Kdo je to?
Kdo je Rudolf Schuster? Životopis Rudolf Schuster, osobnosti, slavný člověk z kategorie politici

Rudolf Schuster

Kdo je Rudolf Schuster? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, politici

Rudolf Schuster je bývalý prezident Slovenské republiky, spisovatel a politik. Jako člen Komunistické strany Slovenska byl primátorem města Košice a také předsedou Východoslovenského krajského národního výboru. Po listopadu 1989 se stal předsedou Slovenské národní rady. Savé členství v Komunistické straně Slovenska ukončil v roce 1990.
V roce 1999 se Rudolf Schuster stal slovenským prezidentem, při obhajobě této funkce na další období však neuspěl.Kdo je Rudolf Schuster? Životopis Rudolf Schuster, osobnosti, slavný člověk z kategorie politici

Hlavní informace o osobě Rudolf Schuster

Národnost: slovenská
Datum narození: 4. ledna 1934
Místo narození: Medzev, Slovensko

Popis osobnosti Rudolf Schuster můžete sdílet s vašimi kamarády na veřejných sociálních sítích (Facebook, Pinterest, Reddit či Twitter).

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Znáte termín Aristokracie? Pamatujete si definici pojmu Vodka? Vzpomenete si na definici slova Fanfiction? Vzpomněli byste si co znamená slovo Parafín?

Klíčová slova: datum narození, kde se narodil Rudolf Schuster?, kdo je Rudolf Schuster?, wiki, politici, kdy se narodil Rudolf Schuster?, Rudolf Schuster, vysvětlení, informace, osobnost, popis, život, zajímavosti, wikipedie, politici, Rudolf Schuster

Pojem Rudolf Schuster je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Rudolf Schuster lze najít v následujících zdrojích

Hledat videa s názvem Rudolf Schuster na Youtube

Zkusit najít frázi Rudolf Schuster ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít heslo Rudolf Schuster ve Wikipedii

Vyhledat pojem Rudolf Schuster ve vyhledávači Qwant

Hledat výraz Rudolf Schuster ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Rudolf Schuster například ve ruském vyhledávači Yandex, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve fulltextu Yahoo.com, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Životopis, kdo je Rudolf Schuster? Stručná biografie

Nyní už nejspíš víte Kdo je to Rudolf Schuster? Kdy se narodil Rudolf Schuster? Kde se narodil Rudolf Schuster? Rudolf Schuster je v sekci Politici

Kategorie politici, poradci, rudolf Schuster, ilustrační obrázek

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Přes veškerou snahu mohou texty obsahovat faktické i pravopisné chyby za což se předem omlouváme. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Doporučujeme zkusit nalézt informace osobnost, osobu, člověka Rudolf Schuster dejme tomu na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Rudolf Schuster i v jiné kategorii než je politici.