Kdo je to?
Kdo je to, byl Čehún? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Čehún? Lidé, národnost

Kdo je to Čehún?

Co znamená a jaký je význam slova Čehún?

Čehún je údajně pojmenování původů ze Slovenska, které se značně rozšířilo zvláště na Moravě. V době svého vzniku bylo však užíváno jak pro Čechy, tak pro Moravany.
Výraz pochází již ze 30.let minulého století, kdy jím katoličtí hlinkovci označovali jak Čechy, tak Moravany. Čehúni pak museli odcházet ze státních služeb. Název se pak dále používal mezi vojáky a také v období po rozdělení Československa.Kdo je to, byl Čehún? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Čehún? Lidé, národnost

Líbí se vám definice kdo je to Čehún? Pak se podělte s vašimi kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Granit? Vzpomenete si na definici slova Štítná žláza? Vzpomenete si na definici slova Halászlé? Vzpomněli byste si na význam slova Džuveč?

Klíčová slova: formulace, přesný význam, popis, Čehún, kdo to je, národnost, etymologie, pojem, původ slova, význam pojmu, odborný výraz, heslo, informace, co znamená, co je to Čehún?, wiki

Pojem Čehún je v kategorii Národnost, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Hledejte bez špehování slovo Čehún ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Čehún ve Wikimedia Commons

Hledat pojem Čehún ve Wikipedii

Najít výraz Čehún ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Čehún například v Microsoft Bing, v nabídce zboží na Heureka.cz, v evropském vyhledávači Qwant, ve fulltextu Google.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Co znamená Čehún? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Čehún? Kdo to byl Čehún? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Čehún? Definice pojmu Čehún je v sekci národnost. Sepsáno redaktory Superia.cz Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Zkuste hledat výraz, definici, slovo, termín dejme tomu například v projektu Wikipedia, kde naleznete podrobnější popis. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Pokuste se najít termín Čehún i v jiné kategorii než v národnost.