Kdo je to?
Kdo je to Boris Cvek? Životopis Boris Cvek, lidé, osobnosti z novináři

Kdo je to Boris Cvek?

Kdo je to Boris Cvek? Stručný životopis

Boris Cvek je vědec a publicista. Absolvent oboru anorganická chemie a dějin a filozofie přírodních věd na UP v Olomouci, badatel i učitel, publikující své práce v prestižních časopisech jako Nature, pracuje v Institutu sociálního zdraví UP. Zaměřuje se na zkoumání účinků antabusu v onkologii. Snaží se prosadit zlevnění a zefektivnění zdravotnických systémů v celosvětovém měřítku.
Jako publicista se Boris Cvek vyjadřuje k nejrůznějším tématům. Své články uveřejnil v Hospodářských novinách, Respektu, Lidových novinách, Britských listech a dalších.Kdo je to Boris Cvek? Životopis Boris Cvek, lidé, osobnosti z novináři

Základní informace o osobě Boris Cvek

Národnost: česká
Datum narození: 1976
Místo narození: Krnov

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Boris Cvek? s vašimi kamarády, známými a přáteli na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Sladěnka? Znáte termín Juta? Znáte pojem De iure? Víte, co je to Kořen slova?

Klíčová slova: heslo, popis, wiki, odborný výraz, co je to Boris Cvek?, informace, kdo to je, přesný význam, formulace, Boris Cvek, etymologie, pojem, novináři, termín, původ slova, lexikon

Pojem Boris Cvek je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Vyhledat pojem Boris Cvek ve Wikislovníku

Zkusit najít Boris Cvek ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat termín Boris Cvek ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Boris Cvek ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Boris Cvek například v evropském vyhledávači Qwant, v Lingea slovnících, ve ruském vyhledávači Yandex, ve Wikipedii nebo v Google překladači.

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Stručná biografie, resp. životopis osoby Boris Cvek

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Boris Cvek? Kdo to byl Boris Cvek? Kdy se narodil Boris Cvek? Kde se narodil Boris Cvek? Boris Cvek je v kategorii novináři. Text vytvořen pro server Superia.cz Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Zkuste též hledat osobnost, osobu, člověka Boris Cvek řekněme v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete podrobně vysvětlený popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Boris Cvek i v jiné kategorii než je novináři.