Kdo je to?
Kdo je Eva Perkausová? Životopis Eva Perkausová, osobnosti, slavná žena z kategorie modeling

Eva Perkausová

Kdo je Eva Perkausová? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, modeling

Eva Perkausová je česká modelka, moderátorka a herečka. Modelingu se věnuje od svých třinácti let, předtím byl jejím hlavním zájmem sport. Ve vysokoškolském studiu se zaměřila na produkci.
Před kamerou stála ve filmu Modelky s.r.o. a účinkovala také v televizním seriálu Znamení koně. Jako moderátorka působila nejdříve na TV Barrandov, později na Primě v týdeníku Topstar magazín.Kdo je Eva Perkausová? Životopis Eva Perkausová, osobnosti, slavná žena z kategorie modeling

Hlavní informace o osobě Eva Perkausová

Národnost: česká
Datum narození: 25. 3. 1994
Místo narození: Praha

Popis osobnosti Eva Perkausová můžete sdílet s blízkými na různých sociálních sítích – Facebooku, Pinterestu, Redditu nebo Twitteru.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Rozumíte pojmu Monarchie? Vzpomněli byste si na význam slova Šábes? Znáte definici termínu Pokosová pila? Znáte definici termínu Editace?

Klíčová slova: modeling, vysvětlení, narození, wiki, datum narození, osobnosti, osobnost, kde se narodila Eva Perkausová?, životopis, informace, modeling, národnost, Eva Perkausová, popis, místo narození, kdy se narodila Eva Perkausová?

Pojem Eva Perkausová je v kategorii Modeling, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Hledat výraz Eva Perkausová ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledejte bez špehování slovo Eva Perkausová ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít pojem Eva Perkausová ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat videa s názvem Eva Perkausová na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Eva Perkausová ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Eva Perkausová například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Lingea slovnících, ve fulltextu Google.cz, ve videích na Youtube nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Biografie, životopis, kdo je to Eva Perkausová?

Teď již zajisté znáte správnou odpověď na otázku Kdo je to Eva Perkausová? Kdy se narodila Eva Perkausová? Kde se narodila Eva Perkausová? Eva Perkausová je v kategorii Modeling

Text napsán pro Superia.cz. Omlouváme se za případné neaktuální údaje a pravopisné chyby na webových stránkách. Snažíme se neustále zlepšovat obsah a kvalitu stránek, a vaše zpětná vazba je pro mě velmi důležitá. Děkujeme za pochopení.Některé informace již mohou být zastaralé nebo neaktuální. Zkuste hledat informace osobnost, osobu, člověka Eva Perkausová například ve Wikipedii, kde můžete najít nejspíš delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Eva Perkausová i v jiné kategorii než je modeling.