Kdo je to?
Kdo je to Mirek Topolánek? Životopis Mirek Topolánek, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Mirek Topolánek?

Kdo je to Mirek Topolánek? Stručný životopis

Mirek Topolánek v politice působí již delší dobu, od roku 2002 byl předsedou Občanské demokratické strany a od roku 2006 do roku 2009 předsedou vlády ČR. Na svou funkci v roce 2009 rezignoval. Půl roku působil také jako předseda Rady Evropské unie.
Mirek Topolánek je původní profesí projektant a je také autorem knihy o politických machinacích.
Byl jedním z neúspěšných kandidátů na funkci prezidenta České republiky pro volby 2018.Kdo je to Mirek Topolánek? Životopis Mirek Topolánek, lidé, osobnosti z politici

Hlavní informace o osobě Mirek Topolánek

Národnost: česká
Datum narození: 5. května 1956
Místo narození: Vsetín

Popis osobnosti Mirek Topolánek můžete sdílet s přáteli a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Pozdní sběr? Znáte termín Jantar? Vzpomněli byste si co znamená slovo Zážitek? Víte, co je to Cortana?

Klíčová slova: odborný výraz, co je to Mirek Topolánek?, přesný význam, pojem, informace, wiki, politici, popis, slovo, co znamená, termín, kdo to je, význam slova, původ slova, etymologie, přesný výraz

Pojem Mirek Topolánek je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Hledejte bez špehování slovo Mirek Topolánek ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem Mirek Topolánek na Youtube

Vyhledat výraz Mirek Topolánek ve vyhledávači Qwant

Najít heslo Mirek Topolánek ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Mirek Topolánek například v Microsoft Bing, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači Seznam.cz, ve fulltextu Google.cz nebo v Lingea slovnících.

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Životopis, kdo je Mirek Topolánek? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Mirek Topolánek? Kdo to byl Mirek Topolánek? Kdy se narodil Mirek Topolánek? Kde se narodil Mirek Topolánek? Mirek Topolánek se nachází v kategorii politici. Sepsáno redaktory Superia.cz Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Můžete také vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Mirek Topolánek dejme tomu na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Mirek Topolánek i v jiné kategorii než je politici.