Kdo je to?
Kdo je to, byl Seladon? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Seladon? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Seladon?

Co znamená a jaký je význam slova Seladon?

Seladon je označení pro člověka, který přehnaně dbá na své chování i vzhled, takže působí příliš uhlazeně. Jako seladon se označuje také milovník nebo nápadník. Seladon často vypadá jako manekýn. Má pečlivě udržovaný účes podle pravidel nejnovějších módních trendů, starší muži skrývají šediny barvením vlasů, na nehtech má seladon profesionální manikúru nebo je udržuje alespoň patřičně zastřižené, zapilované a naleštěné. V hojné míře používá také vodu po holení a parfémy.
Oblečení sleduje diktát módy a jsou voleny kousky z vybraných kolekcí. To samé platí pro výběr bot, ty jsou navíc vždy dokonale vyčištěné. Často nosí i šperky, značkové hodinky, prsten nebo jehlice či spony na kravatě. Při rozhovoru seladon ocení, pokud je mu jeho vzhled pochválen, často kvůli předvádění vyžaduje prostor, aby se mohl různě pohybovat a natáčet. Upravený vzhled a oblečení ocení i u druhých, ale není zženštilý.Kdo je to, byl Seladon? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Seladon? Lidé, vlastnosti

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Seladon? s vašimi přáteli na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Černý kašel? Znáte pojem Dron? Pamatujete si definici pojmu Airbnb? Vzpomenete si na definici slova Cestovní agentura?

Klíčová slova: formulace, odborný výraz, heslo, popis, kdo je Seladon?, význam slova, termín, vlastnosti, Seladon, lexikon, význam pojmu, původ slova, definice, informace, popis, etymologie

Pojem Seladon je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Hledat výraz Seladon na Google.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Seladon ve Wikimedia Commons

Hledejte bez špehování slovo Seladon ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat slovo Seladon ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Seladon například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v projektu slovnik.cz, ve Wikislovníku, v Microsoft Bing nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Seladon

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Seladon? Kdo to byl Seladon? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Seladon? Definice pojmu Seladon je v kategorii vlastnosti. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Můžete se pokusit také najít pojem, termín, výraz, heslo třeba ve známé Wikipedii, kde naleznete nejspíš podrobnější text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Seladon i jinde než v sekci než v vlastnosti.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.