Kdo je to?
Kdo je to Čehún? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Čehún? Lidé, národnost

Kdo je to Čehún?

Co znamená a jaký je význam slova Čehún?

Čehún je údajně pojmenování původů ze Slovenska, které se značně rozšířilo zvláště na Moravě. V době svého vzniku bylo však užíváno jak pro Čechy, tak pro Moravany.
Výraz pochází již ze 30.let minulého století, kdy jím katoličtí hlinkovci označovali jak Čechy, tak Moravany. Čehúni pak museli odcházet ze státních služeb. Název se pak dále používal mezi vojáky a také v období po rozdělení Československa.Kdo je to Čehún? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Čehún? Lidé, národnost

Text můžete velmi jednoduše sdílet s vašimi kamarády na veřejných sociálních sítích (Facebook, Pinterest, Reddit či Twitter).

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Znáte termín Gorilla glass? Pamatujete si definici pojmu Pleso? Vzpomenete si na definici slova Road movie? Vzpomněli byste si co znamená slovo Terina?

Klíčová slova: vysvětlení, národnost, pojem, co znamená, význam, etymologie, Čehún, wikipedie, heslo, termín, wiki, popis, informace, formulace, přesný výraz, národnost

Pojem Čehún je v kategorii Národnost, ilustrační obrázek

Další informace o pojmu Čehún hledejte v níže uvedených zdrojích

Vyhledat pojem Čehún ve vyhledávači Yahoo

Najít slovo Čehún na Google obrázcích

Najít slovo Čehún na Google.cz

Hledat slovo Čehún v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledejte bez špehování slovo Čehún ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Čehún například ve vyhledávači Seznam.cz, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve videích na Youtube, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v Lingea slovnících.

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Co znamená Čehún? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Kdo je to Čehún? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Čehún? Definice pojmu Čehún se nachází v sekci Národnost

Sepsáno redaktory Superia.cz. Naše stránky mají pouze informativní charakter, neručíme za tiskové chyby. Informace nemohou být pravidelně updatovány, proto mohou být zastaralé, neplatné, neaktuální či nepřesné. Zkuste najít informace pojem, definici, text, výrazdejme tomu třeba v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete komplexní text. Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto hledat termín Čehún hledat i v jiných kategoriích (než národnost).