Kdo je to?
Kdo je to Erotoman? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Erotoman? Lidé, poruchy

Kdo je to Erotoman?

Jaký je význam slova Erotoman? Co to znamená?

Erotoman je muž, který trpí hypersexualitou. Jde o psychickou poruchu, která se vyznačuje extrémní sexuální nenasytností a je považována za závislost. Hypersexualita u žen bývá označována za nymfomanii. U lidí trpících hypersexualitou obvykle dochází k narušování partnerského života i problémům ve společenském a pracovním životě. Na začátku bývá problém řešen pomocí terapií, případně následuje medikace a hormonální léčba.
Méně často se termín erotoman užívá pro člověka, který si vsugeroval, že je tajně milován. Takový člověk si vyhlédl osobu, do které se zamiloval a následně uvěřil tomu, že daná osoba jeho lásku opětuje, ačkoli to tak není. Vztah se brzy může proměnit v nebezpečnou posedlost.


Kdo je to Erotoman? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Erotoman? Lidé, poruchy

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet s ostatními na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Vzpomněli byste si na význam slova Supravodivost? Víte co je Viróza? Víte co je Potaš? Vzpomněli byste si co označuje výraz Denuklearizace?

Klíčová slova: původ slova, heslo, pojem, termín, poruchy, vysvětlení, Erotoman, wiki, význam slova, význam, wikipedie, poruchy, slovo, přesný výraz, Erotoman, popis

Pojem Erotoman je v kategorii Poruchy, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Najít pojem Erotoman ve vyhledávači Yandex

Hledejte bez špehování slovo Erotoman ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat slovo Erotoman ve vyhledávači Qwant

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Erotoman ve Wikimedia Commons

Hledat výraz Erotoman na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Erotoman například ve vyhledávači Seznam.cz, v projektu slovnik.cz, v Microsoft Bing, ve Wikislovníku nebo v Lingea slovnících.

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Erotoman

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku Kdo je to Erotoman? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Erotoman? Definice pojmu Erotoman se nachází v kategorii Poruchy

Tento text byl napsán redaktory Superia.cz. Za uvedené informace neručíme. Přes veškerou pečlivost se mohou v textech objevit chybné údaje nebo pravopisné chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Doporučujeme zkusit nalézt informace výraz, slovo, definici, termín kupř. v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Ke každému slovo může existovat víc definic v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než poruchy).