Kdo je to?
Kdo je to, byl Dermatolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Dermatolog? Lidé, profese

Kdo je to Dermatolog?

Jaký je význam slova Dermatolog? Co to znamená?

Dermatolog je lékař, který se specializuje na diagnostikování a léčení kožních chorob a kožních nádorových onemocnění. Je také odborníkem v oblasti pohlavních chorob. Dermatolog zjišťuje a zkoumá obtíže pacienta, ošetřuje a opravuje nedokonalosti kůže, předepisuje léky a navrhuje zákroky. Zabývá se i vyhodnocováním tkáňových vzorků.
Pracuje v ordinaci nebo nemocničním oddělení, používá běžné lékařské nástroje. Musí absolvovat vysokoškolské lékařské studium.Kdo je to, byl Dermatolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Dermatolog? Lidé, profese

Definici slova Dermatolog můžete sdílet s přáteli a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Deviza? Vzpomenete si na definici slova Suché víno? Víte, co je to Marmoleum? Vzpomněli byste si na význam slova Průsečík?

Klíčová slova: termín, co je to Dermatolog?, co znamená, kdo je Dermatolog?, lexikon, heslo, etymologie, přesný výraz, význam, slovo, Dermatolog, informace, odborný výraz, kdo to je, popis, wiki

Pojem Dermatolog je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o pojmu Dermatolog

Hledat slovo Dermatolog na Google.cz

Zkusit najít Dermatolog ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem Dermatolog na Youtube

Najít heslo Dermatolog ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Dermatolog například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v Lingea slovnících.

Tipy na další významy slov, osobnosti, pojmy a termíny

Co znamená Dermatolog? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Dermatolog? Kdo to byl Dermatolog? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Dermatolog? Definice pojmu Dermatolog se nachází v kategorii profese. Text napsán pro Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Pokuste se též vyhledat pojem, text, definici, kupříkladu ve Wikipedii, kde můžete najít o mnoho podrobnější text. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci profese.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.