Kdo je to?
Kdo je to Nigel Farage? Životopis Nigel Farage, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Nigel Farage?

Kdo je to Nigel Farage? Stručný životopis

Nigel Farage je jméno britského politika, který byl do července roku 2016 předsedou Strany nezávislosti Spojeného království. Z funkce odešel po úspěšném brexitu. Prohlásil, že tak splnil svůj úkol, kterým bylo vymanit Velkou Británii z Evropské unie.
Dříve byl také předsedou euroskeptické frakce Nezávislost a demokracie v Evropském parlamentu a vedoucím frakce Evropa svobody a přímé demokracie a vystupoval jako poměrně kontroverzní politik.Kdo je to Nigel Farage? Životopis Nigel Farage, lidé, osobnosti z politici

Základní údaje o osobě Nigel Farage

Národnost: britská
Datum narození: 3. dubna 1964
Místo narození: Downe

Zaujala vás biografie osobnosti Nigel Farage? Potom se podělte s kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je MMS? Znáte termín Oddenek? Rozumíte pojmu Anémie? Víte, co je to Kebab?

Klíčová slova: synonymum, etymologie, slovo, původ slova, význam, wiki, co znamená, přesný výraz, vysvětlení, kdo je Nigel Farage?, informace, kdo to je, popis, formulace, definice, pojem

Pojem Nigel Farage je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Nigel Farage v následujících zdrojích

Vyhledat heslo Nigel Farage ve vyhledávači Qwant

Hledat slovo Nigel Farage ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít slovo Nigel Farage ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Nigel Farage ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Nigel Farage například ve ruském vyhledávači Yandex, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Microsoft Bing nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Vybrané odborné pojmy, slova, osobnosti, termíny

Životopis, kdo je Nigel Farage? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Nigel Farage? Kdo to byl Nigel Farage? Kdy se narodil Nigel Farage? Kde se narodil Nigel Farage? Nigel Farage se nachází v kategorii politici. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Můžete také vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Nigel Farage dejme tomu třeba v internetové Wikipedii, kde můžete najít nejspíše podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Nigel Farage i v jiné kategorii než je politici.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.