Kdo je to?
Kdo je to Mirek Topolánek? Životopis Mirek Topolánek, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Mirek Topolánek?

Kdo je to Mirek Topolánek? Stručný životopis

Mirek Topolánek v politice působí již delší dobu, od roku 2002 byl předsedou Občanské demokratické strany a od roku 2006 do roku 2009 předsedou vlády ČR. Na svou funkci v roce 2009 rezignoval. Půl roku působil také jako předseda Rady Evropské unie.
Mirek Topolánek je původní profesí projektant a je také autorem knihy o politických machinacích.
Byl jedním z neúspěšných kandidátů na funkci prezidenta České republiky pro volby 2018.Kdo je to Mirek Topolánek? Životopis Mirek Topolánek, lidé, osobnosti z politici

Hlavní data o osobě Mirek Topolánek

Národnost: česká
Datum narození: 5. května 1956
Místo narození: Vsetín

Tento text (Mirek Topolánek) můžete samozřejmě sdílet se známými na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Pozdní sběr? Vzpomněli byste si co znamená slovo Korporátní daň? Vzpomněli byste si co znamená slovo Zážitek? Víte co je Kolová?

Klíčová slova: původ slova, co znamená, kdo je Mirek Topolánek?, odborný výraz, synonymum, význam slova, definice, politici, formulace, co je to Mirek Topolánek?, význam, etymologie, vysvětlení, popis, termín, heslo

Pojem Mirek Topolánek je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Mirek Topolánek v následujících zdrojích

Hledat pojem Mirek Topolánek ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít frázi Mirek Topolánek na Google.cz

Vyhledat pojem Mirek Topolánek ve vyhledávači Yandex

Vyhledat termín Mirek Topolánek ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Mirek Topolánek například ve videích na Youtube, v projektu slovnik.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v Google překladači.

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Stručná biografie, resp. životopis osoby Mirek Topolánek

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Mirek Topolánek? Kdo to byl Mirek Topolánek? Kdy se narodil Mirek Topolánek? Kde se narodil Mirek Topolánek? Mirek Topolánek je v kategorii politici. Text napsán pro Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Můžete též vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Mirek Topolánek např. na české Wikipedii, kde naleznete podrobný text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Mirek Topolánek i v jiné kategorii než je politici.