Kdo je to?
Kdo je Nikol Leitgeb? Životopis Nikol Leitgeb, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Nikol Leitgeb

Kdo je Nikol Leitgeb? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, herectví

Herečka, moderátorka a influencerka Nikol Leitgeb se narodila jako Nikol Štíbrová 4. října 1986 v Rakovníku. Její matka pracuje jako zubařka a otec Luděk Štíbr získal místo starosty jejího rodného Rakovníku. Žádné umělecké kořeny tak nemá, k herectví se však dostala už v dětství.
Navštěvovala dramatický kroužek. Už v roce 1994 se objevila v pohádce Dračí prsten. O dva roky později získala jednu z dětských rolí v pohádce Václava Vorlíčka Jezerní královna. Od té doby si zahrála ještě v dramatu Jiřího Stracha Na zámku, v pohádce Milana Cieslera Jabloňová panna a v dramatické komedii Láska In Memoriam.
Mezi roky 1995 a 2013 navíc stihla i několik seriálových rolí včetně rodinného seriálu Když se slunci nedaří, pohádkového seriálu O ztracené lásce, a především rodinného romantického dramatického seriálu Pojišťovna štěstí, kde Nikol ztvárnila svou nejvýraznější roli Karolíny Krausové. Svou hereckou kariéru zakončila historickým seriálem Vyprávěj.
Vystudovala Gymnázium Zikmunda Wintra v Rakovníku a po maturitě nastoupila na Metropolitní univerzitu v Praze, kde se věnovala mezinárodním vztahům.
Pro širokou veřejnost se stala známou především díky svému spojení s herečkou Veronikou Arichtevou a zpěvačkou Martinou Pártlovou. Ženy společně vytvořili trio, které si říká 3v1. Zpočátku natáčely vtipná videa na platformu YouTube, později začaly v této sestavě moderovat na rádiu Evropa 2. 3v1 vlastní i úspěšnou značku oblečení. Jednotlivé kousky zdobí pro 3v1 typické humorné nápisy.
Je velmi aktivní na sociálních sítích. Na Instagramu ji sleduje téměř sedm set tisíc lidí. Svůj vliv využívá mimo jiné i k dobrým skutkům. Pořádá veřejné sbírky, které pomáhají potřebným a podporuje různé nadace.
V roce 2017 získala ocenění Czech Blog Awards a umístila se na třetí příčce v anketě Křišťálová lupa. Magazín Forbes ji zařadil na seznam nejvlivnějších žen České republiky.
Objevila se v několika kampaních a hudebních videoklipech. Do písně To se mi líbí si ji vybral zpěvák Marek Ztracený. S kapelou IMT Smile nazpívala píseň k filmu Příliš osobní známost. Po boku kapely Mirai vytvořila písničku Dej si roušku.
Ze vztahu s předchozím partnerem Martinem Kinclem má syna Mathiase, který přišel na svět v červenci 2017. Velmi brzy se vztah však rozpadl. Na počátku roku 2020 se seznámila s kuchařem Petrem Leitgebem a na konci téhož roku pár oznámil, že očekávají potomka. Ve vysokém stadiu těhotenství se Nikol provdala a v červnu 2021 uvítala na světě druhého syna Tobiase.Kdo je Nikol Leitgeb? Životopis Nikol Leitgeb, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Hlavní informace o osobě Nikol Leitgeb

Národnost: česká
Datum narození: 4. října 1986
Místo narození: Rakovník

Popis osobnosti Nikol Leitgeb můžete sdílet s vašimi kamarády na veřejných sociálních sítích (Facebook, Pinterest, Reddit či Twitter).

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Vzpomněli byste si co znamená slovo Hustota? Pamatujete si definici pojmu Střídavý proud? Víte, co je to Židokřesťanství? Vzpomněli byste si co znamená slovo Afasie?

Klíčová slova: narození, kde se narodila Nikol Leitgeb?, životopis, kdy se narodila Nikol Leitgeb?, osobnost, wikipedie, datum narození, národnost, kdo je Nikol Leitgeb?, život, biografie, místo narození, Nikol Leitgeb, vysvětlení, osobnosti, informace

Pojem Nikol Leitgeb je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Zkusit najít termín Nikol Leitgeb ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít pojem Nikol Leitgeb ve vyhledávači Qwant

Vyhledat výraz Nikol Leitgeb ve vyhledávači Yandex

Najít slovo Nikol Leitgeb ve Wikislovníku

Najít pojem Nikol Leitgeb na Google obrázcích

Dál můžete zkusit hledat slovo Nikol Leitgeb například ve fulltextu Yahoo.com, v Google překladači, ve videích na Youtube, v Microsoft Bing nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Životopis, kdo je Nikol Leitgeb? Stručná biografie

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku Kdo je to Nikol Leitgeb? Kdy se narodila Nikol Leitgeb? Kde se narodila Nikol Leitgeb? Nikol Leitgeb je v sekci Herectví

Kategorie herectví, dliuhovláska fialová, nikol Leitgeb, ilustrační obrázek

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Chyby vyhrazeny. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Zkuste hledat informace osobnost, osobu, člověka Nikol Leitgeb kupříkladu na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít o mnoho podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Nikol Leitgeb i v jiné kategorii než je herectví.