Kdo je to?
Kdo je Rudolf Schuster? Životopis Rudolf Schuster, osobnosti, slavný člověk z kategorie politici

Kdo je Rudolf Schuster?

Kdo je Rudolf Schuster? Životopis, informace, biografie, politici

Rudolf Schuster je bývalý prezident Slovenské republiky, spisovatel a politik. Jako člen Komunistické strany Slovenska byl primátorem města Košice a také předsedou Východoslovenského krajského národního výboru. Po listopadu 1989 se stal předsedou Slovenské národní rady. Savé členství v Komunistické straně Slovenska ukončil v roce 1990.
V roce 1999 se Rudolf Schuster stal slovenským prezidentem, při obhajobě této funkce na další období však neuspěl.Kdo je Rudolf Schuster? Životopis Rudolf Schuster, osobnosti, slavný člověk z kategorie politici

Základní údaje o osobě Rudolf Schuster

Národnost: slovenská
Datum narození: 4. ledna 1934
Místo narození: Medzev, Slovensko

Zaujala vás biografie osobnosti Rudolf Schuster? Potom se podělte s blízkými na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Znáte termín Ekvalizér? Vzpomněli byste si co označuje výraz Almanach? Vzpomenete si na definici slova Suflé? Znáte termín Facepalm?

Klíčová slova: Rudolf Schuster, životopis, kdo je Rudolf Schuster?, popis, vysvětlení, datum narození, zajímavosti, politici, osobnosti, politici, informace, osobnost, kde se narodil Rudolf Schuster?, národnost, biografie, kdy se narodil Rudolf Schuster?

Pojem Rudolf Schuster je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Vyhledat heslo Rudolf Schuster ve vyhledávači Yahoo

Hledat termín Rudolf Schuster ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít Rudolf Schuster v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat heslo Rudolf Schuster ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem Rudolf Schuster na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Rudolf Schuster například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Google překladači.

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Životopis, kdo je Rudolf Schuster? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnili zjistit Kdo je to Rudolf Schuster? Kdy se narodil Rudolf Schuster? Kde se narodil Rudolf Schuster? Rudolf Schuster patří do kategorie Politici

Sepsáno redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za aktuálnost a přesnost informací v textech. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Můžete též vyzkoušet hledat informace osobnost, osobu, člověka Rudolf Schuster dejme tomu třeba v internetové Wikipedii, kde můžete najít nejspíše podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Rudolf Schuster i v jiné kategorii než je politici.