Kdo je to?
Kdo je to Chábr? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Chábr? Lidé, zločin

Kdo je to Chábr?

Co znamená a jaký je význam slova Chábr?

Chábr je vězeňské označení pro kamaráda, nejlepšího přítele, parťáka.
Slovo pochází z argotu, konkrétně vězeňského slangu. Označuje někoho, s kým se člověk ve vězení spřátelil, komu důvěřuje a kdo je mu v tomto prostředí blízký.
V některých oblastech, sociálních skupinách nebo partách toto označení proniká do běžného jazyka (tj. mimo vězeňské prostředí) a znamená totéž - "kámoš", "parťák" apod.Kdo je to Chábr? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Chábr? Lidé, zločin

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Chábr? s přáteli prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Vzpomněli byste si na význam slova Webový prohlížeč? Vzpomenete si na definici slova Molton? Víte co je Jojo efekt? Vzpomněli byste si na význam slova Anekdota?

Klíčová slova: odborný výraz, popis, zločin, formulace, Chábr, lexikon, přesný výraz, přesný výraz, informace, přesný význam, pojem, význam slova, zločin, Chábr, wiki, význam

Pojem Chábr je v kategorii Zločin, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Hledat frázi Chábr na Google.cz

Vyhledat výraz Chábr ve vyhledávači Yahoo

Vyhledat termín Chábr ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Chábr ve Wikimedia Commons

Vyhledat výraz Chábr ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Chábr například ve Wikipedii, v Google překladači, ve Wikislovníku, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Vybrané odborné pojmy, slova, osobnosti, termíny

Co znamená Chábr? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Teď už víte Kdo je to Chábr? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Chábr? Definice pojmu Chábr je v sekci Zločin

Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Pečlivě jsme prošli a zkontrolovali všechny naše texty. Přesto se však může stát, že zde objevíte chybu nebo překlep. Data na webu nejsou pravidelně aktualizovaná, texty nemusí vždy reflektovat aktuální stav. Zkuste též hledat informace výraz, definici, slovo, termín dejme tomu například na české Wikipedii, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text. Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Radíme vám proto hledat slovo Chábr i v jiné části webu než je kategorie zločin.