Kdo je to?
Kdo je to, byl Albín? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Albín? Lidé, poruchy

Kdo je to Albín?

Co znamená a jaký je význam slova Albín?

Albín je živý organizmus s odchylkou barvy. Ta je zapříčiněna poruchou tvorby melaninu. Pro proces tvorby melaninu je nezbytný enzym tyrozináza, který u albína chybí. Typickým důsledkem je kůže bez barvy a oči červené barvy, ve kterých prosvítá krev procházející kapilárami. Albíni mávají problémy se zrakem, bývají světloplaší.
Pokud mají různé části těla zbarvené jinými pigmenty, jsou označováni jako částeční albíni. Jedná se o vzácný jev, který se nevyskytuje pouze u lidí, ale i u jiných živočišných druhů.


Kdo je to, byl Albín? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Albín? Lidé, poruchy

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Albín? s vašimi kamarády, známými a přáteli na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Kapari? Znáte termín Revmatologie? Rozumíte pojmu Covid-19? Víte, co je to Energie?

Klíčová slova: přesný význam, poruchy, význam, popis, co znamená, popis, kdo je Albín?, význam slova, co je to Albín?, etymologie, původ slova, přesný výraz, termín, odborný výraz, heslo, pojem

Pojem Albín je v kategorii Poruchy, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Najít termín Albín ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat heslo Albín ve vyhledávači Yandex

Hledat výraz Albín ve fulltextu Seznam.cz

Hledejte bez špehování slovo Albín ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Albín například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Google překladači, ve Wikislovníku, ve fulltextu Google.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Vysvětlení významu slova Albín, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Albín? Kdo to byl Albín? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Albín? Definice pojmu Albín je v kategorii poruchy. Text napsán pro Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Můžete se pokusit také najít výraz, heslo, text, pojem řekněme ve známé Wikipedii, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů v závislosti na oboru a kontextu. Pokuste se najít termín Albín i v jiné kategorii než v poruchy.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.