Kdo je to?
Kdo je to Ájatolláh? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Ájatolláh? Lidé, náboženství

Ájatolláh

Jaký je význam slova Ájatolláh? Co to znamená?

Ájatolláh je v perštině i arabštině znamením Alláhovým, jedná se o titul, který se rozšířil až ve dvacátém století, i když poprvé byl použit již ve 13. století. Jedná se o nejvyšší hodnost, která se vyskytuje v šíitském islámu a používá se pro nejvýznamnější vědce a vykládače práva islámu.
Nejvíce ájatolláhů působí v Iránu.Kdo je to Ájatolláh? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Ájatolláh? Lidé, náboženství

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Ájatolláh? s vašimi kamarády na komunitních sítích Facebook, Síť X, Reddit a Pinterest prostřednictvím tlačítek Sdílet.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Znáte definici termínu Konfigurace? Vzpomněli byste si co znamená slovo Downův syndrom? Vzpomněli byste si co označuje výraz RAM? Víte co je Přečin?

Klíčová slova: wikipedie, formulace, termín, slovo, vysvětlení, co znamená, přesný výraz, Ájatolláh, heslo, odborný výraz, náboženství, wiki, náboženství, přesný výraz, lexikon, definice

Pojem Ájatolláh je v kategorii Náboženství, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Vyhledat heslo Ájatolláh ve Wikislovníku

Zkusit najít frázi Ájatolláh ve vyhledávači Yahoo

Hledat termín Ájatolláh ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít frázi Ájatolláh ve vyhledávači Qwant

Hledejte bez špehování slovo Ájatolláh ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Ájatolláh například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Google překladači, v evropském vyhledávači Qwant, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Co znamená Ájatolláh? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Ájatolláh? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Ájatolláh? Definice pojmu Ájatolláh je v sekci Náboženství

Text vytvořen pro Superia.cz. Přes veškerou snahu mohou texty obsahovat faktické i pravopisné chyby za což se předem omlouváme. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Můžete též zkusit najít informace pojem, slovo, termín, definici dejme tomu v projektu Wikipedia, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste hledání odborného pojmu Ájatolláh i v jiné kategorii než je sekce náboženství.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.