Kdo je to?
Kdo je to, byl Teenager? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Teenager? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Teenager?

Jaký je význam slova Teenager? Co to znamená?

Teenager je pojmenování pocházející z angličtiny a do češtiny by se dalo přeložit jako - náctiletý (teen je koncovka číslovek od 13 do 19). Jedná se o mladého člověka, většinou končícího období dospívání.
Teenager psychicky a rozumové dozrává, vyvíjejí a ustalují se jeho postoje a názory. Postupně se dostává na vrchol Inteligence a rozumových schopností. Jedinec prožívá své první sexuální zkušenosti, prožívá krize a může být náchylný k podlehnutí různým traumatům.Kdo je to, byl Teenager? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Teenager? Lidé, vlastnosti

Zaujalo vás slovo, termín Teenager? Potom se podělte s vašimi známými a kamarády na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Ortodoncie? Víte, co je to Družstvo? Vzpomenete si na definici slova Pamflet? Rozumíte pojmu Mikroekonomie?

Klíčová slova: původ slova, definice, lexikon, heslo, formulace, kdo je Teenager?, synonymum, význam, přesný výraz, popis, slovo, etymologie, termín, wiki, kdo to je, co znamená

Pojem Teenager je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Hledat heslo Teenager ve vyhledávači Yandex

Najít heslo Teenager ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledejte bez špehování slovo Teenager ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít Teenager ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Teenager například ve Wikislovníku, v Lingea slovnících, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Google překladači.

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Vysvětlení významu slova Teenager, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Teenager? Kdo to byl Teenager? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Teenager? Definice pojmu Teenager se nachází v sekci vlastnosti. Text napsán pro Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Zkuste též hledat pojem, text, definici, řekněme například v internetové Wikipedii, kde můžete najít podrobný popis. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Můžete se proto pokusit najít heslo Teenager i v jiné sekci než v vlastnosti.

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.