Kdo je to?
Kdo je to, byl Čehún? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Čehún? Lidé, národnost

Kdo je to Čehún?

Co znamená a jaký je význam slova Čehún?

Čehún je údajně pojmenování původů ze Slovenska, které se značně rozšířilo zvláště na Moravě. V době svého vzniku bylo však užíváno jak pro Čechy, tak pro Moravany.
Výraz pochází již ze 30.let minulého století, kdy jím katoličtí hlinkovci označovali jak Čechy, tak Moravany. Čehúni pak museli odcházet ze státních služeb. Název se pak dále používal mezi vojáky a také v období po rozdělení Československa.Kdo je to, byl Čehún? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Čehún? Lidé, národnost

Tento text (Čehún) můžete sdílet se známými na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Creatin? Víte co je Karpální tunel? Vzpomenete si na definici slova Pohledávka? Vzpomněli byste si co označuje výraz ASR?

Klíčová slova: původ slova, odborný výraz, popis, informace, popis, vysvětlení, definice, wiki, kdo to je, termín, co je to Čehún?, formulace, kdo je Čehún?, přesný význam, pojem, národnost

Pojem Čehún je v kategorii Národnost, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Čehún ve Wikimedia Commons

Vyhledat slovo Čehún ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat pojem Čehún ve Wikipedii

Najít pojem Čehún ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Čehún například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Lingea slovnících, ve ruském vyhledávači Yandex, ve videích na Youtube nebo v Google překladači.

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Vysvětlení významu slova Čehún, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Čehún? Kdo to byl Čehún? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Čehún? Definice pojmu Čehún je v kategorii národnost. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Pokuste se také najít pojem, slovo, termín, výraz řekněme například v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete delší popis. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Čehún v jiné sekci než národnost.