Kdo je to?
Kdo je to Ájatolláh? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Ájatolláh? Lidé, náboženství

Kdo je to Ájatolláh?

Co znamená a jaký je význam slova Ájatolláh?

Ájatolláh je v perštině i arabštině znamením Alláhovým, jedná se o titul, který se rozšířil až ve dvacátém století, i když poprvé byl použit již ve 13. století. Jedná se o nejvyšší hodnost, která se vyskytuje v šíitském islámu a používá se pro nejvýznamnější vědce a vykládače práva islámu.
Nejvíce ájatolláhů působí v Iránu.Kdo je to Ájatolláh? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Ájatolláh? Lidé, náboženství

Budeme rádi, pokud budete definici slova Ájatolláh sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Znáte definici termínu Šoulet? Znáte definici termínu DPP? Vzpomněli byste si co označuje výraz Nacionalismus? Pamatujete si definici pojmu Kvórum?

Klíčová slova: význam, lexikon, vysvětlení, definice, synonymum, přesný výraz, přesný význam, Ájatolláh, heslo, pojem, wikipedie, etymologie, termín, wiki, odborný výraz, význam slova

Pojem Ájatolláh je v kategorii Náboženství, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Hledat pojem Ájatolláh ve Wikipedii

Vyhledat slovo Ájatolláh v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat videa s názvem Ájatolláh na Youtube

Najít pojem Ájatolláh ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Ájatolláh například ve vyhledávači Seznam.cz, v Lingea slovnících, ve Wikislovníku, ve ruském vyhledávači Yandex nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Ájatolláh

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku Kdo je to Ájatolláh? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Ájatolláh? Definice pojmu Ájatolláh je v kategorii Náboženství

Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Provozovatel v žádném případě neručí za aktuálnost, správnost a přesnost údajů zveřejněných na stránkách. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Pro aktuální informace zkuste hledat pojem, výraz, termín, heslo dejme tomu například v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů v různých oborech lidské činnosti. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Náboženství.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.