Kdo je to?
Kdo je to, byl Ájatolláh? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Ájatolláh? Lidé, náboženství

Kdo je to Ájatolláh?

Co znamená a jaký je význam slova Ájatolláh?

Ájatolláh je v perštině i arabštině znamením Alláhovým, jedná se o titul, který se rozšířil až ve dvacátém století, i když poprvé byl použit již ve 13. století. Jedná se o nejvyšší hodnost, která se vyskytuje v šíitském islámu a používá se pro nejvýznamnější vědce a vykládače práva islámu.
Nejvíce ájatolláhů působí v Iránu.Kdo je to, byl Ájatolláh? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Ájatolláh? Lidé, náboženství

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Ájatolláh? s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Kaki? Rozumíte pojmu Sochor? Vzpomněli byste si co označuje výraz Osmóza? Znáte pojem Retenční nádrž?

Klíčová slova: termín, informace, lexikon, popis, vysvětlení, význam, přesný význam, kdo to je, význam pojmu, náboženství, kdo je Ájatolláh?, heslo, význam slova, formulace, definice, wiki

Pojem Ájatolláh je v kategorii Náboženství, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Ájatolláh

Najít výraz Ájatolláh ve vyhledávači Qwant

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Ájatolláh ve Wikimedia Commons

Hledat slovo Ájatolláh ve Wikipedii

Najít pojem Ájatolláh ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Ájatolláh například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v projektu slovnik.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v Lingea slovnících.

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Vysvětlení významu slova Ájatolláh, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Ájatolláh? Kdo to byl Ájatolláh? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Ájatolláh? Definice pojmu Ájatolláh je v kategorii náboženství. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Pokuste se vyhledat pojem, termín, výraz, heslo dejme tomu třeba v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete rozsáhlejší text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v náboženství.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.