Kdo je to?
Kdo je Martin Uhlíř? Životopis Martin Uhlíř, osobnosti, slavný člověk z kategorie politika

Kdo je Martin Uhlíř?

Kdo je Martin Uhlíř? Životopis, informace, biografie, politika

Martin Uhlíř je politik a občanský aktivista, původně člen TOP 09. a také bývalý zastupitel Prahy 10. Je absolventem Provozně ekonomické fakulty ČZU v Praze, kde získal titul Ing. a MBA. Aktivně se zúčastnil založení více občanských iniciativ, pracovně se pohyboval v oblasti médií, např. Centrum.cz, E15 nebo Aktuálně.cz.
Jako aktivista se Martin Uhlíř zaměřil na porušování lidských práv, především v Rusku. Odsoudil ruskou účast na válce v Sýrii, protestoval proti ruským motorkářům Nočním vlkům.Kdo je Martin Uhlíř? Životopis Martin Uhlíř, osobnosti, slavný člověk z kategorie politika

Základní informace o osobě Martin Uhlíř

Národnost: česká
Datum narození: 9. února 1976
Místo narození: Karlovy Vary

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Martin Uhlíř? s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Pamatujete si definici pojmu Odchodné? Znáte definici termínu Creme fraiche? Znáte termín Monarchismus? Pamatujete si definici pojmu Endometrióza?

Klíčová slova: kde se narodil Martin Uhlíř?, lexikon, národnost, datum narození, život, Martin Uhlíř, biografie, popis, Martin Uhlíř, wiki, životopis, osobnost, kdy se narodil Martin Uhlíř?, vysvětlení, informace, wikipedie

Pojem Martin Uhlíř je v kategorii Politika, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Najít výraz Martin Uhlíř ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Martin Uhlíř ve Wikimedia Commons

Hledat pojem Martin Uhlíř ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít pojem Martin Uhlíř na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Martin Uhlíř například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v projektu slovnik.cz, ve videích na Youtube, ve Wikipedii nebo v Lingea slovnících.

Vybrané odborné pojmy, slova, osobnosti, termíny

Biografie, životopis, kdo je to Martin Uhlíř?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Martin Uhlíř? Kdy se narodil Martin Uhlíř? Kde se narodil Martin Uhlíř? Martin Uhlíř je v sekci Politika

Tento text byl napsán redaktory Superia.cz. Provozovatel neodpovídá za správnost, úplnost a aktuálnost tohoto obsahu. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Můžete také vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Martin Uhlíř kupř. v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete podrobnější popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Martin Uhlíř i v jiné kategorii než je politika.