Kdo je to?
Kdo je Kateřina Perknerová? Životopis Kateřina Perknerová, osobnosti, slavná žena z kategorie novináři

Kateřina Perknerová

Kdo je Kateřina Perknerová? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, novináři

Novinářka Kateřina Perknerová vystudovala obor historie na Filozofické fakultě Karlovy univerzity v Praze. Brzy poté začala pracovat jako redaktorka v tehdejší Československé televizi. Zde se věnovala především tématům souvisejícím se školstvím a mládeží.
Moderovala pořad Minuty dne.
Po Sametové revoluci se od témat souvisejících s mládeží přesunula k právničině. Byla dramaturgyní pořadu Proti srsti na TV Nova. Zároveň se věnovala právu.
V srpnu roku 2006 se stala součástí redakce Deníku. Je redaktorkou a komentátorkou. Ve své práci se věnuje především školství, justici a politice. Zároveň se pravidelně vyjadřuje k tématům souvisejícím s aktuálním politickým děním. Její jméno se objevilo v rámci všech voleb, které od roku 2006 v České republice proběhly.
Díky své práci se setkala s mnoha zajímavými lidmi mezi nimi nelze nezmínit například papeže Benedikta XVI. a dalajlámu.
Celé působení Kateřiny Perknerové provází „velké rozhovory“ se slavnými osobnostmi, které plní stránky Deníku. Za více než patnáct let vyzpovídala mnohé významné vědce, umělce, premiéry, prezidenty či šéfy tajných služeb.
Působí také jako komentátorka na iRozhlasu. I zde se věnuje především politickému dění v České republice.



Kdo je Kateřina Perknerová? Životopis Kateřina Perknerová, osobnosti, slavná žena z kategorie novináři

Základní informace o osobě Kateřina Perknerová

Národnost: česká
Datum narození: 1960

Líbí se stručný životopis s osobou Kateřina Perknerová? Pak se podělte se známými na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Pamatujete si definici pojmu Fosfor? Vzpomněli byste si na význam slova Ratan? Znáte termín Manifestace? Znáte definici termínu Betlémské světlo?

Klíčová slova: osobnosti, lexikon, popis, životopis, wiki, vysvětlení, kdo je Kateřina Perknerová?, Kateřina Perknerová, zajímavosti, informace, život, osobnost, Kateřina Perknerová, datum narození, novináři, národnost

Pojem Kateřina Perknerová je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Kateřina Perknerová v následujících vyhledávačích

Najít heslo Kateřina Perknerová na Google.cz

Hledat pojem Kateřina Perknerová ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít termín Kateřina Perknerová ve Wikislovníku

Vyhledat termín Kateřina Perknerová ve Wikipedii

Najít výraz Kateřina Perknerová ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Kateřina Perknerová například ve ruském vyhledávači Yandex, v projektu slovnik.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Google obrázcích nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Stručná biografie, resp. životopis osoby Kateřina Perknerová

Nyní již víte Kdo je to Kateřina Perknerová? Kdy se narodila Kateřina Perknerová? Kateřina Perknerová je v kategorii Novináři

Kategorie novináři, autorka, kateřina Perknerová, ilustrační obrázek

Text napsán pro Superia.cz. Text zveřejněný na těchto webových stránkách má pouze informativní charakter a může obsahovat nepřesnosti či chyby. Informace v textu mohou být zastaralé. Stránky jsou aktualizovány nepravidelně dle možností. Můžete též zkusit najít informace osobnost, osobu, člověka Kateřina Perknerová řekněme v projektu Wikipedia, kde naleznete podrobně vysvětlený popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Kateřina Perknerová i v jiné kategorii než je novináři.