Kdo je to?
Kdo je to, byl Spasitel? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Spasitel? Lidé, křesťanství

Kdo je to Spasitel?

Jaký je význam slova Spasitel? Co to znamená?

Jako spasitele označujeme osobu, která lidi v určité situaci spasí - tj. zachrání. Typicky výraz spasitel souvisí s náboženstvím. Pro křesťany je spasitelem Ježíš Kristus, pro vyznavače jiné náboženské víry představuje spasitele některý z jejich bohů, zpravidla ten hlavní (pokud se jedná o mnohobožství).Kdo je to, byl Spasitel? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Spasitel? Lidé, křesťanství

Definici slova Spasitel můžete sdílet s kolegy na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Disimulace? Vzpomenete si na definici slova Oáza? Znáte definici termínu Biokoridor? Vzpomněli byste si na význam slova Překotný porod?

Klíčová slova: popis, odborný výraz, informace, přesný význam, vysvětlení, přesný výraz, pojem, kdo to je, synonymum, lexikon, co je to Spasitel?, wiki, slovo, co znamená, význam slova, význam

Pojem Spasitel je v kategorii Křesťanství, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Spasitel

Najít výraz Spasitel ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít Spasitel ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat frázi Spasitel ve vyhledávači Yandex

Najít heslo Spasitel ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Spasitel například ve Wikipedii, v Google překladači, ve vyhledávači Seznam.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Spasitel

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Spasitel? Kdo to byl Spasitel? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Spasitel? Definice pojmu Spasitel patří do sekce křesťanství. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Pro aktuální informace zkuste hledat výraz, text, termín, pojem kupř. na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Spasitel i jinde než v sekci než v křesťanství.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.