Kdo je to?
Kdo je to, byl Záletník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Záletník? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Záletník?

Co znamená a jaký je význam slova Záletník?

Záletník neboli holkař, děvkař, donchuán je taková osoba mužského pohlaví, která neustále vyhledává nové kontakty s osobami ženského pohlaví, svádí je a neustále partnerky střídá.
Záletník nedokáže být věrný, i když se ožení, ponechává si své milenky a stále vyhledává nová sexuální dobrodružství. Je citově nestálý a pro trvalý a kvalitní partnerský vztah nevhodný.Kdo je to, byl Záletník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Záletník? Lidé, vlastnosti

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Záletník s kamarády na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Atrium? Vzpomněli byste si na význam slova Les? Vzpomněli byste si na význam slova Jáhly? Znáte definici termínu Adaptér?

Klíčová slova: popis, definice, lexikon, Záletník, heslo, kdo je Záletník?, termín, slovo, co znamená, vysvětlení, význam, kdo to je, přesný výraz, co je to Záletník?, význam pojmu, synonymum

Pojem Záletník je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Záletník

Zkusit najít Záletník ve vyhledávači Qwant

Hledat výraz Záletník ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat termín Záletník na Google.cz

Vyhledat termín Záletník ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Záletník například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Lingea slovnících, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Co znamená Záletník? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Záletník? Kdo to byl Záletník? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Záletník? Definice pojmu Záletník se nachází v kategorii vlastnosti. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Můžete se pokusit také najít výraz, text, termín, pojem dejme tomu například v projektu Wikipedia, kde můžete najít komplexní popis. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto termín Záletník hledat i v jiných kategoriích (než vlastnosti).