Kdo je to?
Kdo je to Mešuge? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Mešuge? Lidé, hanlivé

Kdo je to Mešuge?

Jaký je význam slova Mešuge? Co to znamená?

Mešuge je slovo, které pochází z hebrejštiny a do slovní zásoby se dostalo přes nespisovné výrazy v němčině. Původně se jednalo o osobu, která se nějakým způsobem provinila nebo mýlila.
Mešuge je nyní takový člověk, který se chová bláznivě, potrhle, vzbuzuje dojem vyšinutého nebo duševně nemocného člověka.


Kdo je to Mešuge? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Mešuge? Lidé, hanlivé

Definici slova Mešuge můžete sdílet s vašimi kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Vzpomněli byste si co označuje výraz Dharma? Víte co je Placebo? Znáte pojem Andragogika? Vzpomněli byste si co označuje výraz Valcha?

Klíčová slova: přesný výraz, přesný význam, popis, etymologie, pojem, Mešuge, hanlivé, význam, význam pojmu, slovo, odborný výraz, hanlivé, synonymum, lexikon, definice, wikipedie

Pojem Mešuge je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Hledat frázi Mešuge ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledejte bez špehování slovo Mešuge ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat výraz Mešuge ve Wikipedii

Zkusit najít heslo Mešuge ve vyhledávači Yahoo

Vyhledat termín Mešuge ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Mešuge například ve fulltextu Google.cz, v Lingea slovnících, ve Wikislovníku, ve videích na Youtube nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Mešuge

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku Kdo je to Mešuge? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Mešuge? Definice pojmu Mešuge patří do kategorie Hanlivé

Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Zkuste najít pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz kupř. ve Wikipedii, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Ke každému slovo může existovat víc definic v různých oborech lidské činnosti. Můžete se proto pokusit najít heslo Mešuge i v jiné sekci než v hanlivé.