Kdo je to?
Kdo je Barbora Hodačová? Životopis Barbora Hodačová, osobnosti, slavná žena z kategorie modeling

Barbora Hodačová

Kdo je Barbora Hodačová? Životopis, informace, biografie, modeling

Česká modelka Barbora Hodačová se narodila 18. srpna 1995 v Teplicích. V roce 2019 vyhrála soutěž krásy Česká Miss a na pomyslném piedestalu nahradila Leu Šteflíčkovou. Reprezentovala Českou republiku na mezinárodní soutěži Miss Universe v Atlantě, kde postoupila do finále. Několik let se závodně věnovala basketu.
Před účastí v České Miss zhubla dechberoucích 10 kilogramů.
V dospívání se věnovala modelingu, nicméně v osmnácti letech modelingovou kariéru dočasně ukončila, aby se k ní zase v roce 2019 vrátila.
Barbora Hodačová se stala tváří charitativní nadaci hvězdy dětem, které se snaží pomáhat dětem, které vyrůstají v dětských domovech.
Po úspěšném složení maturitní zkoušky nastoupila na vysokou školu. Nakonec vystudovala Právnickou fakultu Univerzity Karlovy a stala se advokátní koncipientkou. Její primárním zaměřením je spotřebitelské právo a v současné době působí ve společnosti Delloitte Legal.
V osobním životě tvoří pár s automobilovým závodníkem, synem miliardáře, Richardem Chladem. Přestože většinu vítězek soutěže krásy Česká Miss potká „prokletí“ ve formě rozchodu s bývalým partnerem, Barbora se svou láskou stále zůstává.Kdo je Barbora Hodačová? Životopis Barbora Hodačová, osobnosti, slavná žena z kategorie modeling

Hlavní informace o osobě Barbora Hodačová

Národnost: česká
Datum narození: 18. srpna 1995
Místo narození: Teplice

Popis osobnosti Barbora Hodačová můžete sdílet s dalšími osobami na veřejných sociálních sítích (Facebook, Pinterest, Reddit či Twitter).

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Vzpomenete si na definici slova Yzop? Víte, co je to Servilita? Vzpomněli byste si co znamená slovo Atika? Rozumíte pojmu Nulový vodič?

Klíčová slova: biografie, osobnost, život, národnost, životopis, osobnosti, Barbora Hodačová, kde se narodila Barbora Hodačová?, Barbora Hodačová, narození, místo narození, lexikon, vysvětlení, modeling, popis, wikipedie

Pojem Barbora Hodačová je v kategorii Modeling, ilustrační obrázek

Další informace o pojmu Barbora Hodačová hledejte v níže uvedených zdrojích

Zkusit najít pojem Barbora Hodačová ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít slovo Barbora Hodačová na Google.cz

Zkusit najít výraz Barbora Hodačová ve vyhledávači Yahoo

Vyhledat termín Barbora Hodačová v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit najít výraz Barbora Hodačová ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Barbora Hodačová například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v metavyhledávači Info.com, v Google obrázcích nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Životopis, kdo je Barbora Hodačová? Stručná biografie

Nyní už nejspíš víte Kdo je to Barbora Hodačová? Kdy se narodila Barbora Hodačová? Kde se narodila Barbora Hodačová? Barbora Hodačová je v kategorii Modeling

Sepsáno redaktory Superia.cz. Informace jsou bez záruky, provozovatel neručí za správnost a aktuálnost informací v textech. Informace nemohou být pravidelně updatovány, proto mohou být zastaralé, neplatné, neaktuální či nepřesné. Zkuste hledat informace osobnost, osobu, člověka Barbora Hodačová kupříkladu ve Wikipedii, kde můžete najít o mnoho podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Barbora Hodačová i v jiné kategorii než je modeling.