Kdo je to?
Kdo je to Ájatolláh? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Ájatolláh? Lidé, náboženství

Kdo je to Ájatolláh?

Co znamená a jaký je význam slova Ájatolláh?

Ájatolláh je v perštině i arabštině znamením Alláhovým, jedná se o titul, který se rozšířil až ve dvacátém století, i když poprvé byl použit již ve 13. století. Jedná se o nejvyšší hodnost, která se vyskytuje v šíitském islámu a používá se pro nejvýznamnější vědce a vykládače práva islámu.
Nejvíce ájatolláhů působí v Iránu.Kdo je to Ájatolláh? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Ájatolláh? Lidé, náboženství

Tento text (Ájatolláh) můžete sdílet s přáteli na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Znáte definici termínu Šoulet? Pamatujete si definici pojmu Hereze? Vzpomněli byste si co označuje výraz Musaka? Vzpomněli byste si co znamená slovo Raut?

Klíčová slova: etymologie, vysvětlení, přesný výraz, význam slova, co znamená, přesný výraz, formulace, wiki, význam, termín, přesný význam, původ slova, wikipedie, náboženství, lexikon, definice

Pojem Ájatolláh je v kategorii Náboženství, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Najít heslo Ájatolláh ve vyhledávači Qwant

Najít výraz Ájatolláh ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít termín Ájatolláh ve fulltextu Seznam.cz

Hledat výraz Ájatolláh ve Wikislovníku

Zkusit najít Ájatolláh ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Ájatolláh například v Google obrázcích, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ruském vyhledávači Yandex, ve videích na Youtube nebo v Google překladači.

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Ájatolláh

Nyní již víte Kdo je to Ájatolláh? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Ájatolláh? Definice pojmu Ájatolláh patří do kategorie Náboženství

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Pro aktuální informace zkuste hledat výraz, slovo, definici, slovíčko kupř. na české Wikipedii, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text. Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než náboženství.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.