Kdo je to?
Kdo je to, byl Sebevrah? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Sebevrah? Lidé, zločin

Kdo je to Sebevrah?

Jaký je význam slova Sebevrah? Co to znamená?

Sebevrah je ten, kdo úmyslně způsobí vlastní smrt. Tento čin může být zapříčiněn agresí, zoufalstvím, existenčními potížemi, depresemi, různými poruchami jako schizofrenií, alkoholizmem nebo potížemi s narkotiky a dalšími důvody. Způsoby provedení sebevraždy se mohou lišit podle zemí nebo podle dostupnosti prostředků k vykonání sebevraždy.
Sebevrah nejčastěji použije formu oběšení, otravy nebo některý druh střelné zbraně. Tento způsob ukončení života se vyskytuje více u mužů než u žen. Některá náboženství sebevraždu odsuzují, jinde patří k rituálům nebo trestům.Kdo je to, byl Sebevrah? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Sebevrah? Lidé, zločin

Tento text (Sebevrah) můžete sdílet se známými na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Kybernetika? Vzpomněli byste si co označuje výraz Facebook? Pamatujete si definici pojmu Frigidita? Znáte termín Proteinová dieta?

Klíčová slova: termín, wiki, pojem, definice, význam pojmu, význam slova, odborný výraz, heslo, popis, formulace, Sebevrah, význam, přesný význam, lexikon, původ slova, synonymum

Pojem Sebevrah je v kategorii Zločin, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Hledat pojem Sebevrah ve Wikipedii

Najít heslo Sebevrah ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem Sebevrah na Youtube

Hledat termín Sebevrah na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Sebevrah například ve Wikislovníku, v Lingea slovnících, v evropském vyhledávači Qwant, ve ruském vyhledávači Yandex nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Vysvětlení významu slova Sebevrah, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Sebevrah? Kdo to byl Sebevrah? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Sebevrah? Definice pojmu Sebevrah je v kategorii zločin. Text napsán pro Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Zkuste též najít výraz, heslo, text, pojem např. v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete podrobný text. Jednotlivé výrazy mají často víc významů podle různých oborů. Zkuste hledat odborný výraz Sebevrah i v jiné sekci než je kategorie zločin.