Kdo je to?
Kdo je to Nigel Farage? Životopis Nigel Farage, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Nigel Farage?

Kdo je to Nigel Farage? Stručný životopis

Nigel Farage je jméno britského politika, který byl do července roku 2016 předsedou Strany nezávislosti Spojeného království. Z funkce odešel po úspěšném brexitu. Prohlásil, že tak splnil svůj úkol, kterým bylo vymanit Velkou Británii z Evropské unie.
Dříve byl také předsedou euroskeptické frakce Nezávislost a demokracie v Evropském parlamentu a vedoucím frakce Evropa svobody a přímé demokracie a vystupoval jako poměrně kontroverzní politik.Kdo je to Nigel Farage? Životopis Nigel Farage, lidé, osobnosti z politici

Základní informace o osobě Nigel Farage

Národnost: britská
Datum narození: 3. dubna 1964
Místo narození: Downe

Líbí se stručný životopis s osobou Nigel Farage? Pak se podělte s vašimi kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Tofu? Víte co je Segway? Rozumíte pojmu Spyware? Vzpomněli byste si co označuje výraz Úvodník?

Klíčová slova: popis, Nigel Farage, původ slova, pojem, přesný význam, popis, synonymum, kdo to je, definice, wiki, formulace, etymologie, kdo je Nigel Farage?, termín, význam pojmu, informace

Pojem Nigel Farage je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Vyhledat slovo Nigel Farage ve fulltextu Seznam.cz

Hledat heslo Nigel Farage v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit najít Nigel Farage ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Nigel Farage ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Nigel Farage například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v nabídce zboží na Heureka.cz, v evropském vyhledávači Qwant, ve videích na Youtube nebo v Lingea slovnících.

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Životopis, kdo je Nigel Farage? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Nigel Farage? Kdo to byl Nigel Farage? Kdy se narodil Nigel Farage? Kde se narodil Nigel Farage? Nigel Farage je v sekci politici. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Zkuste též hledat osobnost, osobu, člověka Nigel Farage třeba v projektu Wikipedia, kde naleznete podrobně vysvětlený popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Nigel Farage i v jiné kategorii než je politici.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.