Kdo je to?
Kdo je Jaroslav Tvrdík? Životopis Jaroslav Tvrdík, osobnosti, slavný člověk z kategorie politici

Kdo je Jaroslav Tvrdík?

Kdo je Jaroslav Tvrdík? Životopis, informace, biografie, politici

Jaroslav Tvrdík je český podnikatel, politik a bývalý ministr obrany.
Vystudoval Vysokou vojenskou školu pozemního vojska ve Vyškově a nadále působil v armádě a na Ministerstvu obrany. Mimo jiné se zúčastnil i mírové mise UNPROFOR.
Do politiky vstoupil v barvách sociální demokracie a v roce 2001 se stal ministrem obrany ČR. Na tomto postu setrval až do roku 2003. Po konci v ministerské funkci se Jaroslav Tvrdík přesunul do vedení Českých aerolinií. Jeho působení zde však bylo spojeno s řadou skandálů a podezřelých kontraktů, nakonec byl z tohoto postu v roce 2005 odvolán.
Od roku 2007 se věnuje soukromému podnikání. Známé jsou především jeho podnikatelské vazby na Čínskou lidovou republiku. Působil ve Smíšené česko čínské komoře vzájemné spolupráce a zastával významný post v představenstvu kontroverzní čínské firmy CEFC China Energy Company Limited.
Známé jsou také jeho blízké vztahy s prezidentem Milošem Zemanem.Kdo je Jaroslav Tvrdík? Životopis Jaroslav Tvrdík, osobnosti, slavný člověk z kategorie politici

Hlavní informace o osobě Jaroslav Tvrdík

Národnost: česká
Datum narození: 11. září 1968
Místo narození: Praha

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Jaroslav Tvrdík sdílet s kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Vzpomněli byste si co označuje výraz Vitamín E? Znáte pojem Hmotnost? Znáte pojem Kognitivní? Vzpomenete si na definici slova Úvěrový podvod?

Klíčová slova: biografie, politici, Jaroslav Tvrdík, vysvětlení, informace, popis, život, narození, datum narození, politici, wiki, místo narození, zajímavosti, Jaroslav Tvrdík, kde se narodil Jaroslav Tvrdík?, životopis

Pojem Jaroslav Tvrdík je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Vyhledat pojem Jaroslav Tvrdík ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít termín Jaroslav Tvrdík ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat slovo Jaroslav Tvrdík na Google obrázcích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Jaroslav Tvrdík ve Wikimedia Commons

Hledat slovo Jaroslav Tvrdík na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Jaroslav Tvrdík například ve ruském vyhledávači Yandex, v Google překladači, ve Wikipedii, ve videích na Youtube nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Biografie, životopis, kdo je to Jaroslav Tvrdík?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku Kdo je to Jaroslav Tvrdík? Kdy se narodil Jaroslav Tvrdík? Kde se narodil Jaroslav Tvrdík? Jaroslav Tvrdík je v kategorii Politici

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Neručíme za eventuální chyby v textech. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Zkuste též najít informace osobnost, osobu, člověka Jaroslav Tvrdík řekněme třeba v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jaroslav Tvrdík i v jiné kategorii než je politici.