Kdo je to?
Kdo je Nigel Farage? Životopis Nigel Farage, osobnosti, slavný člověk z kategorie politici

Kdo je Nigel Farage?

Kdo je Nigel Farage? Životopis, informace, biografie, politici

Nigel Farage je jméno britského politika, který byl do července roku 2016 předsedou Strany nezávislosti Spojeného království. Z funkce odešel po úspěšném brexitu. Prohlásil, že tak splnil svůj úkol, kterým bylo vymanit Velkou Británii z Evropské unie.
Dříve byl také předsedou euroskeptické frakce Nezávislost a demokracie v Evropském parlamentu a vedoucím frakce Evropa svobody a přímé demokracie a vystupoval jako poměrně kontroverzní politik.Kdo je Nigel Farage? Životopis Nigel Farage, osobnosti, slavný člověk z kategorie politici

Hlavní informace o osobě Nigel Farage

Národnost: britská
Datum narození: 3. dubna 1964
Místo narození: Downe

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Nigel Farage sdílet s kamarády prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Víte co je Řapík? Znáte pojem Bulgur? Rozumíte pojmu Moderní umění? Vzpomenete si na definici slova Elektronický podpis?

Klíčová slova: popis, biografie, wiki, život, kdy se narodil Nigel Farage?, kde se narodil Nigel Farage?, datum narození, osobnost, zajímavosti, politici, životopis, národnost, informace, místo narození, osobnosti, vysvětlení

Pojem Nigel Farage je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Nigel Farage v následujících vyhledávačích

Zkusit najít výraz Nigel Farage ve vyhledávači Yandex

Najít výraz Nigel Farage ve vyhledávači Yahoo

Hledat videa s názvem Nigel Farage na Youtube

Zkusit najít pojem Nigel Farage ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít výraz Nigel Farage ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Nigel Farage například ve Wikislovníku, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve Wikipedii, ve fulltextu Google.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Stručná biografie, resp. životopis osoby Nigel Farage

Teď už znáte odpověď na otázku Kdo je to Nigel Farage? Kdy se narodil Nigel Farage? Kde se narodil Nigel Farage? Nigel Farage je v kategorii Politici

Napsáno redaktory Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Zkuste též najít informace osobnost, osobu, člověka Nigel Farage řekněme v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít nejspíš delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Nigel Farage i v jiné kategorii než je politici.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.