Kdo je to?
Kdo je to, byl Kardiak? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kardiak? Lidé, lékařství

Kdo je to Kardiak?

Jaký je význam slova Kardiak? Co to znamená?

Kardiak je osoba, která trpí chronickým srdečním onemocněním. Může jít například o anginu pectoris, ischemickou chorobu srdeční, kornatění tepen, zúžení a výdutě tepen, vysokou hladinu cholesterolu a další. Tyto choroby navyšují rizika, která pak vedou k dalším onemocněním, především k infarktu myokardu.
Kardiak by měl změnit svůj životní styl, vzdát se kouření a alkoholu, omezit tuky a solení a věnovat se pravidelnému pohybu.Kdo je to, byl Kardiak? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kardiak? Lidé, lékařství

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Kardiak s blízkými prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Štuková omítka? Znáte definici termínu Atrofie? Vzpomněli byste si co označuje výraz Azulen? Pamatujete si definici pojmu Syfilis?

Klíčová slova: synonymum, vysvětlení, přesný výraz, formulace, význam, co je to Kardiak?, Kardiak, lékařství, informace, popis, přesný význam, odborný výraz, definice, popis, termín, původ slova

Pojem Kardiak je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Kardiak zkuste tyto odkazy

Hledejte bez špehování slovo Kardiak ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Kardiak ve Wikimedia Commons

Vyhledat výraz Kardiak ve Wikislovníku

Najít výraz Kardiak v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Kardiak například ve vyhledávači Seznam.cz, v projektu slovnik.cz, ve videích na Youtube, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Kardiak

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Kardiak? Kdo to byl Kardiak? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Kardiak? Definice pojmu Kardiak patří do sekce lékařství. Text napsán pro Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Můžete též zkusit najít pojem, text, definici, řekněme třeba v projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů podle různých oborů. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než lékařství).