Kdo je to?
Kdo je to Myšpulín? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Myšpulín? Lidé, nadpřirozené

Myšpulín

Co znamená a jaký je význam slova Myšpulín?

Myšpulín je pohádková postava, jeden z hrdinů kresleného seriálu Čtyřlístek. Vždy elegantní a upravený černobílý kocour v bílé košili, modročerných pruhovaných kalhotách, fialovém motýlku a červeném saku je vůdcem party kamarádů, protože je velice bystrý i pohotový a je považován za génia a vynálezce. Jeho objevy a výtvory však vždy neslouží tak, jak by si sám představoval, a mnohdy způsobí škodu nebo problémy. Myšpulína to však nikdy nevyvede z míry a vždy najde řešení. Je vlastníkem mnoha osvědčení a patentů, má také řidičský průkaz a kapitánské oprávnění.
První příběh s postavou Myšpulína a jeho přátel byl vydán v roce 1969, kdy jej autor Jaroslav Němeček přinesl do nakladatelství. U čtenářů dílo vzbudilo velký zájem, a tak následovaly další díly. Čtyřlístek vydává od roku 1990 soukromé vydavatelství se stejným názvem. V současnosti vychází časopis s příběhy profesora Myšpulína 20x ročně a jsou vydávány i speciály.Kdo je to Myšpulín? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Myšpulín? Lidé, nadpřirozené

Líbí se vám definice kdo je to Myšpulín? Pak se podělte s rodinou a kamarády na různých sociálních sítích – Facebooku, Pinterestu, Redditu nebo Twitteru.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Vzpomněli byste si co znamená slovo All inclusive? Vzpomněli byste si na význam slova Nebozez? Víte, co je to Padoucnice? Znáte definici termínu Perex?

Klíčová slova: informace, synonymum, význam slova, vysvětlení, termín, přesný význam, slovo, přesný výraz, Myšpulín, wikipedie, lexikon, význam pojmu, heslo, nadpřirozené, nadpřirozené, definice

Pojem Myšpulín je v kategorii Nadpřirozené, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Hledat videa s názvem Myšpulín na Youtube

Zkusit najít pojem Myšpulín ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít termín Myšpulín na Google obrázcích

Zkusit najít termín Myšpulín na Google.cz

Najít termín Myšpulín ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Myšpulín například ve fulltextu Google.cz, v projektu slovnik.cz, v evropském vyhledávači Qwant, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Myšpulín

Nyní již víte Kdo je to Myšpulín? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Myšpulín? Definice pojmu Myšpulín je v kategorii Nadpřirozené

Text napsán pro Superia.cz. Pečlivě jsme zkontrolovali všechny informace a údaje. Přesto však nevylučujeme, že je v textech chyba. Informace uvedené zde mohou být zastaralé či neaktuální. Texty neaktualizujeme pravidelně. Vyzkoušejte nalézt informace výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo třeba v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete delší popis. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v nadpřirozené.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.