Kdo je to?
Kdo je to Nigel Farage? Životopis Nigel Farage, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Nigel Farage?

Kdo je to Nigel Farage? Stručný životopis

Nigel Farage je jméno britského politika, který byl do července roku 2016 předsedou Strany nezávislosti Spojeného království. Z funkce odešel po úspěšném brexitu. Prohlásil, že tak splnil svůj úkol, kterým bylo vymanit Velkou Británii z Evropské unie.
Dříve byl také předsedou euroskeptické frakce Nezávislost a demokracie v Evropském parlamentu a vedoucím frakce Evropa svobody a přímé demokracie a vystupoval jako poměrně kontroverzní politik.Kdo je to Nigel Farage? Životopis Nigel Farage, lidé, osobnosti z politici

Hlavní informace o osobě Nigel Farage

Národnost: britská
Datum narození: 3. dubna 1964
Místo narození: Downe

Popis osobnosti Nigel Farage můžete sdílet s kolegy na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Řapík? Vzpomněli byste si na význam slova BlueMotion? Rozumíte pojmu Repůjčka? Znáte definici termínu Fair trade?

Klíčová slova: informace, synonymum, politici, heslo, pojem, Nigel Farage, etymologie, termín, kdo to je, význam, lexikon, kdo je Nigel Farage?, význam slova, vysvětlení, co znamená, formulace

Pojem Nigel Farage je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Hledat termín Nigel Farage ve vyhledávači Yandex

Hledat výraz Nigel Farage ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat výraz Nigel Farage na Google.cz

Hledejte bez špehování slovo Nigel Farage ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Nigel Farage například ve vyhledávači Seznam.cz, v projektu slovnik.cz, v evropském vyhledávači Qwant, ve videích na Youtube nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Biografie, životopis, kdo je to Nigel Farage?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Nigel Farage? Kdo to byl Nigel Farage? Kdy se narodil Nigel Farage? Kde se narodil Nigel Farage? Nigel Farage patří do sekce politici. Sepsáno redaktory Superia.cz Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Můžete též vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Nigel Farage například ve Wikipedii, kde můžete najít nejspíš delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Nigel Farage i v jiné kategorii než je politici.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.