Kdo je to?
Kdo je to, byl Myšpulín? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Myšpulín? Lidé, nadpřirozené

Kdo je to Myšpulín?

Co znamená a jaký je význam slova Myšpulín?

Myšpulín je pohádková postava, jeden z hrdinů kresleného seriálu Čtyřlístek. Vždy elegantní a upravený černobílý kocour v bílé košili, modročerných pruhovaných kalhotách, fialovém motýlku a červeném saku je vůdcem party kamarádů, protože je velice bystrý i pohotový a je považován za génia a vynálezce. Jeho objevy a výtvory však vždy neslouží tak, jak by si sám představoval, a mnohdy způsobí škodu nebo problémy. Myšpulína to však nikdy nevyvede z míry a vždy najde řešení. Je vlastníkem mnoha osvědčení a patentů, má také řidičský průkaz a kapitánské oprávnění.
První příběh s postavou Myšpulína a jeho přátel byl vydán v roce 1969, kdy jej autor Jaroslav Němeček přinesl do nakladatelství. U čtenářů dílo vzbudilo velký zájem, a tak následovaly další díly. Čtyřlístek vydává od roku 1990 soukromé vydavatelství se stejným názvem. V současnosti vychází časopis s příběhy profesora Myšpulína 20x ročně a jsou vydávány i speciály.Kdo je to, byl Myšpulín? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Myšpulín? Lidé, nadpřirozené

Budeme rádi, pokud budete definici slova Myšpulín sdílet s přáteli a kamarády na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Malvice? Rozumíte pojmu Meditace? Víte, co je to Proforma faktura? Znáte pojem Tamaryšek?

Klíčová slova: definice, formulace, wiki, etymologie, význam slova, popis, popis, heslo, odborný výraz, co znamená, původ slova, vysvětlení, kdo je Myšpulín?, význam pojmu, kdo to je, informace

Pojem Myšpulín je v kategorii Nadpřirozené, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Myšpulín v následujících zdrojích

Hledat videa s názvem Myšpulín na Youtube

Hledat frázi Myšpulín ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít termín Myšpulín ve Wikislovníku

Zkusit najít Myšpulín ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Myšpulín například ve Wikipedii, v nabídce zboží na Heureka.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Lingea slovnících.

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Co znamená Myšpulín? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Myšpulín? Kdo to byl Myšpulín? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Myšpulín? Definice pojmu Myšpulín se nachází v kategorii nadpřirozené. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Pokuste se vyhledat výraz, text, termín, pojem dejme tomu třeba v projektu Wikipedie, kde můžete najít podrobnější text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů podle různých oborů. Zkuste proto termín Myšpulín hledat i v jiných kategoriích (než nadpřirozené).

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.