Kdo je to?
Kdo je to Seladon? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Seladon? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Seladon?

Jaký je význam slova Seladon? Co to znamená?

Seladon je označení pro člověka, který přehnaně dbá na své chování i vzhled, takže působí příliš uhlazeně. Jako seladon se označuje také milovník nebo nápadník. Seladon často vypadá jako manekýn. Má pečlivě udržovaný účes podle pravidel nejnovějších módních trendů, starší muži skrývají šediny barvením vlasů, na nehtech má seladon profesionální manikúru nebo je udržuje alespoň patřičně zastřižené, zapilované a naleštěné. V hojné míře používá také vodu po holení a parfémy.
Oblečení sleduje diktát módy a jsou voleny kousky z vybraných kolekcí. To samé platí pro výběr bot, ty jsou navíc vždy dokonale vyčištěné. Často nosí i šperky, značkové hodinky, prsten nebo jehlice či spony na kravatě. Při rozhovoru seladon ocení, pokud je mu jeho vzhled pochválen, často kvůli předvádění vyžaduje prostor, aby se mohl různě pohybovat a natáčet. Upravený vzhled a oblečení ocení i u druhých, ale není zženštilý.Kdo je to Seladon? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Seladon? Lidé, vlastnosti

Budeme rádi, pokud budete definici slova Seladon sdílet s blízkými prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Znáte pojem Inverze? Vzpomněli byste si co znamená slovo Free running? Pamatujete si definici pojmu Fjord? Víte co je Úvěrový podvod?

Klíčová slova: přesný výraz, vlastnosti, odborný výraz, termín, informace, co znamená, heslo, pojem, definice, přesný výraz, Seladon, formulace, původ slova, slovo, vysvětlení, význam pojmu

Pojem Seladon je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Najít heslo Seladon na Google.cz

Zkusit najít výraz Seladon ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít frázi Seladon ve Wikipedii

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Seladon ve Wikimedia Commons

Hledat slovo Seladon ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Seladon například v Google obrázcích, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve videích na Youtube, v evropském vyhledávači Qwant nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Seladon

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku Kdo je to Seladon? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Seladon? Definice pojmu Seladon je v kategorii Vlastnosti

Tento text byl napsán redaktory Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Zkuste též hledat pojem, text, definici, řekněme třeba v projektu Wikipedie, kde můžete najít podrobnější text. Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než vlastnosti.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.