezón). Ještě před Buffy, si zahrála v pár epizodách seriálů Roseanne (1990), Dotek anděla (1994), Picket Fences (1996), Veronica Mars (2005). Největší úspěch však zažila až v celosvětově oblíbeném sitcomu How I Met Your Mother (Jak jsem poznal vaši matku), ve kterém ztvárnila postavu Lilly. Seriál měl celkem 9 sezón (2005-14).Kdo je Alyson Hannigan? Životopis Alyson Hannigan, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Hlavní data o osobě Alyson Hannigan

Národnost: americká
Datum narození: 24. 3. 1974
Místo narození: Washington, D.C., USA

Sdílejte tuto stránku s osobností Alyson Hannigan se známými na svých sociální sítě (Facebook, Twitter, Instagram, Pinterest)..

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Víte co je Variabilní náklady? Vzpomněli byste si co znamená slovo Kostní dřeň? Rozumíte pojmu Autoevaluace školy? Víte co je Špejchar?

Klíčová slova: datum narození, herectví, lexikon, vysvětlení, místo narození, národnost, osobnosti, kdy se narodila Alyson Hannigan?, popis, kdo je Alyson Hannigan?, wikipedie, osobnost, biografie, wiki, informace, životopis

Pojem Alyson Hannigan je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Alyson Hannigan v následujících vyhledávačích

Hledat heslo Alyson Hannigan ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít frázi Alyson Hannigan ve vyhledávači Qwant

Najít výraz Alyson Hannigan ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledejte bez špehování slovo Alyson Hannigan ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít heslo Alyson Hannigan ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Alyson Hannigan například ve ruském vyhledávači Yandex, v Google překladači, ve fulltextu Yahoo.com, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Stručná biografie, resp. životopis osoby Alyson Hannigan

Na této webové stránce jste se dozvěděli Kdo je to Alyson Hannigan? Kdy se narodila Alyson Hannigan? Kde se narodila Alyson Hannigan? Alyson Hannigan patří do sekce Herectví

Napsáno redaktory Superia.cz. Přes veškerou pečlivost mohou texty chyby. Za případné faktické nebo pravopisné chyby se dopředu omlouváme.Informace v textu mohou být zastaralé. Stránky jsou aktualizovány nepravidelně dle možností. Pro aktuální informace zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Alyson Hannigan např. na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete podrobný text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Alyson Hannigan i v jiné kategorii než je herectví.