Kdo je to?
Kdo je to, byl Mešuge? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Mešuge? Lidé, hanlivé

Kdo je to Mešuge?

Co znamená a jaký je význam slova Mešuge?

Mešuge je slovo, které pochází z hebrejštiny a do slovní zásoby se dostalo přes nespisovné výrazy v němčině. Původně se jednalo o osobu, která se nějakým způsobem provinila nebo mýlila.
Mešuge je nyní takový člověk, který se chová bláznivě, potrhle, vzbuzuje dojem vyšinutého nebo duševně nemocného člověka.Kdo je to, byl Mešuge? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Mešuge? Lidé, hanlivé

Líbí se vám definice kdo je to Mešuge? Pak se podělte s vašimi přáteli na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Eurozóna? Vzpomněli byste si co znamená slovo Babyka? Znáte pojem Tempeh? Víte co je Aleluja?

Klíčová slova: kdo to je, pojem, kdo je Mešuge?, význam slova, synonymum, popis, význam pojmu, hanlivé, Mešuge, původ slova, slovo, přesný význam, odborný výraz, wiki, termín, heslo

Pojem Mešuge je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Mešuge doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Hledat videa s názvem Mešuge na Youtube

Najít pojem Mešuge ve fulltextu Seznam.cz

Najít slovo Mešuge ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít výraz Mešuge ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Mešuge například ve Wikipedii, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v Google překladači.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Mešuge

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Mešuge? Kdo to byl Mešuge? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Mešuge? Definice pojmu Mešuge je v kategorii hanlivé. Text vytvořen pro server Superia.cz Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pokuste se vyhledat pojem, definici, text, výraz řekněme třeba v projektu Wikipedia, kde naleznete komplexní text. Jednotlivá slova můžou mít několik významů podle různých oborů. Zkuste hledat odborný výraz Mešuge i v jiné sekci než je kategorie hanlivé.