Kdo je to?
Kdo je to, byl Spasitel? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Spasitel? Lidé, křesťanství

Kdo je to Spasitel?

Jaký je význam slova Spasitel? Co to znamená?

Jako spasitele označujeme osobu, která lidi v určité situaci spasí - tj. zachrání. Typicky výraz spasitel souvisí s náboženstvím. Pro křesťany je spasitelem Ježíš Kristus, pro vyznavače jiné náboženské víry představuje spasitele některý z jejich bohů, zpravidla ten hlavní (pokud se jedná o mnohobožství).Kdo je to, byl Spasitel? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Spasitel? Lidé, křesťanství

Zaujalo vás slovo, termín Spasitel? Potom se podělte s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Disimulace? Vzpomněli byste si co znamená slovo Wi-fi? Znáte definici termínu Pamflet? Víte co je 3D tiskárna?

Klíčová slova: definice, původ slova, přesný význam, význam, synonymum, co je to Spasitel?, slovo, kdo je Spasitel?, popis, Spasitel, přesný výraz, co znamená, etymologie, význam pojmu, odborný výraz, heslo

Pojem Spasitel je v kategorii Křesťanství, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Spasitel lze najít v následujících zdrojích

Vyhledat slovo Spasitel ve vyhledávači Yandex

Hledat výraz Spasitel ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledejte bez špehování slovo Spasitel ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít pojem Spasitel v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Spasitel například ve Wikislovníku, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve fulltextu Google.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v projektu slovnik.cz.

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Vysvětlení významu slova Spasitel, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Spasitel? Kdo to byl Spasitel? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Spasitel? Definice pojmu Spasitel se nachází v sekci křesťanství. Sepsáno redaktory Superia.cz Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Zkuste najít pojem, slovo, termín, definici dejme tomu např. v internetové Wikipedii, kde můžete najít komplexní popis. Jednotlivá slova můžou mít několik významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v křesťanství.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.