Kdo je to?
Kdo je to, byl Albín? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Albín? Lidé, poruchy

Kdo je to Albín?

Co znamená a jaký je význam slova Albín?

Albín je živý organizmus s odchylkou barvy. Ta je zapříčiněna poruchou tvorby melaninu. Pro proces tvorby melaninu je nezbytný enzym tyrozináza, který u albína chybí. Typickým důsledkem je kůže bez barvy a oči červené barvy, ve kterých prosvítá krev procházející kapilárami. Albíni mávají problémy se zrakem, bývají světloplaší.
Pokud mají různé části těla zbarvené jinými pigmenty, jsou označováni jako částeční albíni. Jedná se o vzácný jev, který se nevyskytuje pouze u lidí, ale i u jiných živočišných druhů.Kdo je to, byl Albín? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Albín? Lidé, poruchy

Definici slova Albín můžete sdílet s přáteli a kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Ančovička? Víte co je Hic sunt leones? Rozumíte pojmu SUV? Vzpomněli byste si co označuje výraz Akcelerace?

Klíčová slova: poruchy, formulace, význam, význam pojmu, Albín, popis, pojem, etymologie, odborný výraz, wiki, heslo, přesný výraz, termín, co je to Albín?, kdo je Albín?, slovo

Pojem Albín je v kategorii Poruchy, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Hledejte bez špehování slovo Albín ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat heslo Albín ve vyhledávači Qwant

Najít termín Albín ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít slovo Albín na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Albín například ve videích na Youtube, v projektu slovnik.cz, ve Wikipedii, ve Wikislovníku nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Vybrané odborné pojmy, slova, osobnosti, termíny

Co znamená Albín? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Albín? Kdo to byl Albín? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Albín? Definice pojmu Albín se nachází v kategorii poruchy. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Zkuste též najít výraz, text, termín, pojem třeba na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíš delší text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů v závislosti na oboru a kontextu. Můžete se proto pokusit najít heslo Albín i v jiné sekci než v poruchy.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.