Kdo je to?
Kdo je to Mirek Topolánek? Životopis Mirek Topolánek, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Mirek Topolánek?

Kdo je to Mirek Topolánek? Stručný životopis

Mirek Topolánek v politice působí již delší dobu, od roku 2002 byl předsedou Občanské demokratické strany a od roku 2006 do roku 2009 předsedou vlády ČR. Na svou funkci v roce 2009 rezignoval. Půl roku působil také jako předseda Rady Evropské unie.
Mirek Topolánek je původní profesí projektant a je také autorem knihy o politických machinacích.
Byl jedním z neúspěšných kandidátů na funkci prezidenta České republiky pro volby 2018.Kdo je to Mirek Topolánek? Životopis Mirek Topolánek, lidé, osobnosti z politici

Základní informace o osobě Mirek Topolánek

Národnost: česká
Datum narození: 5. května 1956
Místo narození: Vsetín

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Mirek Topolánek? s vašimi přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Alergen? Rozumíte pojmu Přírodní památka? Vzpomněli byste si co znamená slovo Klevela? Znáte pojem Rašelina?

Klíčová slova: synonymum, Mirek Topolánek, slovo, co znamená, význam, wiki, pojem, formulace, kdo je Mirek Topolánek?, původ slova, význam pojmu, odborný výraz, heslo, politici, informace, význam slova

Pojem Mirek Topolánek je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Vyhledat heslo Mirek Topolánek ve Wikislovníku

Najít výraz Mirek Topolánek ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat videa s názvem Mirek Topolánek na Youtube

Najít heslo Mirek Topolánek ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Mirek Topolánek například ve fulltextu Google.cz, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Biografie, životopis, kdo je to Mirek Topolánek?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Mirek Topolánek? Kdo to byl Mirek Topolánek? Kdy se narodil Mirek Topolánek? Kde se narodil Mirek Topolánek? Mirek Topolánek je v kategorii politici. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Můžete též vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Mirek Topolánek řekněme třeba ve známé Wikipedii, kde naleznete komplexní text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Mirek Topolánek i v jiné kategorii než je politici.