Kdo je to?
Kdo je Boris Cvek? Životopis Boris Cvek, osobnosti, slavný člověk z kategorie novináři

Kdo je Boris Cvek?

Kdo je Boris Cvek? Životopis, informace, biografie, novináři

Boris Cvek je vědec a publicista. Absolvent oboru anorganická chemie a dějin a filozofie přírodních věd na UP v Olomouci, badatel i učitel, publikující své práce v prestižních časopisech jako Nature, pracuje v Institutu sociálního zdraví UP. Zaměřuje se na zkoumání účinků antabusu v onkologii. Snaží se prosadit zlevnění a zefektivnění zdravotnických systémů v celosvětovém měřítku.
Jako publicista se Boris Cvek vyjadřuje k nejrůznějším tématům. Své články uveřejnil v Hospodářských novinách, Respektu, Lidových novinách, Britských listech a dalších.Kdo je Boris Cvek? Životopis Boris Cvek, osobnosti, slavný člověk z kategorie novináři

Základní údaje o osobě Boris Cvek

Národnost: česká
Datum narození: 1976
Místo narození: Krnov

Zaujala vás biografie osobnosti Boris Cvek? Potom se podělte s vašimi známými a kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Vzpomněli byste si co označuje výraz Xanthan? Znáte termín Diverzifikace? Znáte pojem Hematologie? Víte, co je to Zajišťovací příkaz?

Klíčová slova: osobnost, osobnosti, zajímavosti, kdy se narodil Boris Cvek?, kdo je Boris Cvek?, Boris Cvek, wikipedie, wiki, narození, lexikon, Boris Cvek, místo narození, popis, biografie, novináři, vysvětlení

Pojem Boris Cvek je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Boris Cvek zkuste navštívit tyto odkazy

Zkusit najít Boris Cvek na Google.cz

Vyhledat výraz Boris Cvek v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledejte bez špehování slovo Boris Cvek ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem Boris Cvek na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Boris Cvek například v Microsoft Bing, v projektu slovnik.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve Wikipedii nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Stručná biografie, resp. životopis osoby Boris Cvek

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku Kdo je to Boris Cvek? Kdy se narodil Boris Cvek? Kde se narodil Boris Cvek? Boris Cvek je v kategorii Novináři

Text napsán pro Superia.cz. Neručíme za správnost či přesnost obsahu těchto webových stránek. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Můžete se pokusit také najít osobnost, osobu, člověka Boris Cvek řekněme na stránkách Wikipedie, kde můžete najít delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Boris Cvek i v jiné kategorii než je novináři.