Kdo je to?
Kdo je to, byl Floutek? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Floutek? Lidé, hanlivé

Kdo je to Floutek?

Co znamená a jaký je význam slova Floutek?

Floutkem nazýváme poněkud lehkomyslného mladého muže, který má jako hlavní cíl "užívání si života", pod čímž si lze představit utrácení (někdy i značných finančních částek) za různé druhy mnohdy pochybné zábavy, za hazard, alkohol, značkové oblečení a podobně. To by nijak nevadilo, pokud by to odpovídalo příjmům dotyčného jedince, jenže u floutků je charakteristickým rysem nezodpovědnost. Klidně tak žijí na dluh nebo rozhazují peníze svých rodičů. V praktickém životě je floutek zcela nepoužitelný, protože jediné, v čem opravdu vyniká, je působení potíží svému okolí. V partnerském vztahu je soužití s floutkem obtížné až nemožné, v zaměstnání bude nespolehlivý.


Kdo je to, byl Floutek? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Floutek? Lidé, hanlivé

Budeme rádi, pokud budete definici slova Floutek sdílet s kolegy na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Ochechule? Vzpomněli byste si co označuje výraz Hanopis? Znáte termín Obročí? Znáte termín Bobrovka?

Klíčová slova: přesný výraz, přesný význam, informace, definice, význam, význam pojmu, popis, co znamená, slovo, lexikon, termín, původ slova, kdo to je, heslo, co je to Floutek?, vysvětlení

Pojem Floutek je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Vyhledat termín Floutek ve vyhledávači Qwant

Najít pojem Floutek ve Wikislovníku

Zkusit najít frázi Floutek ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít výraz Floutek na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Floutek například ve vyhledávači Seznam.cz, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve videích na Youtube nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Floutek

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Floutek? Kdo to byl Floutek? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Floutek? Definice pojmu Floutek patří do sekce hanlivé. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Zkuste též hledat výraz, text, termín, pojem řekněme třeba v projektu Wikipedie, kde můžete najít podrobnější text. Jednotlivé výrazy mají často víc významů podle různých oborů. Pokuste se najít termín Floutek i v jiné kategorii než v hanlivé.