Kdo je to?
Kdo je Zuzana Čaputová? Životopis Zuzana Čaputová, osobnosti, slavná žena z kategorie politici

Kdo je Zuzana Čaputová?

Kdo je Zuzana Čaputová? Životopis, informace, biografie, politici

Zuzana Čaputová, rozená Zuzana Strapáková, je prezidentka Slovenské republiky. Původně byla právničkou, působila i jako občanská aktivistka a později vstoupila do politiky. Prezidentkou byla zvolena v červnu 2019 a je první ženou a současně nejmladší političkou v této funkci.
V politice zastupovala jako místopředsedkyně hnutí Progresívne Slovensko, spolupracovala také s občanským sdružením VIA IURIS, které se snaží o silný právní stát a snaží se prosadit spravedlnost v některých oblastech. V obou kolech prezidentských voleb získala Zuzana Čaputová většinu hlasů.Kdo je Zuzana Čaputová? Životopis Zuzana Čaputová, osobnosti, slavná žena z kategorie politici

Hlavní informace o osobě Zuzana Čaputová

Národnost: slovenská
Datum narození: 21. června 1973
Místo narození: Bratislava

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Zuzana Čaputová sdílet s přáteli a kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Znáte pojem Pivní polévka? Vzpomenete si na definici slova Dynovačka? Pamatujete si definici pojmu Lobbizmus? Vzpomněli byste si na význam slova IPad?

Klíčová slova: životopis, politici, datum narození, osobnosti, informace, místo narození, narození, zajímavosti, vysvětlení, wikipedie, národnost, kdy se narodila Zuzana Čaputová?, politici, osobnost, Zuzana Čaputová, lexikon

Pojem Zuzana Čaputová je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Zuzana Čaputová v následujících vyhledávačích

Zkusit najít termín Zuzana Čaputová ve vyhledávači Yandex

Hledejte bez špehování slovo Zuzana Čaputová ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Zuzana Čaputová ve Wikimedia Commons

Zkusit najít frázi Zuzana Čaputová ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Zuzana Čaputová například ve Wikislovníku, v Google překladači, ve fulltextu Google.cz, v evropském vyhledávači Qwant nebo v projektu slovnik.cz.

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Stručná biografie, resp. životopis osoby Zuzana Čaputová

Teď už znáte odpověď na otázku Kdo je to Zuzana Čaputová? Kdy se narodila Zuzana Čaputová? Kde se narodila Zuzana Čaputová? Zuzana Čaputová je v kategorii Politici

Napsáno redaktory Superia.cz. Chyby vyhrazeny. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Můžete také vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Zuzana Čaputová řekněme v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít nejspíš delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Zuzana Čaputová i v jiné kategorii než je politici.