Kdo je to?
Kdo je to Záletník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Záletník? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Záletník?

Co znamená a jaký je význam slova Záletník?

Záletník neboli holkař, děvkař, donchuán je taková osoba mužského pohlaví, která neustále vyhledává nové kontakty s osobami ženského pohlaví, svádí je a neustále partnerky střídá.
Záletník nedokáže být věrný, i když se ožení, ponechává si své milenky a stále vyhledává nová sexuální dobrodružství. Je citově nestálý a pro trvalý a kvalitní partnerský vztah nevhodný.Kdo je to Záletník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Záletník? Lidé, vlastnosti

Definici pojmu Záletník sdílejte s rodinou a kamarády na svých sociální sítě (Facebook, Twitter, Instagram, Pinterest)..

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Víte, co je to Atrium? Víte co je Avatar? Vzpomněli byste si na význam slova Splátkový kalendář? Vzpomněli byste si co označuje výraz Rychta?

Klíčová slova: informace, odborný výraz, synonymum, přesný význam, přesný výraz, přesný výraz, význam slova, Záletník, definice, pojem, Záletník, popis, wikipedie, etymologie, co znamená, vysvětlení

Pojem Záletník je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Záletník v následujících vyhledávačích

Najít heslo Záletník na Google.cz

Hledat termín Záletník v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit najít frázi Záletník ve vyhledávači Yahoo

Hledejte bez špehování slovo Záletník ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat pojem Záletník ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Záletník například v Google obrázcích, v Lingea slovnících, v Microsoft Bing, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Google překladači.

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Vysvětlení významu slova Záletník, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli Kdo je to Záletník? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Záletník? Definice pojmu Záletník je v kategorii Vlastnosti

Napsáno redaktory Superia.cz. Neručíme za úplnost, správnost, přesnost ani aktuálnost zde uvedených informací. Informace v textu mohou být zastaralé. Stránky jsou aktualizovány nepravidelně dle možností. Pro aktuální informace zkuste hledat výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo řekněme například v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete delší popis. Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic podle různých oborů. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Vlastnosti.