Kdo je to?
Kdo je to Sebevrah? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Sebevrah? Lidé, zločin

Kdo je to Sebevrah?

Jaký je význam slova Sebevrah? Co to znamená?

Sebevrah je ten, kdo úmyslně způsobí vlastní smrt. Tento čin může být zapříčiněn agresí, zoufalstvím, existenčními potížemi, depresemi, různými poruchami jako schizofrenií, alkoholizmem nebo potížemi s narkotiky a dalšími důvody. Způsoby provedení sebevraždy se mohou lišit podle zemí nebo podle dostupnosti prostředků k vykonání sebevraždy.
Sebevrah nejčastěji použije formu oběšení, otravy nebo některý druh střelné zbraně. Tento způsob ukončení života se vyskytuje více u mužů než u žen. Některá náboženství sebevraždu odsuzují, jinde patří k rituálům nebo trestům.Kdo je to Sebevrah? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Sebevrah? Lidé, zločin

Zaujalo vás slovo, termín Sebevrah? Potom se podělte s partnery, kolegy a kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Znáte pojem No frost? Vzpomněli byste si co označuje výraz Neschopenka? Pamatujete si definici pojmu Obsese? Znáte termín Impresionismus?

Klíčová slova: přesný význam, etymologie, termín, odborný výraz, popis, formulace, význam, Sebevrah, pojem, zločin, původ slova, synonymum, přesný výraz, zločin, wiki, význam pojmu

Pojem Sebevrah je v kategorii Zločin, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Vyhledat výraz Sebevrah ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat heslo Sebevrah v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledejte bez špehování slovo Sebevrah ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít Sebevrah ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Sebevrah například ve videích na Youtube, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve ruském vyhledávači Yandex, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v Google překladači.

Vybrané odborné pojmy, slova, osobnosti, termíny

Co znamená Sebevrah? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnili zjistit Kdo je to Sebevrah? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Sebevrah? Definice pojmu Sebevrah patří do sekce Zločin

Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Doporučujeme zkusit nalézt výraz, text, termín, pojem dejme tomu třeba na stránkách Wikipedie, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů podle toho o jaký obor se jedná. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Zločin).