Kdo je to?
Kdo je Alyson Hannigan? Životopis Alyson Hannigan, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Alyson Hannigan

Kdo je Alyson Hannigan? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, herectví

Alyson Hannigan je americká filmová a seriálová herečka, kterou nejvíce proslavila jedna z hlavních rolí v americkém sitcomu How I Met Your Mother (Jak jsem poznal vaši matku). Hannigan se narodila v hlavním městě Washingtonu, D.C. Když měla jeden rok, její rodiče se rozvedli, a tak se přestěhovala s matkou do Atlanty. V roce 1985 se přestěhovala s matkou do Los Angeles, kde navštěvovala North Hollywood High School. Školu dokončila v roce 1992.
Poprvé se objevila před kamerou ve čtyřech letech, kdy účinkovala v reklamě pro firmu McDonald’s.
Ve filmu debutovala roku 1988 ve snímku Krásná mimozemšťanka. Následovaly menší role a až roku 1999 se objevila v divácky veleúspěšném snímku Prci, prci, prcičky. Poté se objevila ještě v dalších třech epizodách (2001, 2003, 2012). Doposud hrála ve více než dvaceti filmech.
Hannigan je známá více jako seriálová herečka. Největší zlom přišel roku 1997, kdy začala hrát v úspěšném americkém seriálu Buffy, přemožitelka upírů, ve kterém účinkovala až do roku 2003 (celkem 7 sezón). Ještě před Buffy, si zahrála v pár epizodách seriálů Roseanne (1990), Dotek anděla (1994), Picket Fences (1996), Veronica Mars (2005). Největší úspěch však zažila až v celosvětově oblíbeném sitcomu How I Met Your Mother (Jak jsem poznal vaši matku), ve kterém ztvárnila postavu Lilly. Seriál měl celkem 9 sezón (2005-14).Kdo je Alyson Hannigan? Životopis Alyson Hannigan, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Základní informace o osobě Alyson Hannigan

Národnost: americká
Datum narození: 24. 3. 1974
Místo narození: Washington, D.C., USA

Líbí se stručný životopis s osobou Alyson Hannigan? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Víte co je Frekvence? Vzpomněli byste si co označuje výraz Hustota? Rozumíte pojmu Migrace? Znáte termín Psychedelie?

Klíčová slova: herectví, herectví, Alyson Hannigan, kdo je Alyson Hannigan?, popis, informace, biografie, narození, wikipedie, národnost, vysvětlení, zajímavosti, kde se narodila Alyson Hannigan?, Alyson Hannigan, kdy se narodila Alyson Hannigan?, místo narození

Pojem Alyson Hannigan je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Alyson Hannigan v následujících zdrojích

Hledat frázi Alyson Hannigan ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat heslo Alyson Hannigan ve Wikipedii

Zkusit najít Alyson Hannigan ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít termín Alyson Hannigan v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat slovo Alyson Hannigan na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Alyson Hannigan například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Google obrázcích nebo v Google překladači.

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Životopis, kdo je Alyson Hannigan? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Kdo je to Alyson Hannigan? Kdy se narodila Alyson Hannigan? Kde se narodila Alyson Hannigan? Alyson Hannigan je v kategorii Herectví

Uvedený text sepsán reaktory Superia.cz. Chyby vyhrazeny. Neručíme za faktickou přednost a aktuálnost informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Zkuste též najít informace osobnost, osobu, člověka Alyson Hannigan dejme tomu v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete rozsáhlejší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Alyson Hannigan i v jiné kategorii než je herectví.