Kdo je to?
Kdo je to Teenager? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Teenager? Lidé, vlastnosti

Teenager

Jaký je význam slova Teenager? Co to znamená?

Teenager je pojmenování pocházející z angličtiny a do češtiny by se dalo přeložit jako - náctiletý (teen je koncovka číslovek od 13 do 19). Jedná se o mladého člověka, většinou končícího období dospívání.
Teenager psychicky a rozumové dozrává, vyvíjejí a ustalují se jeho postoje a názory. Postupně se dostává na vrchol Inteligence a rozumových schopností. Jedinec prožívá své první sexuální zkušenosti, prožívá krize a může být náchylný k podlehnutí různým traumatům.Kdo je to Teenager? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Teenager? Lidé, vlastnosti

Sdílejte tento text s heslem Teenager s přáteli a kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Znáte termín Kyčelník? Víte co je Investigativní? Vzpomenete si na definici slova Disponibilní zůstatek? Vzpomněli byste si co označuje výraz Pastis?

Klíčová slova: wikipedie, definice, pojem, přesný výraz, přesný výraz, vlastnosti, význam, vlastnosti, přesný význam, vysvětlení, odborný výraz, původ slova, lexikon, synonymum, formulace, slovo

Pojem Teenager je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Najít termín Teenager ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Teenager ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem Teenager na Youtube

Najít výraz Teenager ve fulltextu Seznam.cz

Hledat frázi Teenager ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Teenager například v Google obrázcích, v Lingea slovnících, ve ruském vyhledávači Yandex, ve fulltextu Google.cz nebo v projektu slovnik.cz.

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Co znamená Teenager? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Nyní už nejspíš víte Kdo je to Teenager? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Teenager? Definice pojmu Teenager patří do kategorie Vlastnosti

Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Doporučujeme vyhledat informace pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz dejme tomu třeba na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít podrobnější text. Ke každému slovo může existovat víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto hledat termín Teenager hledat i v jiných kategoriích (než vlastnosti).

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.