Kdo je to?
Kdo je Alena Zárybnická? Životopis Alena Zárybnická, osobnosti, slavná žena z kategorie novináři

Kdo je Alena Zárybnická?

Kdo je Alena Zárybnická? Životopis, informace, biografie, novináři

Alena Zárybnická je česká meteoroložka a moderátorka, jedna z tváří českého televizního meteorologického zpravodajství.
Na Karlově univerzitě vystudovala meteorologii a ochranu prostředí, od roku 1997 pak začala moderovat předpověď počasí v České televizi. Přestože je známá především jako rosnička, nezůstalo jen u toho. Moderovala například pořad České televize Sama doma a později rozšířila své pole působnosti i na rozhlas, když začala na vlnách Českého rozhlasu vést vlastní pořad Zálety Aleny Zárybnické.
Meteorologii se dál věnuje i odborně - píše články a popularizační knihy, natáčí reportáže a dokumenty. Dalším tématem, kterému se kromě meteorologie věnuje, je sportovní létání - i tento koníček dokázala přenést na televizní obrazovky například dokumentární formou.
V roce 2007 vydala s kolegy knihu Skoro Jasno, v roce 2021 jí pak vyšel cestopis Alpami na kole.Kdo je Alena Zárybnická? Životopis Alena Zárybnická, osobnosti, slavná žena z kategorie novináři

Hlavní data o osobě Alena Zárybnická

Národnost: česká
Datum narození: 5. prosince 1969
Místo narození: Praha

Tento text (Alena Zárybnická) můžete samozřejmě sdílet s přáteli a kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Víte co je 4EVER? Vzpomenete si na definici slova Slzovka? Rozumíte pojmu Rozedma plic? Vzpomněli byste si na význam slova Digitální stopa?

Klíčová slova: osobnost, wiki, kdo je Alena Zárybnická?, zajímavosti, životopis, datum narození, lexikon, život, osobnosti, národnost, novináři, kde se narodila Alena Zárybnická?, kdy se narodila Alena Zárybnická?, popis, wikipedie, Alena Zárybnická

Pojem Alena Zárybnická je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Hledejte bez špehování slovo Alena Zárybnická ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem Alena Zárybnická na Youtube

Najít slovo Alena Zárybnická ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít heslo Alena Zárybnická ve vyhledávači Yandex

Najít slovo Alena Zárybnická ve vyhledávači Yahoo

Dál můžete zkusit hledat slovo Alena Zárybnická například ve fulltextu Google.cz, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve Wikislovníku, ve Wikipedii nebo v Lingea slovnících.

Vybrané odborné pojmy, slova, osobnosti, termíny

Biografie, životopis, kdo je to Alena Zárybnická?

Nyní již víte Kdo je to Alena Zárybnická? Kdy se narodila Alena Zárybnická? Kde se narodila Alena Zárybnická? Alena Zárybnická je v kategorii Novináři

Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Pokuste se vyhledat osobnost, osobu, člověka Alena Zárybnická například na české Wikipedii, kde naleznete o něco delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Alena Zárybnická i v jiné kategorii než je novináři.