Kdo je to?
Kdo je Mirek Topolánek? Životopis Mirek Topolánek, osobnosti, slavný člověk z kategorie politici

Mirek Topolánek

Kdo je Mirek Topolánek? Životopis, informace, biografie, politici

Mirek Topolánek v politice působí již delší dobu, od roku 2002 byl předsedou Občanské demokratické strany a od roku 2006 do roku 2009 předsedou vlády ČR. Na svou funkci v roce 2009 rezignoval. Půl roku působil také jako předseda Rady Evropské unie.
Mirek Topolánek je původní profesí projektant a je také autorem knihy o politických machinacích.
Byl jedním z neúspěšných kandidátů na funkci prezidenta České republiky pro volby 2018.Kdo je Mirek Topolánek? Životopis Mirek Topolánek, osobnosti, slavný člověk z kategorie politici

Základní informace o osobě Mirek Topolánek

Národnost: česká
Datum narození: 5. května 1956
Místo narození: Vsetín

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Mirek Topolánek? s vašimi kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Vzpomenete si na definici slova Šašlik? Vzpomenete si na definici slova Leukemie? Vzpomněli byste si co znamená slovo Kamenické dláto? Vzpomněli byste si na význam slova Rebel?

Klíčová slova: wiki, informace, biografie, kde se narodil Mirek Topolánek?, národnost, osobnost, zajímavosti, popis, Mirek Topolánek, lexikon, wikipedie, politici, narození, kdo je Mirek Topolánek?, život, osobnosti

Pojem Mirek Topolánek je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Hledat videa s názvem Mirek Topolánek na Youtube

Najít výraz Mirek Topolánek ve vyhledávači Yandex

Najít termín Mirek Topolánek na Google obrázcích

Hledejte bez špehování slovo Mirek Topolánek ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít termín Mirek Topolánek na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Mirek Topolánek například v evropském vyhledávači Qwant, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v metavyhledávači Info.com, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Google překladači.

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Životopis, kdo je Mirek Topolánek? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Kdo je to Mirek Topolánek? Kdy se narodil Mirek Topolánek? Kde se narodil Mirek Topolánek? Mirek Topolánek je v kategorii Politici

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Přes veškerou snahu se mohou v textech vyskytovat faktické i pravopisné chyby za což se předem omlouváme. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Aktuální informace lze většinou nalézt osobnost, osobu, člověka Mirek Topolánek třeba v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete podrobně vysvětlený popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Mirek Topolánek i v jiné kategorii než je politici.