Kdo je to?
Kdo je Cindy Crawford? Životopis Cindy Crawford, osobnosti, slavná žena z kategorie modeling

Kdo je Cindy Crawford?

Kdo je Cindy Crawford? Životopis, informace, biografie, modeling

Cindy Crawford je americká modelka, herečka a osobnost světového showbyznysu.
Její dráha modelky započala, když se dostala do finále soutěže modelingové agentury Elite.
V 80. a také 90. letech byla považována za jednu z tzv. supermodelek - nejkrásnějších a nejúspěššnějších žen v této branži. Dosáhla všeho, čeho se v modelingu dosáhnout dá. Předváděla pro nejluxusnější módní domy (Chanel, Versace, Dolce & Gabbana, Christian Dior, Calvin Klein, Ralph Lauren...), objevovala se na obálkách těch nejprestižnějších a nejznámějších časopisů (Vogue, Playboy, Elle, People...).
Její globální popularita jí vynesla pracovní nabídky i v jiných odvětvích showbyznysu. Nejvýznamnější je její módní show House of Style, kterou několik let uváděla na stanici MTV. Získala dokonce i hlavní roli ve filmu Jako štvaná zvěř (1995), bohužel s ním však neslavila úspěch a ve filmovém průmyslu se jí prorazit nepodařilo.
Po ukončení kariéry se věnuje charitě a moderování. Také o sobě dala vědět v roce 2005, když představila vlastní kolekci nábytku Cindy Crawford Home Collection. Občas se stále ještě objeví i v roli modelky, například v roce 2017 na přehlídce módního domu Versace.
Jejím prvním manželem byl hollywoodský herec Richard Gere, podruhé se vdala za podnikatele a modela Randeho Gerbera.Kdo je Cindy Crawford? Životopis Cindy Crawford, osobnosti, slavná žena z kategorie modeling

Hlavní data o osobě Cindy Crawford

Národnost: americká
Datum narození: 20. února 1966
Místo narození: Illinois, USA

Tento text (Cindy Crawford) můžete samozřejmě sdílet s rodinou a kamarády na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Vzpomenete si na definici slova Latte macchiato? Vzpomněli byste si co označuje výraz Dysortografie? Vzpomněli byste si co znamená slovo Abakus? Znáte termín Křišťál?

Klíčová slova: popis, osobnost, kdy se narodila Cindy Crawford?, vysvětlení, modeling, kde se narodila Cindy Crawford?, narození, místo narození, Cindy Crawford, biografie, wikipedie, národnost, datum narození, osobnosti, lexikon, modeling

Pojem Cindy Crawford je v kategorii Modeling, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Cindy Crawford ve Wikimedia Commons

Zkusit najít frázi Cindy Crawford na Google.cz

Zkusit najít frázi Cindy Crawford na Google obrázcích

Zkusit najít pojem Cindy Crawford ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít termín Cindy Crawford ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Cindy Crawford například ve ruském vyhledávači Yandex, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve fulltextu Yahoo.com nebo v projektu slovnik.cz.

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Stručná biografie, resp. životopis osoby Cindy Crawford

Na této webové stránce jste se dozvěděli Kdo je to Cindy Crawford? Kdy se narodila Cindy Crawford? Kde se narodila Cindy Crawford? Cindy Crawford se nachází v sekci Modeling

Napsáno redaktory Superia.cz. Při tvorbě obsahu (textů a obrázků) bylo postupováno s maximální péčí, ale přesto nelze zcela vyloučit možnost výskytu chyb. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Pro aktuální informace zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Cindy Crawford dejme tomu třeba v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete nejspíš komplexnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Cindy Crawford i v jiné kategorii než je modeling.