Kdo je to?
Kdo je to, byl Ájatolláh? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Ájatolláh? Lidé, náboženství

Kdo je to Ájatolláh?

Co znamená a jaký je význam slova Ájatolláh?

Ájatolláh je v perštině i arabštině znamením Alláhovým, jedná se o titul, který se rozšířil až ve dvacátém století, i když poprvé byl použit již ve 13. století. Jedná se o nejvyšší hodnost, která se vyskytuje v šíitském islámu a používá se pro nejvýznamnější vědce a vykládače práva islámu.
Nejvíce ájatolláhů působí v Iránu.Kdo je to, byl Ájatolláh? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Ájatolláh? Lidé, náboženství

Sdílejte tuto stránku se slovem Ájatolláh s partnery, kolegy a kamarády na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Kaki? Pamatujete si definici pojmu Pilates? Vzpomněli byste si co označuje výraz Osmóza? Vzpomněli byste si co znamená slovo Žula?

Klíčová slova: význam pojmu, synonymum, pojem, etymologie, kdo to je, slovo, význam slova, lexikon, heslo, kdo je Ájatolláh?, popis, definice, přesný výraz, vysvětlení, Ájatolláh, odborný výraz

Pojem Ájatolláh je v kategorii Náboženství, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o pojmu Ájatolláh

Hledat termín Ájatolláh ve vyhledávači Yandex

Najít termín Ájatolláh v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat frázi Ájatolláh ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat slovo Ájatolláh na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Ájatolláh například ve Wikipedii, v Google překladači, ve videích na Youtube, ve Wikislovníku nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Co znamená Ájatolláh? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Ájatolláh? Kdo to byl Ájatolláh? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Ájatolláh? Definice pojmu Ájatolláh je v sekci náboženství. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Zkuste též hledat výraz, slovo, definici, slovíčko třeba na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete o něco delší text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v závislosti na oboru a kontextu. Pokuste se najít termín Ájatolláh i v jiné kategorii než v náboženství.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.