Kdo je to?
Kdo je Karolína Kopíncová? Životopis Karolína Kopíncová, osobnosti, slavná žena z kategorie modeling

Kdo je Karolína Kopíncová?

Kdo je Karolína Kopíncová? Životopis, informace, biografie, modeling

Karolína Kopincová je česká profesionální modelka a vítězka soutěže krásy Miss České republiky 2020. Kopincová se narodila ve Vrbně pod Pradědem. Během studií na střední škole v Ostravě začala svou kariéru modelky. Vydělávala si jako předváděčka svatebních šatů. Po maturitě na střední škole začala studovat dvouoborové studium (Mediální studia a žurnalistika v kombinaci s oborem Environmentální studia) na Fakultě sociálních studií na brněnské Masarykově univerzitě. Po studiích by ráda pracovala jako zpravodajská moderátorka.
Roku 2020 se zúčastnila soutěže krásy Miss Czech Republic, kterou následně vyhrála. Díky vítězství v soutěži se kvalifikovala na světovou soutěž krásy Miss World. Nakonec skončila mezi 12 nejkrásnějšími dívkami světa. Na Miss World v podsoutěži Top Model Challenge skončila v top 13 a v BWAP challenge skončila v top 10.
Kopincová založila Nadační fond s názvem Krok do života, který se zaměřuje na pomoc dětem z dětských domovů. Jejím partnerem je Radovan Surý, se kterým plánuje svatbu.Kdo je Karolína Kopíncová? Životopis Karolína Kopíncová, osobnosti, slavná žena z kategorie modeling

Základní informace o osobě Karolína Kopíncová

Národnost: česká
Datum narození: 18. 3. 1998
Místo narození: Vrbno pod Pradědem, Československo

Líbí se stručný životopis s osobou Karolína Kopíncová? Pak se podělte s vašimi přáteli na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Znáte pojem Pluralismus? Pamatujete si definici pojmu Pašijový týden? Pamatujete si definici pojmu Oxygenoterapie? Vzpomněli byste si co znamená slovo Tramping?

Klíčová slova: místo narození, modeling, wikipedie, kdo je Karolína Kopíncová?, osobnosti, lexikon, datum narození, Karolína Kopíncová, Karolína Kopíncová, narození, modeling, život, kde se narodila Karolína Kopíncová?, národnost, informace, popis

Pojem Karolína Kopíncová je v kategorii Modeling, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Zkusit najít slovo Karolína Kopíncová ve Wikislovníku

Najít slovo Karolína Kopíncová ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat výraz Karolína Kopíncová na Google obrázcích

Hledat pojem Karolína Kopíncová ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít termín Karolína Kopíncová ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Karolína Kopíncová například ve fulltextu Google.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači Seznam.cz, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Lingea slovnících.

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Biografie, životopis, kdo je to Karolína Kopíncová?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Karolína Kopíncová? Kdy se narodila Karolína Kopíncová? Kde se narodila Karolína Kopíncová? Karolína Kopíncová se nachází v kategorii Modeling

Tento text byl napsán redaktory Superia.cz. Neručíme za správnost a aktuálnost uvedených informací. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Zkuste najít informace osobnost, osobu, člověka Karolína Kopíncová třeba v projektu Wikipedia, kde naleznete nejspíš podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Karolína Kopíncová i v jiné kategorii než je modeling.