Kdo je to?
Kdo je to Erotoman? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Erotoman? Lidé, poruchy

Kdo je to Erotoman?

Co znamená a jaký je význam slova Erotoman?

Erotoman je muž, který trpí hypersexualitou. Jde o psychickou poruchu, která se vyznačuje extrémní sexuální nenasytností a je považována za závislost. Hypersexualita u žen bývá označována za nymfomanii. U lidí trpících hypersexualitou obvykle dochází k narušování partnerského života i problémům ve společenském a pracovním životě. Na začátku bývá problém řešen pomocí terapií, případně následuje medikace a hormonální léčba.
Méně často se termín erotoman užívá pro člověka, který si vsugeroval, že je tajně milován. Takový člověk si vyhlédl osobu, do které se zamiloval a následně uvěřil tomu, že daná osoba jeho lásku opětuje, ačkoli to tak není. Vztah se brzy může proměnit v nebezpečnou posedlost.


Kdo je to Erotoman? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Erotoman? Lidé, poruchy

Sdílejte tuto stránku se slovem Erotoman se známými na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Vzpomněli byste si na význam slova Mazanec? Vzpomněli byste si na význam slova Neurologie? Víte co je Dynamo? Znáte definici termínu Affiliate?

Klíčová slova: vysvětlení, heslo, etymologie, Erotoman, wiki, poruchy, slovo, poruchy, význam slova, informace, význam, pojem, odborný výraz, původ slova, přesný výraz, lexikon

Pojem Erotoman je v kategorii Poruchy, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Hledat heslo Erotoman na Google.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Erotoman ve Wikimedia Commons

Najít slovo Erotoman ve vyhledávači Qwant

Hledejte bez špehování slovo Erotoman ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat heslo Erotoman ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Erotoman například ve Wikipedii, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve fulltextu Yahoo.com, ve videích na Youtube nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Vysvětlení významu slova Erotoman, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli Kdo je to Erotoman? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Erotoman? Definice pojmu Erotoman je v sekci Poruchy

Text napsán pro Superia.cz. Neručíme za přesnost informací. Možnost chyb vyhrazena. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Pokuste se též vyhledat výraz, definici, slovo, termín řekněme na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete o něco delší text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle různých oborů. Proto případně zapátrejte po pojmu Erotoman i v jiných kategoriích (než poruchy).