Kdo je to?
Kdo je to, byl Albín? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Albín? Lidé, poruchy

Kdo je to Albín?

Co znamená a jaký je význam slova Albín?

Albín je živý organizmus s odchylkou barvy. Ta je zapříčiněna poruchou tvorby melaninu. Pro proces tvorby melaninu je nezbytný enzym tyrozináza, který u albína chybí. Typickým důsledkem je kůže bez barvy a oči červené barvy, ve kterých prosvítá krev procházející kapilárami. Albíni mávají problémy se zrakem, bývají světloplaší.
Pokud mají různé části těla zbarvené jinými pigmenty, jsou označováni jako částeční albíni. Jedná se o vzácný jev, který se nevyskytuje pouze u lidí, ale i u jiných živočišných druhů.Kdo je to, byl Albín? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Albín? Lidé, poruchy

Líbí se vám definice kdo je to Albín? Pak se podělte s vašimi přáteli na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Ančovička? Víte, co je to Atrofie? Rozumíte pojmu SUV? Rozumíte pojmu Mrtvice?

Klíčová slova: kdo je Albín?, wiki, termín, informace, pojem, vysvětlení, význam, odborný výraz, kdo to je, Albín, formulace, etymologie, definice, přesný výraz, synonymum, slovo

Pojem Albín je v kategorii Poruchy, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Albín zkuste tyto odkazy

Najít výraz Albín v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat pojem Albín ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít slovo Albín ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat výraz Albín ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Albín například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Google překladači, v Microsoft Bing, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Albín

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Albín? Kdo to byl Albín? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Albín? Definice pojmu Albín je v kategorii poruchy. Text vytvořen pro server Superia.cz Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Můžete též vyzkoušet hledat pojem, definici, text, výraz řekněme třeba v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete komplexní text. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle různých oborů. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než poruchy).

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.