Kdo je to?
Kdo je to, byl Myšpulín? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Myšpulín? Lidé, nadpřirozené

Kdo je to Myšpulín?

Co znamená a jaký je význam slova Myšpulín?

Myšpulín je pohádková postava, jeden z hrdinů kresleného seriálu Čtyřlístek. Vždy elegantní a upravený černobílý kocour v bílé košili, modročerných pruhovaných kalhotách, fialovém motýlku a červeném saku je vůdcem party kamarádů, protože je velice bystrý i pohotový a je považován za génia a vynálezce. Jeho objevy a výtvory však vždy neslouží tak, jak by si sám představoval, a mnohdy způsobí škodu nebo problémy. Myšpulína to však nikdy nevyvede z míry a vždy najde řešení. Je vlastníkem mnoha osvědčení a patentů, má také řidičský průkaz a kapitánské oprávnění.
První příběh s postavou Myšpulína a jeho přátel byl vydán v roce 1969, kdy jej autor Jaroslav Němeček přinesl do nakladatelství. U čtenářů dílo vzbudilo velký zájem, a tak následovaly další díly. Čtyřlístek vydává od roku 1990 soukromé vydavatelství se stejným názvem. V současnosti vychází časopis s příběhy profesora Myšpulína 20x ročně a jsou vydávány i speciály.Kdo je to, byl Myšpulín? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Myšpulín? Lidé, nadpřirozené

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Myšpulín s blízkými na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Unisex? Víte co je Krtkův dort? Víte, co je to Ferrata? Vzpomněli byste si co označuje výraz Kalolis?

Klíčová slova: popis, přesný význam, význam, pojem, lexikon, přesný výraz, termín, definice, formulace, význam slova, co znamená, informace, co je to Myšpulín?, wiki, původ slova, odborný výraz

Pojem Myšpulín je v kategorii Nadpřirozené, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Myšpulín zkuste tyto odkazy

Vyhledat pojem Myšpulín ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Myšpulín ve Wikimedia Commons

Najít výraz Myšpulín ve vyhledávači Yandex

Vyhledat výraz Myšpulín ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Myšpulín například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve fulltextu Google.cz, v evropském vyhledávači Qwant nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Myšpulín

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Myšpulín? Kdo to byl Myšpulín? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Myšpulín? Definice pojmu Myšpulín patří do sekce nadpřirozené. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Zkuste též najít pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz řekněme třeba v české Wikipedii, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů podle různých oborů. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než nadpřirozené.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.