Kdo je to?
Kdo je to Čehún? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Čehún? Lidé, národnost

Kdo je to Čehún?

Jaký je význam slova Čehún? Co to znamená?

Čehún je údajně pojmenování původů ze Slovenska, které se značně rozšířilo zvláště na Moravě. V době svého vzniku bylo však užíváno jak pro Čechy, tak pro Moravany.
Výraz pochází již ze 30.let minulého století, kdy jím katoličtí hlinkovci označovali jak Čechy, tak Moravany. Čehúni pak museli odcházet ze státních služeb. Název se pak dále používal mezi vojáky a také v období po rozdělení Československa.Kdo je to Čehún? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Čehún? Lidé, národnost

Definici slova Čehún můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Znáte termín Bronz? Znáte definici termínu Dip? Vzpomenete si na definici slova Teslice? Pamatujete si definici pojmu Gopay?

Klíčová slova: Čehún, odborný výraz, definice, význam, národnost, pojem, wikipedie, informace, heslo, etymologie, termín, popis, přesný výraz, přesný výraz, národnost, význam slova

Pojem Čehún je v kategorii Národnost, ilustrační obrázek

Další informace o pojmu Čehún hledejte v níže uvedených zdrojích

Hledat videa s názvem Čehún na Youtube

Zkusit najít výraz Čehún v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledejte bez špehování slovo Čehún ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat termín Čehún na Google obrázcích

Vyhledat termín Čehún na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Čehún například ve Wikipedii, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve fulltextu Yahoo.com, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Google překladači.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Co znamená Čehún? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Nyní už nejspíš víte Kdo je to Čehún? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Čehún? Definice pojmu Čehún je v sekci Národnost

Sepsáno redaktory Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Můžete též vyzkoušet hledat pojem, slovo, termín, definici dejme tomu ve Wikipedii, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů podle toho o jaký obor se jedná. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Národnost.