Kdo je to?
Kdo je to, byl Myšpulín? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Myšpulín? Lidé, nadpřirozené

Kdo je to Myšpulín?

Co znamená a jaký je význam slova Myšpulín?

Myšpulín je pohádková postava, jeden z hrdinů kresleného seriálu Čtyřlístek. Vždy elegantní a upravený černobílý kocour v bílé košili, modročerných pruhovaných kalhotách, fialovém motýlku a červeném saku je vůdcem party kamarádů, protože je velice bystrý i pohotový a je považován za génia a vynálezce. Jeho objevy a výtvory však vždy neslouží tak, jak by si sám představoval, a mnohdy způsobí škodu nebo problémy. Myšpulína to však nikdy nevyvede z míry a vždy najde řešení. Je vlastníkem mnoha osvědčení a patentů, má také řidičský průkaz a kapitánské oprávnění.
První příběh s postavou Myšpulína a jeho přátel byl vydán v roce 1969, kdy jej autor Jaroslav Němeček přinesl do nakladatelství. U čtenářů dílo vzbudilo velký zájem, a tak následovaly další díly. Čtyřlístek vydává od roku 1990 soukromé vydavatelství se stejným názvem. V současnosti vychází časopis s příběhy profesora Myšpulína 20x ročně a jsou vydávány i speciály.Kdo je to, byl Myšpulín? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Myšpulín? Lidé, nadpřirozené

Tento text (Myšpulín) můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Unisex? Znáte pojem Glaukom? Víte, co je to Ferrata? Vzpomenete si na definici slova Občanský zákoník?

Klíčová slova: popis, synonymum, kdo je Myšpulín?, význam pojmu, formulace, přesný význam, pojem, kdo to je, význam, popis, Myšpulín, etymologie, slovo, význam slova, definice, termín

Pojem Myšpulín je v kategorii Nadpřirozené, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Vyhledat termín Myšpulín ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Myšpulín ve Wikimedia Commons

Zkusit najít frázi Myšpulín ve fulltextu Seznam.cz

Hledat termín Myšpulín ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Myšpulín například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikipedii, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Tipy na další významy slov, osobnosti, pojmy a termíny

Co znamená Myšpulín? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Myšpulín? Kdo to byl Myšpulín? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Myšpulín? Definice pojmu Myšpulín je v sekci nadpřirozené. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Pokuste se také najít pojem, termín, výraz, heslo kupříkladu na české Wikipedii, kde naleznete delší popis. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte po pojmu Myšpulín i v jiných kategoriích (než nadpřirozené).

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.