Kdo je to?
Kdo je to Mirek Topolánek? Životopis Mirek Topolánek, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Mirek Topolánek?

Kdo je to Mirek Topolánek? Stručný životopis

Mirek Topolánek v politice působí již delší dobu, od roku 2002 byl předsedou Občanské demokratické strany a od roku 2006 do roku 2009 předsedou vlády ČR. Na svou funkci v roce 2009 rezignoval. Půl roku působil také jako předseda Rady Evropské unie.
Mirek Topolánek je původní profesí projektant a je také autorem knihy o politických machinacích.
Byl jedním z neúspěšných kandidátů na funkci prezidenta České republiky pro volby 2018.Kdo je to Mirek Topolánek? Životopis Mirek Topolánek, lidé, osobnosti z politici

Hlavní informace o osobě Mirek Topolánek

Národnost: česká
Datum narození: 5. května 1956
Místo narození: Vsetín

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Mirek Topolánek sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Alergen? Vzpomněli byste si co znamená slovo Přírodnina? Vzpomněli byste si co znamená slovo Klevela? Víte co je FUP?

Klíčová slova: význam pojmu, význam slova, odborný výraz, přesný výraz, co je to Mirek Topolánek?, lexikon, kdo je Mirek Topolánek?, synonymum, význam, slovo, politici, popis, popis, etymologie, wiki, co znamená

Pojem Mirek Topolánek je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Vyhledat slovo Mirek Topolánek ve vyhledávači Qwant

Vyhledat heslo Mirek Topolánek ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Mirek Topolánek ve Wikimedia Commons

Vyhledat pojem Mirek Topolánek ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Mirek Topolánek například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve videích na Youtube, ve vyhledávači Seznam.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Doporučené pojmy, slova, osobnosti, odborné termíny a výrazy

Stručná biografie, resp. životopis osoby Mirek Topolánek

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Mirek Topolánek? Kdo to byl Mirek Topolánek? Kdy se narodil Mirek Topolánek? Kde se narodil Mirek Topolánek? Mirek Topolánek se nachází v sekci politici. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Pro aktuální informace zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Mirek Topolánek dejme tomu např. v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Mirek Topolánek i v jiné kategorii než je politici.