Kdo je to?
Kdo je to Dermatolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Dermatolog? Lidé, profese

Kdo je to Dermatolog?

Jaký je význam slova Dermatolog? Co to znamená?

Dermatolog je lékař, který se specializuje na diagnostikování a léčení kožních chorob a kožních nádorových onemocnění. Je také odborníkem v oblasti pohlavních chorob. Dermatolog zjišťuje a zkoumá obtíže pacienta, ošetřuje a opravuje nedokonalosti kůže, předepisuje léky a navrhuje zákroky. Zabývá se i vyhodnocováním tkáňových vzorků.
Pracuje v ordinaci nebo nemocničním oddělení, používá běžné lékařské nástroje. Musí absolvovat vysokoškolské lékařské studium.Kdo je to Dermatolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Dermatolog? Lidé, profese

Zaujalo vás slovo, termín Dermatolog? Potom se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Vzpomněli byste si co znamená slovo Konkubinát? Znáte definici termínu Hic sunt leones? Víte, co je to Stát? Pamatujete si definici pojmu SIPO?

Klíčová slova: heslo, termín, vysvětlení, wiki, profese, význam pojmu, přesný význam, definice, synonymum, význam slova, lexikon, popis, slovo, odborný výraz, význam, informace

Pojem Dermatolog je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Vyhledat slovo Dermatolog ve fulltextu Seznam.cz

Hledat slovo Dermatolog ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít termín Dermatolog ve vyhledávači Yandex

Vyhledat pojem Dermatolog ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Dermatolog například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Lingea slovnících, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve videích na Youtube nebo v Google překladači.

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Co znamená Dermatolog? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnili zjistit Kdo je to Dermatolog? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Dermatolog? Definice pojmu Dermatolog je v kategorii Profese

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Doporučujeme zkusit nalézt pojem, výraz, termín, heslo dejme tomu například na stránkách Wikipedie, kde můžete najít komplexní popis. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než profese).

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.