Kdo je to?
Kdo je Rudolf Schuster? Životopis Rudolf Schuster, osobnosti, slavný člověk z kategorie politici

Kdo je Rudolf Schuster?

Kdo je Rudolf Schuster? Životopis, informace, biografie, politici

Rudolf Schuster je bývalý prezident Slovenské republiky, spisovatel a politik. Jako člen Komunistické strany Slovenska byl primátorem města Košice a také předsedou Východoslovenského krajského národního výboru. Po listopadu 1989 se stal předsedou Slovenské národní rady. Savé členství v Komunistické straně Slovenska ukončil v roce 1990.
V roce 1999 se Rudolf Schuster stal slovenským prezidentem, při obhajobě této funkce na další období však neuspěl.Kdo je Rudolf Schuster? Životopis Rudolf Schuster, osobnosti, slavný člověk z kategorie politici

Základní údaje o osobě Rudolf Schuster

Národnost: slovenská
Datum narození: 4. ledna 1934
Místo narození: Medzev, Slovensko

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Rudolf Schuster s blízkými na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Znáte termín Ekvalizér? Vzpomněli byste si co znamená slovo Nick? Vzpomenete si na definici slova Debaras? Víte co je Žemlovka?

Klíčová slova: kde se narodil Rudolf Schuster?, zajímavosti, politici, lexikon, život, kdo je Rudolf Schuster?, osobnosti, informace, kdy se narodil Rudolf Schuster?, vysvětlení, datum narození, popis, wikipedie, politici, Rudolf Schuster, národnost

Pojem Rudolf Schuster je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Rudolf Schuster

Zkusit najít Rudolf Schuster ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít výraz Rudolf Schuster ve Wikipedii

Hledat pojem Rudolf Schuster ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem Rudolf Schuster na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Rudolf Schuster například ve ruském vyhledávači Yandex, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Biografie, životopis, kdo je to Rudolf Schuster?

Právě jste zjistili Kdo je to Rudolf Schuster? Kdy se narodil Rudolf Schuster? Kde se narodil Rudolf Schuster? Rudolf Schuster patří do sekce Politici

Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Text zveřejněný na těchto webových stránkách má pouze informativní charakter a může obsahovat nepřesnosti či chyby. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Doporučujeme taktéž hledat osobnost, osobu, člověka Rudolf Schuster dejme tomu například v projektu Wikipedia, kde můžete najít mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Rudolf Schuster i v jiné kategorii než je politici.