Kdo je to?
Kdo je Cindy Crawford? Životopis Cindy Crawford, osobnosti, slavná žena z kategorie modeling

Cindy Crawford

Kdo je Cindy Crawford? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, modeling

Cindy Crawford je americká modelka, herečka a osobnost světového showbyznysu.
Její dráha modelky započala, když se dostala do finále soutěže modelingové agentury Elite.
V 80. a také 90. letech byla považována za jednu z tzv. supermodelek - nejkrásnějších a nejúspěššnějších žen v této branži. Dosáhla všeho, čeho se v modelingu dosáhnout dá. Předváděla pro nejluxusnější módní domy (Chanel, Versace, Dolce & Gabbana, Christian Dior, Calvin Klein, Ralph Lauren...), objevovala se na obálkách těch nejprestižnějších a nejznámějších časopisů (Vogue, Playboy, Elle, People...).
Její globální popularita jí vynesla pracovní nabídky i v jiných odvětvích showbyznysu. Nejvýznamnější je její módní show House of Style, kterou několik let uváděla na stanici MTV. Získala dokonce i hlavní roli ve filmu Jako štvaná zvěř (1995), bohužel s ním však neslavila úspěch a ve filmovém průmyslu se jí prorazit nepodařilo.
Po ukončení kariéry se věnuje charitě a moderování. Také o sobě dala vědět v roce 2005, když představila vlastní kolekci nábytku Cindy Crawford Home Collection. Občas se stále ještě objeví i v roli modelky, například v roce 2017 na přehlídce módního domu Versace.
Jejím prvním manželem byl hollywoodský herec Richard Gere, podruhé se vdala za podnikatele a modela Randeho Gerbera.Kdo je Cindy Crawford? Životopis Cindy Crawford, osobnosti, slavná žena z kategorie modeling

Hlavní informace o osobě Cindy Crawford

Národnost: americká
Datum narození: 20. února 1966
Místo narození: Illinois, USA

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Cindy Crawford sdílet s dalšími lidmi na sociálních sítích jako je Facebook, Pinterest, Síť X nebo Reddit. Stačí kliknout na tlačítko Sdílet.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Vzpomenete si na definici slova Talek? Znáte definici termínu Nepasterizované pivo? Vzpomněli byste si co znamená slovo Shellac? Pamatujete si definici pojmu Cenina?

Klíčová slova: Cindy Crawford, informace, osobnosti, Cindy Crawford, osobnost, národnost, kde se narodila Cindy Crawford?, lexikon, popis, vysvětlení, wikipedie, život, narození, životopis, modeling, místo narození

Pojem Cindy Crawford je v kategorii Modeling, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Vyhledat slovo Cindy Crawford ve fulltextu Seznam.cz

Najít heslo Cindy Crawford na Google.cz

Hledat slovo Cindy Crawford ve Wikipedii

Hledat pojem Cindy Crawford ve vyhledávači Yahoo

Zkusit najít výraz Cindy Crawford v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Cindy Crawford například ve Wikipedii, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Google obrázcích nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Biografie, životopis, kdo je to Cindy Crawford?

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku Kdo je to Cindy Crawford? Kdy se narodila Cindy Crawford? Kde se narodila Cindy Crawford? Cindy Crawford se nachází v sekci Modeling

Kategorie modeling, modelka s deštníkem, cindy Crawford, ilustrační obrázek

Text vytvořen pro server Superia.cz. Žádným způsobem neručíme za informace nebo obsah uvedený na těchto internetových stránkách. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Můžete též zkusit najít informace osobnost, osobu, člověka Cindy Crawford řekněme třeba v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Cindy Crawford i v jiné kategorii než je modeling.