Kdo je to?
Kdo je to, byl Myšpulín? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Myšpulín? Lidé, nadpřirozené

Kdo je to Myšpulín?

Co znamená a jaký je význam slova Myšpulín?

Myšpulín je pohádková postava, jeden z hrdinů kresleného seriálu Čtyřlístek. Vždy elegantní a upravený černobílý kocour v bílé košili, modročerných pruhovaných kalhotách, fialovém motýlku a červeném saku je vůdcem party kamarádů, protože je velice bystrý i pohotový a je považován za génia a vynálezce. Jeho objevy a výtvory však vždy neslouží tak, jak by si sám představoval, a mnohdy způsobí škodu nebo problémy. Myšpulína to však nikdy nevyvede z míry a vždy najde řešení. Je vlastníkem mnoha osvědčení a patentů, má také řidičský průkaz a kapitánské oprávnění.
První příběh s postavou Myšpulína a jeho přátel byl vydán v roce 1969, kdy jej autor Jaroslav Němeček přinesl do nakladatelství. U čtenářů dílo vzbudilo velký zájem, a tak následovaly další díly. Čtyřlístek vydává od roku 1990 soukromé vydavatelství se stejným názvem. V současnosti vychází časopis s příběhy profesora Myšpulína 20x ročně a jsou vydávány i speciály.Kdo je to, byl Myšpulín? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Myšpulín? Lidé, nadpřirozené

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Myšpulín? s vašimi přáteli na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Malvice? Vzpomněli byste si na význam slova Onkologie? Víte, co je to Proforma faktura? Znáte definici termínu Freediving?

Klíčová slova: pojem, přesný význam, Myšpulín, informace, původ slova, heslo, význam, co je to Myšpulín?, slovo, význam slova, definice, přesný výraz, kdo je Myšpulín?, kdo to je, odborný výraz, nadpřirozené

Pojem Myšpulín je v kategorii Nadpřirozené, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Vyhledat výraz Myšpulín ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít slovo Myšpulín ve Wikipedii

Najít výraz Myšpulín ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem Myšpulín na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Myšpulín například ve fulltextu Google.cz, v projektu slovnik.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Myšpulín

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Myšpulín? Kdo to byl Myšpulín? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Myšpulín? Definice pojmu Myšpulín je v kategorii nadpřirozené. Text vytvořen pro server Superia.cz Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pokuste se také najít pojem, definici, text, výraz dejme tomu například v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete rozsáhlejší text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než nadpřirozené.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.