Kdo je to?
Kdo je to Albín? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Albín? Lidé, poruchy

Kdo je to Albín?

Jaký je význam slova Albín? Co to znamená?

Albín je živý organizmus s odchylkou barvy. Ta je zapříčiněna poruchou tvorby melaninu. Pro proces tvorby melaninu je nezbytný enzym tyrozináza, který u albína chybí. Typickým důsledkem je kůže bez barvy a oči červené barvy, ve kterých prosvítá krev procházející kapilárami. Albíni mávají problémy se zrakem, bývají světloplaší.
Pokud mají různé části těla zbarvené jinými pigmenty, jsou označováni jako částeční albíni. Jedná se o vzácný jev, který se nevyskytuje pouze u lidí, ale i u jiných živočišných druhů.


Kdo je to Albín? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Albín? Lidé, poruchy

Definici slova Albín můžete sdílet s vašimi přáteli na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Víte co je Kapari? Víte, co je to Rekviem? Rozumíte pojmu Script? Rozumíte pojmu Agility?

Klíčová slova: přesný význam, wiki, poruchy, heslo, popis, synonymum, definice, slovo, termín, přesný výraz, co znamená, odborný výraz, wikipedie, přesný výraz, etymologie, Albín

Pojem Albín je v kategorii Poruchy, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Zkusit najít frázi Albín na Google obrázcích

Najít slovo Albín ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Albín ve Wikimedia Commons

Hledejte bez špehování slovo Albín ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat heslo Albín v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Albín například ve videích na Youtube, v Google překladači, ve fulltextu Google.cz, v Microsoft Bing nebo v Lingea slovnících.

Doporučené pojmy, slova, osobnosti, odborné termíny a výrazy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Albín

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku Kdo je to Albín? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Albín? Definice pojmu Albín patří do kategorie Poruchy

Tento text byl napsán redaktory Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Můžete se pokusit také najít pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz kupř. na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Poruchy).

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.