Kdo je to?
Kdo je Šárka Vojtková? Životopis Šárka Vojtková, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Šárka Vojtková

Kdo je Šárka Vojtková? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, herectví

Šárka Vojtková je herečka jedné role. Narodila se 6. května 1973 v Brně a proslavila se rolí „masérky“ Irenky z komedie Věry Chytilové Dědictví aneb Kurvahošigutntág, která vznikla v roce 1992. V hlavní roli se představil především herec a bavič Bolek Polívka, po jeho boku však v tomto snímku zazářila řada dalších hvězd jako Miroslav Donutil nebo Dagmar Havlová. Objevil se zde dokonce i Karel Gott.
Snímek získal příznivé hodnocení diváků a Šárka Vojtková mohla mít díky jeho úspěchu našlápnuto na tu správnou cestu herectví. Bohužel se z ní úspěšná hvězda stříbrného plátna nestala. V roce 1994 si zahrála v americkém povídkovém pornografickém snímku, který si vysloužil jen podprůměrné hodnocení, a na další roli musela čekat téměř dvě dekády.
V roce 2011 získala malou roličku v kriminální minisérii Filipa Renče Vetřelci a lovci. Mihla se zde jako cestující.
Šárka Vojtková sama prohlašuje, že její první role jí zničila život. Role lehké dívky ji totiž stigmatizovala i v soukromém životě a stala se terčem pomluv. Během natáčení si přivydělávala jako fotomodelka a na samotné natáčení vzpomíná s nostalgií.
Špatné zkušenosti stály za jejím rozhodnutím opustit Česko. Zamilovala se do staršího Itala, kterého si posléze také vzala. Díky tomu žije napůl v italské Modeně a napůl v rodném Brně, kde vlastní kosmetický a kadeřnický salon. Zájem o kosmetiku a módu ji neprovází jen profesním životem. Aby zastavila proces stárnutí, podstoupila už několik plastických operací, které jsou na její vizáži na první pohled jasně patrné.Kdo je Šárka Vojtková? Životopis Šárka Vojtková, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Hlavní data o osobě Šárka Vojtková

Národnost: česká
Datum narození: 6. května 1973
Místo narození: Brno

Tento text (Šárka Vojtková) můžete samozřejmě sdílet s vašimi známými a kamarády na internetových sociálních sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter (síť X) či Facebooku.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Rozumíte pojmu Draslík? Vzpomenete si na definici slova Burrito? Znáte definici termínu Řípa? Vzpomněli byste si na význam slova IQ?

Klíčová slova: kde se narodila Šárka Vojtková?, zajímavosti, narození, život, herectví, wiki, vysvětlení, Šárka Vojtková, biografie, Šárka Vojtková, kdo je Šárka Vojtková?, národnost, popis, osobnosti, osobnost, datum narození

Pojem Šárka Vojtková je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Hledat videa s názvem Šárka Vojtková na Youtube

Najít slovo Šárka Vojtková ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít slovo Šárka Vojtková na Google.cz

Zkusit najít pojem Šárka Vojtková ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít slovo Šárka Vojtková na Google obrázcích

Dál můžete zkusit hledat slovo Šárka Vojtková například v Google obrázcích, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve ruském vyhledávači Yandex, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v projektu slovnik.cz.

Doporučené pojmy, slova, osobnosti, odborné termíny a výrazy

Stručná biografie, resp. životopis osoby Šárka Vojtková

Právě jste zjistili Kdo je to Šárka Vojtková? Kdy se narodila Šárka Vojtková? Kde se narodila Šárka Vojtková? Šárka Vojtková se nachází v sekci Herectví

Kategorie herectví, mladá žena, Šárka Vojtková, ilustrační obrázek

Sepsáno redaktory Superia.cz. Neručíme za eventuální chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Můžete též zkusit najít informace osobnost, osobu, člověka Šárka Vojtková např. v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete podrobný text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Šárka Vojtková i v jiné kategorii než je herectví.