Kdo je to?
Kdo je to, byl Kardiak? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kardiak? Lidé, lékařství

Kdo je to Kardiak?

Jaký je význam slova Kardiak? Co to znamená?

Kardiak je osoba, která trpí chronickým srdečním onemocněním. Může jít například o anginu pectoris, ischemickou chorobu srdeční, kornatění tepen, zúžení a výdutě tepen, vysokou hladinu cholesterolu a další. Tyto choroby navyšují rizika, která pak vedou k dalším onemocněním, především k infarktu myokardu.
Kardiak by měl změnit svůj životní styl, vzdát se kouření a alkoholu, omezit tuky a solení a věnovat se pravidelnému pohybu.Kdo je to, byl Kardiak? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kardiak? Lidé, lékařství

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Kardiak? s vašimi kamarády na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Vermut? Vzpomněli byste si co znamená slovo Fosfor? Vzpomněli byste si co označuje výraz Melta? Víte co je Egocentrismus?

Klíčová slova: přesný výraz, wiki, formulace, termín, Kardiak, lexikon, význam, informace, co znamená, odborný výraz, synonymum, heslo, popis, kdo to je, význam slova, popis

Pojem Kardiak je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Vyhledat heslo Kardiak ve vyhledávači Qwant

Hledat frázi Kardiak v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít termín Kardiak ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem Kardiak na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Kardiak například ve Wikipedii, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ruském vyhledávači Yandex, v Microsoft Bing nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Co znamená Kardiak? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Kardiak? Kdo to byl Kardiak? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Kardiak? Definice pojmu Kardiak je v sekci lékařství. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pokuste se též vyhledat výraz, slovo, definici, slovíčko dejme tomu třeba v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete komplexní text. Jednotlivá slova můžou mít několik významů podle různých oborů. Zkuste proto hledat termín Kardiak hledat i v jiných kategoriích (než lékařství).