Kdo je to?
Kdo je Alena Zárybnická? Životopis Alena Zárybnická, osobnosti, slavná žena z kategorie novináři

Kdo je Alena Zárybnická?

Kdo je Alena Zárybnická? Životopis, informace, biografie, novináři

Alena Zárybnická je česká meteoroložka a moderátorka, jedna z tváří českého televizního meteorologického zpravodajství.
Na Karlově univerzitě vystudovala meteorologii a ochranu prostředí, od roku 1997 pak začala moderovat předpověď počasí v České televizi. Přestože je známá především jako rosnička, nezůstalo jen u toho. Moderovala například pořad České televize Sama doma a později rozšířila své pole působnosti i na rozhlas, když začala na vlnách Českého rozhlasu vést vlastní pořad Zálety Aleny Zárybnické.
Meteorologii se dál věnuje i odborně - píše články a popularizační knihy, natáčí reportáže a dokumenty. Dalším tématem, kterému se kromě meteorologie věnuje, je sportovní létání - i tento koníček dokázala přenést na televizní obrazovky například dokumentární formou.
V roce 2007 vydala s kolegy knihu Skoro Jasno, v roce 2021 jí pak vyšel cestopis Alpami na kole.Kdo je Alena Zárybnická? Životopis Alena Zárybnická, osobnosti, slavná žena z kategorie novináři

Základní údaje o osobě Alena Zárybnická

Národnost: česká
Datum narození: 5. prosince 1969
Místo narození: Praha

Zaujala vás biografie osobnosti Alena Zárybnická? Potom se podělte s blízkými na vašich účtech sociálních sítích jako je Pinterest, Reddit, Facebook anebo Twitter.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Víte co je 4EVER? Rozumíte pojmu Ampér? Rozumíte pojmu Podmáslí? Znáte pojem Verbální komunikace?

Klíčová slova: wikipedie, datum narození, místo narození, narození, novináři, život, informace, lexikon, osobnost, národnost, Alena Zárybnická, osobnosti, kdo je Alena Zárybnická?, wiki, kde se narodila Alena Zárybnická?, zajímavosti

Pojem Alena Zárybnická je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Hledejte výraz Alena Zárybnická v dalších zdrojích

Hledejte bez špehování slovo Alena Zárybnická ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem Alena Zárybnická na Youtube

Najít heslo Alena Zárybnická ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Alena Zárybnická ve Wikimedia Commons

Vyhledat výraz Alena Zárybnická ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Alena Zárybnická například v Google obrázcích, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve ruském vyhledávači Yandex, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Stručná biografie, resp. životopis osoby Alena Zárybnická

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku Kdo je to Alena Zárybnická? Kdy se narodila Alena Zárybnická? Kde se narodila Alena Zárybnická? Alena Zárybnická patří do kategorie Novináři

Text vytvořen pro server Superia.cz. Provozovatel neručí za aktuálnost a úplnost informací. V textech mohou být věcné a technické nepřesnosti a gramatické či typografické chyby. Texty bohužel nestíháme pravidelně upravovat, proto mohou obsahovat zastaralé, neaktuální, neplatné nebo nepřesné údaje. Zkuste též najít informace osobnost, osobu, člověka Alena Zárybnická dejme tomu např. v internetové Wikipedii, kde můžete najít komplexní popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Alena Zárybnická i v jiné kategorii než je novináři.