Kdo je to?
Kdo je to, byl Sebevrah? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Sebevrah? Lidé, zločin

Kdo je to Sebevrah?

Jaký je význam slova Sebevrah? Co to znamená?

Sebevrah je ten, kdo úmyslně způsobí vlastní smrt. Tento čin může být zapříčiněn agresí, zoufalstvím, existenčními potížemi, depresemi, různými poruchami jako schizofrenií, alkoholizmem nebo potížemi s narkotiky a dalšími důvody. Způsoby provedení sebevraždy se mohou lišit podle zemí nebo podle dostupnosti prostředků k vykonání sebevraždy.
Sebevrah nejčastěji použije formu oběšení, otravy nebo některý druh střelné zbraně. Tento způsob ukončení života se vyskytuje více u mužů než u žen. Některá náboženství sebevraždu odsuzují, jinde patří k rituálům nebo trestům.Kdo je to, byl Sebevrah? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Sebevrah? Lidé, zločin

Budeme rádi, pokud budete definici slova Sebevrah sdílet s kolegy na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem No frost? Znáte pojem Švarc systém? Pamatujete si definici pojmu Depozitář? Vzpomenete si na definici slova Wikipedie?

Klíčová slova: synonymum, význam, slovo, vysvětlení, popis, formulace, lexikon, význam slova, informace, termín, co znamená, etymologie, přesný výraz, heslo, kdo to je, zločin

Pojem Sebevrah je v kategorii Zločin, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Sebevrah v následujících zdrojích

Hledat videa s názvem Sebevrah na Youtube

Hledat termín Sebevrah ve vyhledávači Yandex

Najít výraz Sebevrah na Google.cz

Vyhledat výraz Sebevrah ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Sebevrah například ve Wikislovníku, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikipedii, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v Google překladači.

Podívejte se také na tyto osobnosti, odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Sebevrah

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Sebevrah? Kdo to byl Sebevrah? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Sebevrah? Definice pojmu Sebevrah patří do sekce zločin. Text vytvořen pro server Superia.cz Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Můžete také vyzkoušet hledat výraz, termín, heslo, výraz řekněme třeba v projektu Wikipedie, kde můžete najít podrobnější text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle různých oborů. Zkuste proto hledat termín Sebevrah hledat i v jiných kategoriích (než zločin).