Kdo je to?
Kdo je to, byl Floutek? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Floutek? Lidé, hanlivé

Kdo je to Floutek?

Co znamená a jaký je význam slova Floutek?

Floutkem nazýváme poněkud lehkomyslného mladého muže, který má jako hlavní cíl "užívání si života", pod čímž si lze představit utrácení (někdy i značných finančních částek) za různé druhy mnohdy pochybné zábavy, za hazard, alkohol, značkové oblečení a podobně. To by nijak nevadilo, pokud by to odpovídalo příjmům dotyčného jedince, jenže u floutků je charakteristickým rysem nezodpovědnost. Klidně tak žijí na dluh nebo rozhazují peníze svých rodičů. V praktickém životě je floutek zcela nepoužitelný, protože jediné, v čem opravdu vyniká, je působení potíží svému okolí. V partnerském vztahu je soužití s floutkem obtížné až nemožné, v zaměstnání bude nespolehlivý.


Kdo je to, byl Floutek? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Floutek? Lidé, hanlivé

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Floutek s vašimi známými a kamarády na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Ochechule? Pamatujete si definici pojmu Kultivátor? Znáte termín Obročí? Vzpomněli byste si co znamená slovo Solidarita?

Klíčová slova: kdo to je, přesný výraz, přesný význam, Floutek, formulace, odborný výraz, význam pojmu, co znamená, pojem, popis, popis, heslo, wiki, význam slova, definice, termín

Pojem Floutek je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Floutek v následujících vyhledávačích

Najít výraz Floutek ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem Floutek na Youtube

Hledat heslo Floutek ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Floutek ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Floutek například ve Wikipedii, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve fulltextu Google.cz, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v projektu slovnik.cz.

Doporučené pojmy, slova, osobnosti, odborné termíny a výrazy

Vysvětlení významu slova Floutek, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Floutek? Kdo to byl Floutek? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Floutek? Definice pojmu Floutek se nachází v sekci hanlivé. Sepsáno redaktory Superia.cz Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Můžete také vyzkoušet hledat pojem, slovo, termín, definici dejme tomu např. v české Wikipedii, kde můžete najít komplexní popis. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Zkuste hledání odborného pojmu Floutek i v jiné kategorii než je sekce hanlivé.