Kdo je to?
Kdo je to, byl Neptun? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Neptun? Lidé, mytologie

Kdo je to Neptun?

Co znamená a jaký je význam slova Neptun?

Neptun je římský bůh moří i sladkých vod. Je římskou obdobou řeckého Poseidona a vystupuje ve stejných bájích. Někdy bývá označován jako bůh sladkých vod. Neptun bývá vyobrazen s typickým trojzubcem. Ten mu slouží jako symbol i jako zbraň, může s ním vyvolat bouře a zemětřesení.
Při dělení světa mezi boží syny dostal vodní říši. Je otcem mnoha mytologických hrdinů, které má jak s manželkou, tak milenkami. Jako oběť pro Neptuna byli vybíráni především býci a koně.Kdo je to, byl Neptun? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Neptun? Lidé, mytologie

Budeme rádi, pokud budete definici slova Neptun sdílet s přáteli a kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Ratan? Víte co je Termínovaný vklad? Znáte pojem Hematom? Vzpomněli byste si co označuje výraz Eskalátor?

Klíčová slova: význam slova, formulace, vysvětlení, informace, co je to Neptun?, synonymum, co znamená, pojem, definice, slovo, odborný výraz, wiki, přesný výraz, význam pojmu, etymologie, termín

Pojem Neptun je v kategorii Mytologie, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Neptun lze najít v následujících zdrojích

Zkusit najít Neptun ve Wikipedii

Hledat videa s názvem Neptun na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Neptun ve Wikimedia Commons

Najít termín Neptun ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Neptun například ve fulltextu Google.cz, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Co znamená Neptun? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Neptun? Kdo to byl Neptun? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Neptun? Definice pojmu Neptun se nachází v kategorii mytologie. Text napsán pro Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Pro aktuální informace zkuste hledat pojem, text, definici, dejme tomu například v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než mytologie).