Kdo je to?
Kdo je Alyson Hannigan? Životopis Alyson Hannigan, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Kdo je Alyson Hannigan?

Kdo je Alyson Hannigan? Životopis, informace, biografie, herectví

Alyson Hannigan je americká filmová a seriálová herečka, kterou nejvíce proslavila jedna z hlavních rolí v americkém sitcomu How I Met Your Mother (Jak jsem poznal vaši matku). Hannigan se narodila v hlavním městě Washingtonu, D.C. Když měla jeden rok, její rodiče se rozvedli, a tak se přestěhovala s matkou do Atlanty. V roce 1985 se přestěhovala s matkou do Los Angeles, kde navštěvovala North Hollywood High School. Školu dokončila v roce 1992.
Poprvé se objevila před kamerou ve čtyřech letech, kdy účinkovala v reklamě pro firmu McDonald’s.
Ve filmu debutovala roku 1988 ve snímku Krásná mimozemšťanka. Následovaly menší role a až roku 1999 se objevila v divácky veleúspěšném snímku Prci, prci, prcičky. Poté se objevila ještě v dalších třech epizodách (2001, 2003, 2012). Doposud hrála ve více než dvaceti filmech.
Hannigan je známá více jako seriálová herečka. Největší zlom přišel roku 1997, kdy začala hrát v úspěšném americkém seriálu Buffy, přemožitelka upírů, ve kterém účinkovala až do roku 2003 (celkem 7 sezón). Ještě před Buffy, si zahrála v pár epizodách seriálů Roseanne (1990), Dotek anděla (1994), Picket Fences (1996), Veronica Mars (2005). Největší úspěch však zažila až v celosvětově oblíbeném sitcomu How I Met Your Mother (Jak jsem poznal vaši matku), ve kterém ztvárnila postavu Lilly. Seriál měl celkem 9 sezón (2005-14).Kdo je Alyson Hannigan? Životopis Alyson Hannigan, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Hlavní data o osobě Alyson Hannigan

Národnost: americká
Datum narození: 24. 3. 1974
Místo narození: Washington, D.C., USA

Tento text (Alyson Hannigan) můžete samozřejmě sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Víte co je Variabilní náklady? Znáte definici termínu Panna cotta? Rozumíte pojmu Acidóza? Pamatujete si definici pojmu Liché číslo?

Klíčová slova: národnost, narození, wikipedie, kde se narodila Alyson Hannigan?, kdy se narodila Alyson Hannigan?, místo narození, informace, život, osobnost, Alyson Hannigan, kdo je Alyson Hannigan?, popis, Alyson Hannigan, vysvětlení, osobnosti, biografie

Pojem Alyson Hannigan je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Vyhledat výraz Alyson Hannigan na Google.cz

Hledat videa s názvem Alyson Hannigan na Youtube

Najít slovo Alyson Hannigan ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít pojem Alyson Hannigan ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Alyson Hannigan například ve vyhledávači Seznam.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Životopis, kdo je Alyson Hannigan? Stručná biografie

Teď už víte Kdo je to Alyson Hannigan? Kdy se narodila Alyson Hannigan? Kde se narodila Alyson Hannigan? Alyson Hannigan je v kategorii Herectví

Sepsáno redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Pro aktuální informace zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Alyson Hannigan třeba na české Wikipedii, kde naleznete o něco delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Alyson Hannigan i v jiné kategorii než je herectví.