Kdo je to?
Kdo je Zuzana Čaputová? Životopis Zuzana Čaputová, osobnosti, slavná žena z kategorie politici

Zuzana Čaputová

Kdo je Zuzana Čaputová? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, politici

Zuzana Čaputová, rozená Zuzana Strapáková, je prezidentka Slovenské republiky. Původně byla právničkou, působila i jako občanská aktivistka a později vstoupila do politiky. Prezidentkou byla zvolena v červnu 2019 a je první ženou a současně nejmladší političkou v této funkci.
V politice zastupovala jako místopředsedkyně hnutí Progresívne Slovensko, spolupracovala také s občanským sdružením VIA IURIS, které se snaží o silný právní stát a snaží se prosadit spravedlnost v některých oblastech. V obou kolech prezidentských voleb získala Zuzana Čaputová většinu hlasů.Kdo je Zuzana Čaputová? Životopis Zuzana Čaputová, osobnosti, slavná žena z kategorie politici

Základní informace o osobě Zuzana Čaputová

Národnost: slovenská
Datum narození: 21. června 1973
Místo narození: Bratislava

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Zuzana Čaputová? se známými na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Znáte pojem Ikterus? Vzpomněli byste si na význam slova Physalis? Pamatujete si definici pojmu Antiteze? Znáte definici termínu Markýza?

Klíčová slova: vysvětlení, wiki, život, Zuzana Čaputová, kdo je Zuzana Čaputová?, politici, zajímavosti, informace, kdy se narodila Zuzana Čaputová?, osobnosti, Zuzana Čaputová, životopis, místo narození, osobnost, narození, politici

Pojem Zuzana Čaputová je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Zuzana Čaputová v následujících vyhledávačích

Hledat videa s názvem Zuzana Čaputová na Youtube

Vyhledat pojem Zuzana Čaputová ve Wikipedii

Najít pojem Zuzana Čaputová ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat slovo Zuzana Čaputová ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Zuzana Čaputová ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Zuzana Čaputová například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve fulltextu Google.cz, ve fulltextu Yahoo.com nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Stručná biografie, resp. životopis osoby Zuzana Čaputová

Teď už znáte odpověď na otázku Kdo je to Zuzana Čaputová? Kdy se narodila Zuzana Čaputová? Kde se narodila Zuzana Čaputová? Zuzana Čaputová je v kategorii Politici

Kategorie politici, předseda, zuzana Čaputová, ilustrační obrázek

Text napsán pro Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v uvedených textech. Informace v textu mohou být zastaralé. Stránky jsou aktualizovány nepravidelně dle možností. Pokuste se vyhledat informace osobnost, osobu, člověka Zuzana Čaputová dejme tomu třeba ve známé Wikipedii, kde naleznete rozsáhlejší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Zuzana Čaputová i v jiné kategorii než je politici.