Kdo je to?
Kdo je to, byl Myšpulín? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Myšpulín? Lidé, nadpřirozené

Kdo je to Myšpulín?

Co znamená a jaký je význam slova Myšpulín?

Myšpulín je pohádková postava, jeden z hrdinů kresleného seriálu Čtyřlístek. Vždy elegantní a upravený černobílý kocour v bílé košili, modročerných pruhovaných kalhotách, fialovém motýlku a červeném saku je vůdcem party kamarádů, protože je velice bystrý i pohotový a je považován za génia a vynálezce. Jeho objevy a výtvory však vždy neslouží tak, jak by si sám představoval, a mnohdy způsobí škodu nebo problémy. Myšpulína to však nikdy nevyvede z míry a vždy najde řešení. Je vlastníkem mnoha osvědčení a patentů, má také řidičský průkaz a kapitánské oprávnění.
První příběh s postavou Myšpulína a jeho přátel byl vydán v roce 1969, kdy jej autor Jaroslav Němeček přinesl do nakladatelství. U čtenářů dílo vzbudilo velký zájem, a tak následovaly další díly. Čtyřlístek vydává od roku 1990 soukromé vydavatelství se stejným názvem. V současnosti vychází časopis s příběhy profesora Myšpulína 20x ročně a jsou vydávány i speciály.Kdo je to, byl Myšpulín? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Myšpulín? Lidé, nadpřirozené

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Myšpulín s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Malvice? Vzpomněli byste si co znamená slovo PSČ? Víte, co je to Proforma faktura? Víte co je Monarchismus?

Klíčová slova: popis, lexikon, Myšpulín, formulace, etymologie, vysvětlení, heslo, přesný význam, informace, význam slova, původ slova, synonymum, co je to Myšpulín?, termín, nadpřirozené, slovo

Pojem Myšpulín je v kategorii Nadpřirozené, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Zkusit najít frázi Myšpulín ve vyhledávači Yandex

Najít výraz Myšpulín ve Wikipedii

Vyhledat pojem Myšpulín ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat slovo Myšpulín ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Myšpulín například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikislovníku, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Vysvětlení významu slova Myšpulín, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Myšpulín? Kdo to byl Myšpulín? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Myšpulín? Definice pojmu Myšpulín se nachází v sekci nadpřirozené. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Můžete se pokusit také najít pojem, výraz, termín, heslo řekněme například v české Wikipedii, kde můžete najít podrobný popis. Jednotlivá slova můžou mít několik významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v nadpřirozené.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.