Kdo je to?
Kdo je to Milionář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Milionář? Lidé, vlastnosti

Milionář

Co znamená a jaký je význam slova Milionář?

Milionář nebo milionářka je osoba, která vlastní velké finanční jmění, konkrétně v milionové hodnotě.
Skutečná hodnota milionářova jmění se liší v závislosti na tom, v jaké měně nominálních milionů dosáhl. Proto se často uvádí jmění v dolarech, které jsou v ekonomické oblasti jakousi základní srovnávací měnou, můžeme se tak setkat i s pojmem "dolarový milionář". (Dolarových milionářů bylo podle statistk v České republice k roku 2021 více než 32 000).
V češtině můžeme termín milionář použít také v nadsázce jako označení pro bohatého člověka: "On je úplný milionář!", "On má miliony!" apod.Kdo je to Milionář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Milionář? Lidé, vlastnosti

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet s vašimi sledujícími na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Vzpomněli byste si co znamená slovo Biologický pas? Rozumíte pojmu Čtečka knih? Víte, co je to HPV? Znáte pojem Markýza?

Klíčová slova: odborný výraz, význam, informace, vlastnosti, význam slova, popis, vlastnosti, přesný význam, přesný výraz, slovo, Milionář, lexikon, synonymum, wiki, termín, heslo

Pojem Milionář je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Milionář

Hledat videa s názvem Milionář na Youtube

Hledejte bez špehování slovo Milionář ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít pojem Milionář ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat pojem Milionář ve vyhledávači Yahoo

Hledat frázi Milionář na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Milionář například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve videích na Youtube, v metavyhledávači Info.com nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Vysvětlení významu slova Milionář, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli Kdo je to Milionář? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Milionář? Definice pojmu Milionář patří do kategorie Vlastnosti

Kategorie vlastnosti, šílený muž, milionář, ilustrační obrázek

Tento text byl napsán redaktory Superia.cz. Za uvedené informace neručíme. Přes veškerou pečlivost se mohou v textech objevit chybné údaje nebo pravopisné chyby. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Pokuste se také najít informace výraz, slovo, definici, slovíčko dejme tomu např. v populární Wikipedii, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text. Termíny, slova, pojmy, resp. hesla mohou mít různé významy podle různých oborů. Radíme vám proto hledat slovo Milionář i v jiné části webu než je kategorie vlastnosti.