Kdo je to?
Kdo je Barbora Černá? Životopis Barbora Černá, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Barbora Černá

Kdo je Barbora Černá? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, herectví

Barbora Černá je mladá česká herečka, která se narodila v Lovosicích na Litoměřicku 17. prosince 1995. Herectví se sice věnuje již od základní školy, do povědomí široké veřejnosti se ale dostala až díky seriálům Zoo a Hořký svět. Má sestru Lucii, která se také věnuje herectví. Díky tomu, že jsou jednovaječná dvojčata je filmaři velmi rádi obsazují do sourozeneckých rolí.
K herecké branži se Barbora dostala díky ženě, která si ji i Lucii vyhlédla ve škole a pozvala je na casting reklamy. První zkušenosti s natáčením tak získaly obě herečky právě při práci na reklamě jistého mobilního operátora.
Barbora si zahrála i v několika filmech. V roce 2013 se objevila ve filmech Něžné vlny, Lehká jako dech a Kameňák 4. Od té doby účinkuje v podstatě výhradně jen v seriálech. Jelikož je ale nadaná herečka, nějaká další filmová role na ni jistě v budoucnu čeká.
Již v roce 2012 se společně se svou sestrou objevila v seriálu Gympl s (r)učením omezeným, jen o dva roky později měla možnost zahrát si po boku Donalda Sutherlanda, Williama Fichtnera nebo Richarda Flooda z Chirurgů ve snímku Bez hranic.
Později účinkovala také v kriminálce V.I.P. vraždy a v lékařských seriálech Modrý kód a Anatomie života, kde ji diváci mohli vidět ve velmi odhalené scéně. Od roku 2022 se objevuje v seriálu Zoo, kde vystupuje opět po boku svého dvojčete. Mimo to si zahrála také v Hořkém světě.
Má za sebou i zkušenosti s mezinárodním štábem. Po účinkování v kriminálce Bez hranic ji neminulo ani účinkování v nové seriálové adaptaci známého příběhu Tří mušketýrů z roku 2016 na motivy Alexandra Dumase staršího, kde se objevila v epizodní roli společně se svou sestrou Lucií.Kdo je Barbora Černá? Životopis Barbora Černá, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Základní údaje o osobě Barbora Černá

Národnost: česká
Datum narození: 17. prosince 1995
Místo narození: Lovosice

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Barbora Černá s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Vzpomněli byste si na význam slova Báje? Znáte termín Region? Víte co je Atribut? Víte, co je to Feeder?

Klíčová slova: datum narození, život, wikipedie, životopis, osobnost, kdo je Barbora Černá?, informace, herectví, místo narození, narození, zajímavosti, kde se narodila Barbora Černá?, Barbora Černá, Barbora Černá, lexikon, kdy se narodila Barbora Černá?

Pojem Barbora Černá je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Barbora Černá

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Barbora Černá ve Wikimedia Commons

Najít pojem Barbora Černá ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat slovo Barbora Černá v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit najít heslo Barbora Černá ve Wikipedii

Zkusit najít výraz Barbora Černá ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Barbora Černá například v Google obrázcích, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikipedii, ve Wikislovníku nebo v Lingea slovnících.

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Stručná biografie, resp. životopis osoby Barbora Černá

Nyní již víte Kdo je to Barbora Černá? Kdy se narodila Barbora Černá? Kde se narodila Barbora Černá? Barbora Černá se nachází v kategorii Herectví

Kategorie herectví, herec pohled do neznáma, barbora Černá, ilustrační obrázek

Napsáno redaktory Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Můžete také vyzkoušet hledat informace osobnost, osobu, člověka Barbora Černá řekněme například v české Wikipedii, kde můžete najít podrobný popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Barbora Černá i v jiné kategorii než je herectví.