Kdo je to?
Kdo je Cindy Crawford? Životopis Cindy Crawford, osobnosti, slavná žena z kategorie modeling

Kdo je Cindy Crawford?

Kdo je Cindy Crawford? Životopis, informace, biografie, modeling

Cindy Crawford je americká modelka, herečka a osobnost světového showbyznysu.
Její dráha modelky započala, když se dostala do finále soutěže modelingové agentury Elite.
V 80. a také 90. letech byla považována za jednu z tzv. supermodelek - nejkrásnějších a nejúspěššnějších žen v této branži. Dosáhla všeho, čeho se v modelingu dosáhnout dá. Předváděla pro nejluxusnější módní domy (Chanel, Versace, Dolce & Gabbana, Christian Dior, Calvin Klein, Ralph Lauren...), objevovala se na obálkách těch nejprestižnějších a nejznámějších časopisů (Vogue, Playboy, Elle, People...).
Její globální popularita jí vynesla pracovní nabídky i v jiných odvětvích showbyznysu. Nejvýznamnější je její módní show House of Style, kterou několik let uváděla na stanici MTV. Získala dokonce i hlavní roli ve filmu Jako štvaná zvěř (1995), bohužel s ním však neslavila úspěch a ve filmovém průmyslu se jí prorazit nepodařilo.
Po ukončení kariéry se věnuje charitě a moderování. Také o sobě dala vědět v roce 2005, když představila vlastní kolekci nábytku Cindy Crawford Home Collection. Občas se stále ještě objeví i v roli modelky, například v roce 2017 na přehlídce módního domu Versace.
Jejím prvním manželem byl hollywoodský herec Richard Gere, podruhé se vdala za podnikatele a modela Randeho Gerbera.Kdo je Cindy Crawford? Životopis Cindy Crawford, osobnosti, slavná žena z kategorie modeling

Hlavní informace o osobě Cindy Crawford

Národnost: americká
Datum narození: 20. února 1966
Místo narození: Illinois, USA

Popis osobnosti Cindy Crawford můžete sdílet se známými na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Vzpomenete si na definici slova Latte macchiato? Vzpomněli byste si na význam slova Lumbálka? Vzpomněli byste si co znamená slovo Genocida? Znáte definici termínu Galaxie?

Klíčová slova: informace, národnost, datum narození, modeling, zajímavosti, vysvětlení, wiki, místo narození, Cindy Crawford, kdy se narodila Cindy Crawford?, modeling, životopis, osobnost, osobnosti, popis, biografie

Pojem Cindy Crawford je v kategorii Modeling, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o výrazu Cindy Crawford

Zkusit najít frázi Cindy Crawford ve Wikislovníku

Hledat výraz Cindy Crawford v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit najít heslo Cindy Crawford na Google obrázcích

Zkusit najít termín Cindy Crawford ve vyhledávači Qwant

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Cindy Crawford ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Cindy Crawford například ve ruském vyhledávači Yandex, v Google překladači, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve fulltextu Yahoo.com nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Životopis, kdo je Cindy Crawford? Stručná biografie

Nyní už nejspíš víte Kdo je to Cindy Crawford? Kdy se narodila Cindy Crawford? Kde se narodila Cindy Crawford? Cindy Crawford se nachází v kategorii Modeling

Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Neručíme za pravdivost a aktuálnost informací zde uvedených. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Pro aktuální informace zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Cindy Crawford kupříkladu na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít o mnoho podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Cindy Crawford i v jiné kategorii než je modeling.