Kdo je to?
Kdo je to Erotoman? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Erotoman? Lidé, poruchy

Erotoman

Co znamená a jaký je význam slova Erotoman?

Erotoman je muž, který trpí hypersexualitou. Jde o psychickou poruchu, která se vyznačuje extrémní sexuální nenasytností a je považována za závislost. Hypersexualita u žen bývá označována za nymfomanii. U lidí trpících hypersexualitou obvykle dochází k narušování partnerského života i problémům ve společenském a pracovním životě. Na začátku bývá problém řešen pomocí terapií, případně následuje medikace a hormonální léčba.
Méně často se termín erotoman užívá pro člověka, který si vsugeroval, že je tajně milován. Takový člověk si vyhlédl osobu, do které se zamiloval a následně uvěřil tomu, že daná osoba jeho lásku opětuje, ačkoli to tak není. Vztah se brzy může proměnit v nebezpečnou posedlost.


Kdo je to Erotoman? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Erotoman? Lidé, poruchy

Zaujalo vás slovo, termín Erotoman? Potom se podělte s kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Vzpomněli byste si na význam slova Bílá noc? Znáte pojem Dialektika? Víte co je Kolonáda? Vzpomenete si na definici slova Minerál?

Klíčová slova: význam, poruchy, co znamená, popis, pojem, význam pojmu, synonymum, Erotoman, etymologie, wiki, původ slova, lexikon, přesný výraz, slovo, termín, heslo

Pojem Erotoman je v kategorii Poruchy, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o výrazu Erotoman

Zkusit najít výraz Erotoman na Google obrázcích

Hledat pojem Erotoman ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít Erotoman ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Erotoman ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem Erotoman na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Erotoman například v metavyhledávači Info.com, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve fulltextu Yahoo.com nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Co znamená Erotoman? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Teďka již bezesporu víte Kdo je to Erotoman? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Erotoman? Definice pojmu Erotoman se nachází v kategorii Poruchy

Kategorie poruchy, maniačka, erotoman, ilustrační obrázek

Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Přes veškeré přiměřené úsilí tomu, aby informace na těchto stránkách byly správné, jejich přesnost nelze stoprocetně zaručit. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste též hledat informace pojem, slovo, termín, výraztřeba v populární Wikipedii, kde naleznete o něco delší text. Jednotlivá slova můžou mít několik významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto termín Erotoman hledat i v jiných kategoriích (než poruchy).