Kdo je to?
Kdo je Alena Zárybnická? Životopis Alena Zárybnická, osobnosti, slavná žena z kategorie novináři

Alena Zárybnická

Kdo je Alena Zárybnická? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, novináři

Alena Zárybnická je česká meteoroložka a moderátorka, jedna z tváří českého televizního meteorologického zpravodajství.
Na Karlově univerzitě vystudovala meteorologii a ochranu prostředí, od roku 1997 pak začala moderovat předpověď počasí v České televizi. Přestože je známá především jako rosnička, nezůstalo jen u toho. Moderovala například pořad České televize Sama doma a později rozšířila své pole působnosti i na rozhlas, když začala na vlnách Českého rozhlasu vést vlastní pořad Zálety Aleny Zárybnické.
Meteorologii se dál věnuje i odborně - píše články a popularizační knihy, natáčí reportáže a dokumenty. Dalším tématem, kterému se kromě meteorologie věnuje, je sportovní létání - i tento koníček dokázala přenést na televizní obrazovky například dokumentární formou.
V roce 2007 vydala s kolegy knihu Skoro Jasno, v roce 2021 jí pak vyšel cestopis Alpami na kole.Kdo je Alena Zárybnická? Životopis Alena Zárybnická, osobnosti, slavná žena z kategorie novináři

Základní údaje o osobě Alena Zárybnická

Národnost: česká
Datum narození: 5. prosince 1969
Místo narození: Praha

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Alena Zárybnická s vašimi známými a kamarády na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Víte co je Amundi? Pamatujete si definici pojmu Degustace? Rozumíte pojmu Semolina? Vzpomněli byste si co znamená slovo Veni vidi vici?

Klíčová slova: kde se narodila Alena Zárybnická?, vysvětlení, wikipedie, osobnost, místo narození, informace, datum narození, novináři, lexikon, popis, narození, Alena Zárybnická, kdo je Alena Zárybnická?, biografie, životopis, osobnosti

Pojem Alena Zárybnická je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Alena Zárybnická

Vyhledat pojem Alena Zárybnická ve fulltextu Seznam.cz

Najít výraz Alena Zárybnická ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít výraz Alena Zárybnická ve Wikipedii

Vyhledat výraz Alena Zárybnická na Google obrázcích

Zkusit najít heslo Alena Zárybnická v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Alena Zárybnická například ve ruském vyhledávači Yandex, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v evropském vyhledávači Qwant, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Biografie, životopis, kdo je to Alena Zárybnická?

Právě jste zjistili Kdo je to Alena Zárybnická? Kdy se narodila Alena Zárybnická? Kde se narodila Alena Zárybnická? Alena Zárybnická je v kategorii Novináři

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost či přesnost obsahu webových stránek. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Pokuste se také najít informace osobnost, osobu, člověka Alena Zárybnická dejme tomu například v české Wikipedii, kde můžete najít mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Alena Zárybnická i v jiné kategorii než je novináři.