Kdo je to?
Kdo je to, byl Spasitel? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Spasitel? Lidé, křesťanství

Kdo je to Spasitel?

Jaký je význam slova Spasitel? Co to znamená?

Jako spasitele označujeme osobu, která lidi v určité situaci spasí - tj. zachrání. Typicky výraz spasitel souvisí s náboženstvím. Pro křesťany je spasitelem Ježíš Kristus, pro vyznavače jiné náboženské víry představuje spasitele některý z jejich bohů, zpravidla ten hlavní (pokud se jedná o mnohobožství).Kdo je to, byl Spasitel? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Spasitel? Lidé, křesťanství

Líbí se vám definice kdo je to Spasitel? Pak se podělte s vašimi kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Disimulace? Víte co je Sekt? Znáte definici termínu Biokoridor? Vzpomněli byste si co označuje výraz Widget?

Klíčová slova: slovo, přesný význam, křesťanství, pojem, popis, informace, Spasitel, termín, původ slova, co znamená, synonymum, popis, význam pojmu, kdo to je, význam, kdo je Spasitel?

Pojem Spasitel je v kategorii Křesťanství, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Spasitel v následujících zdrojích

Hledejte bez špehování slovo Spasitel ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Spasitel ve Wikimedia Commons

Hledat heslo Spasitel ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem Spasitel na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Spasitel například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Lingea slovnících, v evropském vyhledávači Qwant, ve Wikipedii nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Co znamená Spasitel? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Spasitel? Kdo to byl Spasitel? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Spasitel? Definice pojmu Spasitel je v sekci křesťanství. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Můžete též vyzkoušet hledat výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo dejme tomu třeba v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete komplexní text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů podle různých oborů. Zkuste proto termín Spasitel hledat i v jiných kategoriích (než křesťanství).

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.