Kdo je to?
Kdo je to Martin Uhlíř? Životopis Martin Uhlíř, lidé, osobnosti z politika

Kdo je to Martin Uhlíř?

Kdo je to Martin Uhlíř? Stručný životopis

Martin Uhlíř je politik a občanský aktivista, původně člen TOP 09. a také bývalý zastupitel Prahy 10. Je absolventem Provozně ekonomické fakulty ČZU v Praze, kde získal titul Ing. a MBA. Aktivně se zúčastnil založení více občanských iniciativ, pracovně se pohyboval v oblasti médií, např. Centrum.cz, E15 nebo Aktuálně.cz.
Jako aktivista se Martin Uhlíř zaměřil na porušování lidských práv, především v Rusku. Odsoudil ruskou účast na válce v Sýrii, protestoval proti ruským motorkářům Nočním vlkům.Kdo je to Martin Uhlíř? Životopis Martin Uhlíř, lidé, osobnosti z politika

Hlavní data o osobě Martin Uhlíř

Národnost: česká
Datum narození: 9. února 1976
Místo narození: Karlovy Vary

Tento text (Martin Uhlíř) můžete samozřejmě sdílet se známými na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Odchodné? Rozumíte pojmu Apatie? Znáte termín Dogmatismus? Znáte pojem Vitariánství?

Klíčová slova: přesný význam, původ slova, význam slova, přesný výraz, význam pojmu, popis, synonymum, etymologie, termín, co je to Martin Uhlíř?, kdo to je, formulace, slovo, pojem, Martin Uhlíř, lexikon

Pojem Martin Uhlíř je v kategorii Politika, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Najít pojem Martin Uhlíř ve Wikipedii

Hledat pojem Martin Uhlíř ve vyhledávači Yandex

Vyhledat výraz Martin Uhlíř ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem Martin Uhlíř na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Martin Uhlíř například ve fulltextu Google.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, v evropském vyhledávači Qwant, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Stručná biografie, resp. životopis osoby Martin Uhlíř

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Martin Uhlíř? Kdo to byl Martin Uhlíř? Kdy se narodil Martin Uhlíř? Kde se narodil Martin Uhlíř? Martin Uhlíř je v kategorii politika. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Zkuste též najít osobnost, osobu, člověka Martin Uhlíř řekněme například v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete delší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Martin Uhlíř i v jiné kategorii než je politika.