Kdo je to?
Kdo je Jaroslav Tvrdík? Životopis Jaroslav Tvrdík, osobnosti, slavný člověk z kategorie politici

Jaroslav Tvrdík

Kdo je Jaroslav Tvrdík? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, politici

Jaroslav Tvrdík je český podnikatel, politik a bývalý ministr obrany.
Vystudoval Vysokou vojenskou školu pozemního vojska ve Vyškově a nadále působil v armádě a na Ministerstvu obrany. Mimo jiné se zúčastnil i mírové mise UNPROFOR.
Do politiky vstoupil v barvách sociální demokracie a v roce 2001 se stal ministrem obrany ČR. Na tomto postu setrval až do roku 2003. Po konci v ministerské funkci se Jaroslav Tvrdík přesunul do vedení Českých aerolinií. Jeho působení zde však bylo spojeno s řadou skandálů a podezřelých kontraktů, nakonec byl z tohoto postu v roce 2005 odvolán.
Od roku 2007 se věnuje soukromému podnikání. Známé jsou především jeho podnikatelské vazby na Čínskou lidovou republiku. Působil ve Smíšené česko čínské komoře vzájemné spolupráce a zastával významný post v představenstvu kontroverzní čínské firmy CEFC China Energy Company Limited.
Známé jsou také jeho blízké vztahy s prezidentem Milošem Zemanem.Kdo je Jaroslav Tvrdík? Životopis Jaroslav Tvrdík, osobnosti, slavný člověk z kategorie politici

Hlavní informace o osobě Jaroslav Tvrdík

Národnost: česká
Datum narození: 11. září 1968
Místo narození: Praha

Popis osobnosti Jaroslav Tvrdík můžete sdílet s vašimi kamarády na veřejných sociálních sítích (Facebook, Pinterest, Reddit či Twitter).

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Výsekové maso? Pamatujete si definici pojmu Last minute? Znáte pojem Alegorie? Vzpomněli byste si co znamená slovo Tempeh?

Klíčová slova: místo narození, politici, vysvětlení, Jaroslav Tvrdík, popis, kdy se narodil Jaroslav Tvrdík?, kdo je Jaroslav Tvrdík?, lexikon, narození, wiki, wikipedie, život, národnost, politici, kde se narodil Jaroslav Tvrdík?, osobnosti

Pojem Jaroslav Tvrdík je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Další informace o pojmu Jaroslav Tvrdík hledejte v níže uvedených zdrojích

Hledat heslo Jaroslav Tvrdík ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat pojem Jaroslav Tvrdík na Google.cz

Zkusit najít termín Jaroslav Tvrdík ve Wikipedii

Zkusit najít frázi Jaroslav Tvrdík ve vyhledávači Yandex

Hledejte bez špehování slovo Jaroslav Tvrdík ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Jaroslav Tvrdík například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve Wikislovníku nebo v projektu slovnik.cz.

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Životopis, kdo je Jaroslav Tvrdík? Stručná biografie

Text na této internetové stránce vám umožnil zjistit Kdo je to Jaroslav Tvrdík? Kdy se narodil Jaroslav Tvrdík? Kde se narodil Jaroslav Tvrdík? Jaroslav Tvrdík je v sekci Politici

Kategorie politici, zrzek politik, jaroslav Tvrdík, ilustrační obrázek

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Informace obsažené na našich webových stránkách byly pečlivě zkontrolovány. I přesto však nepřebíráme odpovědnost za případné chyby. Informace nemohou být pravidelně updatovány, proto mohou být zastaralé, neplatné, neaktuální či nepřesné. Pokuste se také najít informace osobnost, osobu, člověka Jaroslav Tvrdík dejme tomu třeba na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jaroslav Tvrdík i v jiné kategorii než je politici.