Kdo je to?
Kdo je to, byl Čehún? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Čehún? Lidé, národnost

Kdo je to Čehún?

Co znamená a jaký je význam slova Čehún?

Čehún je údajně pojmenování původů ze Slovenska, které se značně rozšířilo zvláště na Moravě. V době svého vzniku bylo však užíváno jak pro Čechy, tak pro Moravany.
Výraz pochází již ze 30.let minulého století, kdy jím katoličtí hlinkovci označovali jak Čechy, tak Moravany. Čehúni pak museli odcházet ze státních služeb. Název se pak dále používal mezi vojáky a také v období po rozdělení Československa.Kdo je to, byl Čehún? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Čehún? Lidé, národnost

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Čehún s kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Creatin? Vzpomenete si na definici slova Florbal? Vzpomenete si na definici slova Pohledávka? Vzpomněli byste si na význam slova Křížová klenba?

Klíčová slova: popis, co je to Čehún?, lexikon, popis, význam, kdo to je, termín, Čehún, odborný výraz, formulace, přesný výraz, kdo je Čehún?, vysvětlení, wiki, slovo, význam slova

Pojem Čehún je v kategorii Národnost, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Hledat heslo Čehún ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat slovo Čehún na Google.cz

Hledat videa s názvem Čehún na Youtube

Hledat slovo Čehún ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Čehún například v evropském vyhledávači Qwant, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači Seznam.cz, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v projektu slovnik.cz.

Doporučené pojmy, slova, osobnosti, odborné termíny a výrazy

Co znamená Čehún? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Čehún? Kdo to byl Čehún? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Čehún? Definice pojmu Čehún se nachází v kategorii národnost. Sepsáno redaktory Superia.cz Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste též najít pojem, slovo, termín, definici dejme tomu třeba v projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů podle různých oborů. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než národnost).