Kdo je to?
Kdo je Barbora Černá? Životopis Barbora Černá, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Barbora Černá

Kdo je Barbora Černá? Životopis, informace, biografie, herectví

Barbora Černá je mladá česká herečka, která se narodila v Lovosicích na Litoměřicku 17. prosince 1995. Herectví se sice věnuje již od základní školy, do povědomí široké veřejnosti se ale dostala až díky seriálům Zoo a Hořký svět. Má sestru Lucii, která se také věnuje herectví. Díky tomu, že jsou jednovaječná dvojčata je filmaři velmi rádi obsazují do sourozeneckých rolí.
K herecké branži se Barbora dostala díky ženě, která si ji i Lucii vyhlédla ve škole a pozvala je na casting reklamy. První zkušenosti s natáčením tak získaly obě herečky právě při práci na reklamě jistého mobilního operátora.
Barbora si zahrála i v několika filmech. V roce 2013 se objevila ve filmech Něžné vlny, Lehká jako dech a Kameňák 4. Od té doby účinkuje v podstatě výhradně jen v seriálech. Jelikož je ale nadaná herečka, nějaká další filmová role na ni jistě v budoucnu čeká.
Již v roce 2012 se společně se svou sestrou objevila v seriálu Gympl s (r)učením omezeným, jen o dva roky později měla možnost zahrát si po boku Donalda Sutherlanda, Williama Fichtnera nebo Richarda Flooda z Chirurgů ve snímku Bez hranic.
Později účinkovala také v kriminálce V.I.P. vraždy a v lékařských seriálech Modrý kód a Anatomie života, kde ji diváci mohli vidět ve velmi odhalené scéně. Od roku 2022 se objevuje v seriálu Zoo, kde vystupuje opět po boku svého dvojčete. Mimo to si zahrála také v Hořkém světě.
Má za sebou i zkušenosti s mezinárodním štábem. Po účinkování v kriminálce Bez hranic ji neminulo ani účinkování v nové seriálové adaptaci známého příběhu Tří mušketýrů z roku 2016 na motivy Alexandra Dumase staršího, kde se objevila v epizodní roli společně se svou sestrou Lucií.Kdo je Barbora Černá? Životopis Barbora Černá, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Základní údaje o osobě Barbora Černá

Národnost: česká
Datum narození: 17. prosince 1995
Místo narození: Lovosice

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Barbora Černá s jinými lidmina internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Vzpomněli byste si na význam slova Passata? Víte, co je to Draft? Víte co je Kontokorent? Rozumíte pojmu Chromofobie?

Klíčová slova: herectví, wikipedie, osobnost, narození, národnost, lexikon, místo narození, datum narození, herectví, biografie, život, Barbora Černá, osobnosti, vysvětlení, wiki, kde se narodila Barbora Černá?

Pojem Barbora Černá je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Zkusit najít heslo Barbora Černá ve vyhledávači Yahoo

Hledejte bez špehování slovo Barbora Černá ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat pojem Barbora Černá ve vyhledávači Yandex

Najít termín Barbora Černá ve Wikislovníku

Vyhledat výraz Barbora Černá ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Barbora Černá například v metavyhledávači Info.com, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve videích na Youtube, v Google obrázcích nebo v Lingea slovnících.

Vybrané odborné pojmy, slova, osobnosti, termíny

Biografie, životopis, kdo je to Barbora Černá?

Právě jste zjistili Kdo je to Barbora Černá? Kdy se narodila Barbora Černá? Kde se narodila Barbora Černá? Barbora Černá je v kategorii Herectví

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a úplnost jakýchkoliv informací a dokumentů umístěných na webových stránkách. Informace uvedené zde mohou být zastaralé či neaktuální. Texty neaktualizujeme pravidelně. Pro aktuální informace zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Barbora Černá třeba v projektu Wikipedia, kde můžete najít podrobný popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Barbora Černá i v jiné kategorii než je herectví.