Kdo je to?
Kdo je to Floutek? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Floutek? Lidé, hanlivé

Kdo je to Floutek?

Jaký je význam slova Floutek? Co to znamená?

Floutkem nazýváme poněkud lehkomyslného mladého muže, který má jako hlavní cíl "užívání si života", pod čímž si lze představit utrácení (někdy i značných finančních částek) za různé druhy mnohdy pochybné zábavy, za hazard, alkohol, značkové oblečení a podobně. To by nijak nevadilo, pokud by to odpovídalo příjmům dotyčného jedince, jenže u floutků je charakteristickým rysem nezodpovědnost. Klidně tak žijí na dluh nebo rozhazují peníze svých rodičů. V praktickém životě je floutek zcela nepoužitelný, protože jediné, v čem opravdu vyniká, je působení potíží svému okolí. V partnerském vztahu je soužití s floutkem obtížné až nemožné, v zaměstnání bude nespolehlivý.


Kdo je to Floutek? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Floutek? Lidé, hanlivé

Uvedený text s definicí slova Floutek můžete samozřejmě sdílet s vašimi známými a kamarády na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Pamatujete si definici pojmu Ochechule? Pamatujete si definici pojmu Voucher? Znáte termín Streptokok? Vzpomněli byste si co znamená slovo Anime?

Klíčová slova: definice, přesný výraz, slovo, význam pojmu, pojem, přesný význam, původ slova, co znamená, lexikon, hanlivé, Floutek, informace, heslo, význam slova, popis, vysvětlení

Pojem Floutek je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Floutek zkuste tyto odkazy

Vyhledat pojem Floutek ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít výraz Floutek ve vyhledávači Qwant

Vyhledat výraz Floutek ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít výraz Floutek ve vyhledávači Yahoo

Hledat slovo Floutek ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Floutek například ve ruském vyhledávači Yandex, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve Wikipedii, ve fulltextu Google.cz nebo v projektu slovnik.cz.

Doporučené pojmy, slova, osobnosti, odborné termíny a výrazy

Vysvětlení významu slova Floutek, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku Kdo je to Floutek? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Floutek? Definice pojmu Floutek je v sekci Hanlivé

Text vytvořen pro server Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Pokuste se též vyhledat informace pojem, slovo, termín, definici dejme tomu např. v české Wikipedii, kde můžete najít komplexní popis. Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Radíme vám proto hledat slovo Floutek i v jiné části webu než je kategorie hanlivé.