Kdo je to?
Kdo je to, byl Albín? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Albín? Lidé, poruchy

Kdo je to Albín?

Co znamená a jaký je význam slova Albín?

Albín je živý organizmus s odchylkou barvy. Ta je zapříčiněna poruchou tvorby melaninu. Pro proces tvorby melaninu je nezbytný enzym tyrozináza, který u albína chybí. Typickým důsledkem je kůže bez barvy a oči červené barvy, ve kterých prosvítá krev procházející kapilárami. Albíni mávají problémy se zrakem, bývají světloplaší.
Pokud mají různé části těla zbarvené jinými pigmenty, jsou označováni jako částeční albíni. Jedná se o vzácný jev, který se nevyskytuje pouze u lidí, ale i u jiných živočišných druhů.Kdo je to, byl Albín? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Albín? Lidé, poruchy

Zaujalo vás slovo, termín Albín? Potom se podělte s vašimi známými a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Ančovička? Vzpomenete si na definici slova Carving? Rozumíte pojmu SUV? Vzpomněli byste si na význam slova Overlock?

Klíčová slova: odborný výraz, popis, přesný výraz, lexikon, termín, vysvětlení, význam pojmu, formulace, popis, původ slova, co je to Albín?, přesný význam, pojem, význam slova, synonymum, etymologie

Pojem Albín je v kategorii Poruchy, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Vyhledat výraz Albín na Google.cz

Zkusit najít slovo Albín ve Wikislovníku

Zkusit najít Albín ve Wikipedii

Najít heslo Albín ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Albín například v evropském vyhledávači Qwant, v projektu slovnik.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, ve videích na Youtube nebo v Lingea slovnících.

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Vysvětlení významu slova Albín, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Albín? Kdo to byl Albín? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Albín? Definice pojmu Albín se nachází v sekci poruchy. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Můžete také vyzkoušet hledat pojem, výraz, termín, heslo dejme tomu třeba v internetové Wikipedii, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Pokuste se najít termín Albín i v jiné kategorii než v poruchy.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.