Kdo je to?
Kdo je Barbora Hodačová? Životopis Barbora Hodačová, osobnosti, slavná žena z kategorie modeling

Barbora Hodačová

Kdo je Barbora Hodačová? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, modeling

Česká modelka Barbora Hodačová se narodila 18. srpna 1995 v Teplicích. V roce 2019 vyhrála soutěž krásy Česká Miss a na pomyslném piedestalu nahradila Leu Šteflíčkovou. Reprezentovala Českou republiku na mezinárodní soutěži Miss Universe v Atlantě, kde postoupila do finále. Několik let se závodně věnovala basketu.
Před účastí v České Miss zhubla dechberoucích 10 kilogramů.
V dospívání se věnovala modelingu, nicméně v osmnácti letech modelingovou kariéru dočasně ukončila, aby se k ní zase v roce 2019 vrátila.
Barbora Hodačová se stala tváří charitativní nadaci hvězdy dětem, které se snaží pomáhat dětem, které vyrůstají v dětských domovech.
Po úspěšném složení maturitní zkoušky nastoupila na vysokou školu. Nakonec vystudovala Právnickou fakultu Univerzity Karlovy a stala se advokátní koncipientkou. Její primárním zaměřením je spotřebitelské právo a v současné době působí ve společnosti Delloitte Legal.
V osobním životě tvoří pár s automobilovým závodníkem, synem miliardáře, Richardem Chladem. Přestože většinu vítězek soutěže krásy Česká Miss potká „prokletí“ ve formě rozchodu s bývalým partnerem, Barbora se svou láskou stále zůstává.Kdo je Barbora Hodačová? Životopis Barbora Hodačová, osobnosti, slavná žena z kategorie modeling

Hlavní informace o osobě Barbora Hodačová

Národnost: česká
Datum narození: 18. srpna 1995
Místo narození: Teplice

Popis osobnosti Barbora Hodačová můžete sdílet s ostatními na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Vzpomenete si na definici slova Creative Commons? Pamatujete si definici pojmu Loftový byt? Vzpomněli byste si co znamená slovo Exorcismus? Vzpomněli byste si co znamená slovo Alternátor?

Klíčová slova: modeling, národnost, modeling, kdy se narodila Barbora Hodačová?, životopis, biografie, život, informace, vysvětlení, zajímavosti, kde se narodila Barbora Hodačová?, popis, narození, kdo je Barbora Hodačová?, osobnost, lexikon

Pojem Barbora Hodačová je v kategorii Modeling, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Barbora Hodačová v následujících vyhledávačích

Hledat videa s názvem Barbora Hodačová na Youtube

Vyhledat slovo Barbora Hodačová ve vyhledávači Yahoo

Vyhledat slovo Barbora Hodačová ve vyhledávači Qwant

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Barbora Hodačová ve Wikimedia Commons

Najít termín Barbora Hodačová ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Barbora Hodačová například v evropském vyhledávači Qwant, v Lingea slovnících, ve ruském vyhledávači Yandex, ve fulltextu Google.cz nebo v projektu slovnik.cz.

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Stručná biografie, resp. životopis osoby Barbora Hodačová

Teďka již bezesporu víte Kdo je to Barbora Hodačová? Kdy se narodila Barbora Hodačová? Kde se narodila Barbora Hodačová? Barbora Hodačová je v sekci Modeling

Kategorie modeling, černovláska vlny, barbora Hodačová, ilustrační obrázek

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Chyby vyhrazeny. Informace v textu mohou být zastaralé. Stránky jsou aktualizovány nepravidelně dle možností. Můžete se pokusit také najít informace osobnost, osobu, člověka Barbora Hodačová řekněme například na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít o mnoho podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Barbora Hodačová i v jiné kategorii než je modeling.