Kdo je to?
Kdo je to Nigel Farage? Životopis Nigel Farage, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Nigel Farage?

Kdo je to Nigel Farage? Stručný životopis

Nigel Farage je jméno britského politika, který byl do července roku 2016 předsedou Strany nezávislosti Spojeného království. Z funkce odešel po úspěšném brexitu. Prohlásil, že tak splnil svůj úkol, kterým bylo vymanit Velkou Británii z Evropské unie.
Dříve byl také předsedou euroskeptické frakce Nezávislost a demokracie v Evropském parlamentu a vedoucím frakce Evropa svobody a přímé demokracie a vystupoval jako poměrně kontroverzní politik.Kdo je to Nigel Farage? Životopis Nigel Farage, lidé, osobnosti z politici

Hlavní data o osobě Nigel Farage

Národnost: britská
Datum narození: 3. dubna 1964
Místo narození: Downe

Tento text (Nigel Farage) můžete samozřejmě sdílet se známými na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Řapík? Víte, co je to Pendepon? Rozumíte pojmu Repůjčka? Rozumíte pojmu Piedestal?

Klíčová slova: politici, popis, slovo, wiki, lexikon, vysvětlení, etymologie, co je to Nigel Farage?, odborný výraz, formulace, kdo je Nigel Farage?, původ slova, termín, přesný výraz, kdo to je, význam slova

Pojem Nigel Farage je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Nigel Farage zkuste tyto odkazy

Najít termín Nigel Farage ve vyhledávači Qwant

Hledejte bez špehování slovo Nigel Farage ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít pojem Nigel Farage ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem Nigel Farage na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Nigel Farage například ve ruském vyhledávači Yandex, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve fulltextu Google.cz nebo v Google překladači.

Doporučené pojmy, slova, osobnosti, odborné termíny a výrazy

Stručná biografie, resp. životopis osoby Nigel Farage

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Nigel Farage? Kdo to byl Nigel Farage? Kdy se narodil Nigel Farage? Kde se narodil Nigel Farage? Nigel Farage je v kategorii politici. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka Nigel Farage např. v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete podrobný text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Nigel Farage i v jiné kategorii než je politici.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.