Kdo je to?
Kdo je to Rudolf Schuster? Životopis Rudolf Schuster, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Rudolf Schuster?

Kdo je to Rudolf Schuster? Stručný životopis

Rudolf Schuster je bývalý prezident Slovenské republiky, spisovatel a politik. Jako člen Komunistické strany Slovenska byl primátorem města Košice a také předsedou Východoslovenského krajského národního výboru. Po listopadu 1989 se stal předsedou Slovenské národní rady. Savé členství v Komunistické straně Slovenska ukončil v roce 1990.
V roce 1999 se Rudolf Schuster stal slovenským prezidentem, při obhajobě této funkce na další období však neuspěl.Kdo je to Rudolf Schuster? Životopis Rudolf Schuster, lidé, osobnosti z politici

Hlavní informace o osobě Rudolf Schuster

Národnost: slovenská
Datum narození: 4. ledna 1934
Místo narození: Medzev

Popis osobnosti Rudolf Schuster můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Ekvalizér? Rozumíte pojmu Velká koalice? Vzpomenete si na definici slova Foniatrie? Znáte pojem Myxom?

Klíčová slova: slovo, kdo je Rudolf Schuster?, vysvětlení, heslo, význam, pojem, původ slova, význam pojmu, popis, Rudolf Schuster, lexikon, etymologie, informace, co znamená, wiki, přesný výraz

Pojem Rudolf Schuster je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Hledat výraz Rudolf Schuster na Google.cz

Hledejte bez špehování slovo Rudolf Schuster ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat frázi Rudolf Schuster ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem Rudolf Schuster na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Rudolf Schuster například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v Google překladači.

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Stručná biografie, resp. životopis osoby Rudolf Schuster

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Rudolf Schuster? Kdo to byl Rudolf Schuster? Kdy se narodil Rudolf Schuster? Kde se narodil Rudolf Schuster? Rudolf Schuster se nachází v sekci politici. Text vytvořen pro server Superia.cz Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Můžete se pokusit také najít osobnost, osobu, člověka Rudolf Schuster řekněme například na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít o mnoho podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Rudolf Schuster i v jiné kategorii než je politici.