Kdo je to?
Kdo je to Seladon? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Seladon? Lidé, vlastnosti

Seladon

Co znamená a jaký je význam slova Seladon?

Seladon je označení pro člověka, který přehnaně dbá na své chování i vzhled, takže působí příliš uhlazeně. Jako seladon se označuje také milovník nebo nápadník. Seladon často vypadá jako manekýn. Má pečlivě udržovaný účes podle pravidel nejnovějších módních trendů, starší muži skrývají šediny barvením vlasů, na nehtech má seladon profesionální manikúru nebo je udržuje alespoň patřičně zastřižené, zapilované a naleštěné. V hojné míře používá také vodu po holení a parfémy.
Oblečení sleduje diktát módy a jsou voleny kousky z vybraných kolekcí. To samé platí pro výběr bot, ty jsou navíc vždy dokonale vyčištěné. Často nosí i šperky, značkové hodinky, prsten nebo jehlice či spony na kravatě. Při rozhovoru seladon ocení, pokud je mu jeho vzhled pochválen, často kvůli předvádění vyžaduje prostor, aby se mohl různě pohybovat a natáčet. Upravený vzhled a oblečení ocení i u druhých, ale není zženštilý.Kdo je to Seladon? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Seladon? Lidé, vlastnosti

Tento text samozřejmě můžete sdílet s přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Znáte pojem Adware? Rozumíte pojmu Saturace? Pamatujete si definici pojmu Hummus? Znáte pojem Sympatie?

Klíčová slova: co znamená, definice, wiki, přesný výraz, přesný význam, heslo, termín, odborný výraz, synonymum, Seladon, slovo, etymologie, význam pojmu, pojem, Seladon, původ slova

Pojem Seladon je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Seladon

Zkusit najít termín Seladon na Google obrázcích

Vyhledat slovo Seladon ve Wikislovníku

Hledat heslo Seladon v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat videa s názvem Seladon na Youtube

Zkusit najít pojem Seladon ve vyhledávači Yahoo

Dál můžete zkusit hledat slovo Seladon například v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v metavyhledávači Info.com, v Microsoft Bing nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Seladon

Nyní již víte Kdo je to Seladon? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Seladon? Definice pojmu Seladon je v sekci Vlastnosti

Tento text byl napsán redaktory Superia.cz. Na texty zde uvedené neposkytujeme žádnou záruku. Mohou obsahovat pravopisné i faktické chyby, za které se předem omlouváme. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Můžete též zkusit najít informace výraz, definici, slovo, termín například na české Wikipedii, kde naleznete o něco delší text. Termíny, slova, pojmy, resp. hesla mohou mít různé významy v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie vlastnosti.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.