Kdo je to?
Kdo je to Čestný občan? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Čestný občan? Lidé, politika

Kdo je to Čestný občan?

Jaký je význam slova Čestný občan? Co to znamená?

Čestný občan je osoba, které bylo za její vynikající zásluhy uděleno čestné občanství.
V českém kontextu se člověk může stát čestným občanem obce či města, nikoli celého státu. Obvykle se toto čestné občanství uděluje osobám, které se o dané město či obec nějak významně zasloužily. Například přispěly k rozvoji daného města, k jeho propagaci či dobrému jménu apod. Jde tedy o formu jakéhosi vyznamenání či vyjádření úcty.
Otázka čestného občanství spadá do správního práva.
V některých zemích lze udělit i čestné občanství daného státu.
Čestné občanství lze obvykle udělit jak osobám žijícím, tak posmrtně.Kdo je to Čestný občan? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Čestný občan? Lidé, politika

Budeme rádi, pokud budete definici slova Čestný občan sdílet s dalšími osobami prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Vzpomenete si na definici slova Hematokrit? Víte, co je to Protektor? Vzpomněli byste si co znamená slovo Levice? Rozumíte pojmu Flóra?

Klíčová slova: termín, význam pojmu, odborný výraz, etymologie, informace, Čestný občan, přesný výraz, lexikon, význam, význam slova, politika, Čestný občan, vysvětlení, heslo, pojem, přesný výraz

Pojem Čestný občan je v kategorii Politika, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Vyhledat pojem Čestný občan ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít heslo Čestný občan ve vyhledávači Qwant

Hledat heslo Čestný občan ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat výraz Čestný občan na Google obrázcích

Zkusit najít slovo Čestný občan ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Čestný občan například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Čestný občan

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku Kdo je to Čestný občan? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Čestný občan? Definice pojmu Čestný občan patří do sekce Politika

Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Údaje na stránkách nemusí být aktuální. Přes veškerou snahu bohužel nestíháme pravidelnou aktualizaci informací. Zkuste též najít informace výraz, text, termín, pojem například ve Wikipedii, kde můžete najít nejspíš delší text. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Politika).