Kdo je to?
Kdo je Zuzana Čaputová? Životopis Zuzana Čaputová, osobnosti, slavná žena z kategorie politici

Kdo je Zuzana Čaputová?

Kdo je Zuzana Čaputová? Životopis, informace, biografie, politici

Zuzana Čaputová, rozená Zuzana Strapáková, je prezidentka Slovenské republiky. Původně byla právničkou, působila i jako občanská aktivistka a později vstoupila do politiky. Prezidentkou byla zvolena v červnu 2019 a je první ženou a současně nejmladší političkou v této funkci.
V politice zastupovala jako místopředsedkyně hnutí Progresívne Slovensko, spolupracovala také s občanským sdružením VIA IURIS, které se snaží o silný právní stát a snaží se prosadit spravedlnost v některých oblastech. V obou kolech prezidentských voleb získala Zuzana Čaputová většinu hlasů.



Kdo je Zuzana Čaputová? Životopis Zuzana Čaputová, osobnosti, slavná žena z kategorie politici

Základní informace o osobě Zuzana Čaputová

Národnost: slovenská
Datum narození: 21. června 1973
Místo narození: Bratislava

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Zuzana Čaputová? s vašimi přáteli na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Znáte pojem Pivní polévka? Víte, co je to MSc? Pamatujete si definici pojmu Oxytocin? Rozumíte pojmu Bivak?

Klíčová slova: Zuzana Čaputová, politici, vysvětlení, osobnosti, wiki, kdo je Zuzana Čaputová?, kde se narodila Zuzana Čaputová?, wikipedie, národnost, datum narození, osobnost, lexikon, informace, biografie, popis, život

Pojem Zuzana Čaputová je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Hledejte bez špehování slovo Zuzana Čaputová ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít heslo Zuzana Čaputová ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat heslo Zuzana Čaputová ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat výraz Zuzana Čaputová ve vyhledávači Yahoo

Hledat videa s názvem Zuzana Čaputová na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Zuzana Čaputová například v Google obrázcích, v Google překladači, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve Wikislovníku nebo v Lingea slovnících.

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Životopis, kdo je Zuzana Čaputová? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Kdo je to Zuzana Čaputová? Kdy se narodila Zuzana Čaputová? Kde se narodila Zuzana Čaputová? Zuzana Čaputová patří do sekce Politici

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste najít informace osobnost, osobu, člověka Zuzana Čaputová dejme tomu ve známé Wikipedii, kde naleznete rozsáhlejší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Zuzana Čaputová i v jiné kategorii než je politici.