Kdo je to?
Kdo je to, byl Spasitel? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Spasitel? Lidé, křesťanství

Kdo je to Spasitel?

Jaký je význam slova Spasitel? Co to znamená?

Jako spasitele označujeme osobu, která lidi v určité situaci spasí - tj. zachrání. Typicky výraz spasitel souvisí s náboženstvím. Pro křesťany je spasitelem Ježíš Kristus, pro vyznavače jiné náboženské víry představuje spasitele některý z jejich bohů, zpravidla ten hlavní (pokud se jedná o mnohobožství).Kdo je to, byl Spasitel? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Spasitel? Lidé, křesťanství

Líbí se vám definice kdo je to Spasitel? Pak se podělte s vašimi přáteli na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Disimulace? Vzpomněli byste si na význam slova Činohra? Znáte definici termínu Pamflet? Znáte definici termínu Stáž?

Klíčová slova: lexikon, etymologie, synonymum, vysvětlení, wiki, kdo to je, význam slova, Spasitel, křesťanství, význam, definice, význam pojmu, popis, slovo, informace, co znamená

Pojem Spasitel je v kategorii Křesťanství, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Spasitel ve Wikimedia Commons

Hledejte bez špehování slovo Spasitel ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít heslo Spasitel v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít výraz Spasitel ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Spasitel například ve videích na Youtube, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve fulltextu Google.cz, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Lingea slovnících.

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Spasitel

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Spasitel? Kdo to byl Spasitel? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Spasitel? Definice pojmu Spasitel je v kategorii křesťanství. Text napsán pro Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Pro aktuální informace zkuste hledat výraz, heslo, text, pojem třeba v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete nejspíš podrobnější text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než křesťanství).

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.