Kdo je to?
Kdo je to Ájatolláh? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Ájatolláh? Lidé, náboženství

Kdo je to Ájatolláh?

Co znamená a jaký je význam slova Ájatolláh?

Ájatolláh je v perštině i arabštině znamením Alláhovým, jedná se o titul, který se rozšířil až ve dvacátém století, i když poprvé byl použit již ve 13. století. Jedná se o nejvyšší hodnost, která se vyskytuje v šíitském islámu a používá se pro nejvýznamnější vědce a vykládače práva islámu.
Nejvíce ájatolláhů působí v Iránu.Kdo je to Ájatolláh? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Ájatolláh? Lidé, náboženství

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Ájatolláh? s vašimi přáteli na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Znáte definici termínu Šoulet? Víte, co je to Nástrčkový klíč? Vzpomněli byste si co označuje výraz ASAP? Rozumíte pojmu Environmentální výchova?

Klíčová slova: etymologie, význam pojmu, slovo, náboženství, co znamená, popis, přesný význam, definice, Ájatolláh, informace, formulace, synonymum, wikipedie, wiki, termín, lexikon

Pojem Ájatolláh je v kategorii Náboženství, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Ájatolláh ve Wikimedia Commons

Vyhledat výraz Ájatolláh ve vyhledávači Yahoo

Hledat pojem Ájatolláh ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledejte bez špehování slovo Ájatolláh ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít frázi Ájatolláh ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Ájatolláh například ve vyhledávači Seznam.cz, v projektu slovnik.cz, ve fulltextu Google.cz, ve Wikipedii nebo v Lingea slovnících.

Doporučené pojmy, slova, osobnosti, odborné termíny a výrazy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Ájatolláh

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Ájatolláh? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Ájatolláh? Definice pojmu Ájatolláh patří do kategorie Náboženství

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Neručíme za eventuální chyby v textech. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Vyzkoušejte nalézt informace výraz, slovo, definici, slovíčko řekněme třeba ve známé Wikipedii, kde naleznete komplexní text. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než náboženství.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.