Kdo je to?
Kdo je to, byl Dermatolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Dermatolog? Lidé, profese

Kdo je to Dermatolog?

Jaký je význam slova Dermatolog? Co to znamená?

Dermatolog je lékař, který se specializuje na diagnostikování a léčení kožních chorob a kožních nádorových onemocnění. Je také odborníkem v oblasti pohlavních chorob. Dermatolog zjišťuje a zkoumá obtíže pacienta, ošetřuje a opravuje nedokonalosti kůže, předepisuje léky a navrhuje zákroky. Zabývá se i vyhodnocováním tkáňových vzorků.
Pracuje v ordinaci nebo nemocničním oddělení, používá běžné lékařské nástroje. Musí absolvovat vysokoškolské lékařské studium.Kdo je to, byl Dermatolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Dermatolog? Lidé, profese

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Dermatolog? s vašimi kamarády na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Emo? Pamatujete si definici pojmu Důvěra? Víte, co je to VGA? Vzpomněli byste si co znamená slovo Gestační váček?

Klíčová slova: Dermatolog, informace, odborný výraz, definice, slovo, přesný význam, přesný výraz, popis, synonymum, termín, pojem, etymologie, význam slova, význam pojmu, formulace, co znamená

Pojem Dermatolog je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Dermatolog zkuste navštívit tyto odkazy

Vyhledat pojem Dermatolog ve Wikipedii

Vyhledat slovo Dermatolog ve vyhledávači Qwant

Vyhledat termín Dermatolog ve Wikislovníku

Zkusit najít Dermatolog ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Dermatolog například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Lingea slovnících, ve ruském vyhledávači Yandex, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Google překladači.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Co znamená Dermatolog? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Dermatolog? Kdo to byl Dermatolog? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Dermatolog? Definice pojmu Dermatolog je v sekci profese. Text vytvořen pro server Superia.cz Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Zkuste též hledat pojem, definici, text, výraz třeba v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste hledání odborného pojmu Dermatolog i v jiné kategorii než je sekce profese.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.