Kdo je to?
Kdo je Alyson Hannigan? Životopis Alyson Hannigan, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Kdo je Alyson Hannigan?

Kdo je Alyson Hannigan? Životopis, informace, biografie, herectví

Alyson Hannigan je americká filmová a seriálová herečka, kterou nejvíce proslavila jedna z hlavních rolí v americkém sitcomu How I Met Your Mother (Jak jsem poznal vaši matku). Hannigan se narodila v hlavním městě Washingtonu, D.C. Když měla jeden rok, její rodiče se rozvedli, a tak se přestěhovala s matkou do Atlanty. V roce 1985 se přestěhovala s matkou do Los Angeles, kde navštěvovala North Hollywood High School. Školu dokončila v roce 1992.
Poprvé se objevila před kamerou ve čtyřech letech, kdy účinkovala v reklamě pro firmu McDonald’s.
Ve filmu debutovala roku 1988 ve snímku Krásná mimozemšťanka. Následovaly menší role a až roku 1999 se objevila v divácky veleúspěšném snímku Prci, prci, prcičky. Poté se objevila ještě v dalších třech epizodách (2001, 2003, 2012). Doposud hrála ve více než dvaceti filmech.
Hannigan je známá více jako seriálová herečka. Největší zlom přišel roku 1997, kdy začala hrát v úspěšném americkém seriálu Buffy, přemožitelka upírů, ve kterém účinkovala až do roku 2003 (celkem 7 sezón). Ještě před Buffy, si zahrála v pár epizodách seriálů Roseanne (1990), Dotek anděla (1994), Picket Fences (1996), Veronica Mars (2005). Největší úspěch však zažila až v celosvětově oblíbeném sitcomu How I Met Your Mother (Jak jsem poznal vaši matku), ve kterém ztvárnila postavu Lilly. Seriál měl celkem 9 sezón (2005-14).Kdo je Alyson Hannigan? Životopis Alyson Hannigan, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Základní informace o osobě Alyson Hannigan

Národnost: americká
Datum narození: 24. 3. 1974
Místo narození: Washington, D.C., USA

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Alyson Hannigan? s vašimi přáteli na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Víte co je Variabilní náklady? Víte, co je to De facto? Rozumíte pojmu Karma? Rozumíte pojmu Fréza?

Klíčová slova: Alyson Hannigan, národnost, vysvětlení, životopis, biografie, kdy se narodila Alyson Hannigan?, herectví, život, informace, osobnosti, osobnost, popis, kdo je Alyson Hannigan?, wikipedie, wiki, narození

Pojem Alyson Hannigan je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Alyson Hannigan v následujících zdrojích

Hledat videa s názvem Alyson Hannigan na Youtube

Vyhledat pojem Alyson Hannigan na Google.cz

Hledejte bez špehování slovo Alyson Hannigan ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít slovo Alyson Hannigan ve vyhledávači Qwant

Hledat heslo Alyson Hannigan v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Alyson Hannigan například ve Wikislovníku, v Lingea slovnících, ve vyhledávači Seznam.cz, ve Wikipedii nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Životopis, kdo je Alyson Hannigan? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Kdo je to Alyson Hannigan? Kdy se narodila Alyson Hannigan? Kde se narodila Alyson Hannigan? Alyson Hannigan se nachází v sekci Herectví

Sepsáno redaktory Superia.cz. Neručíme za správnost a úplnost informací na Webových stránkách uvedených. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Doporučujeme vyhledat informace osobnost, osobu, člověka Alyson Hannigan kupříkladu v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete nejspíš podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Alyson Hannigan i v jiné kategorii než je herectví.