Kdo je to?
Kdo je Boris Cvek? Životopis Boris Cvek, osobnosti, slavný člověk z kategorie novináři

Boris Cvek

Kdo je Boris Cvek? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, novináři

Boris Cvek je vědec a publicista. Absolvent oboru anorganická chemie a dějin a filozofie přírodních věd na UP v Olomouci, badatel i učitel, publikující své práce v prestižních časopisech jako Nature, pracuje v Institutu sociálního zdraví UP. Zaměřuje se na zkoumání účinků antabusu v onkologii. Snaží se prosadit zlevnění a zefektivnění zdravotnických systémů v celosvětovém měřítku.
Jako publicista se Boris Cvek vyjadřuje k nejrůznějším tématům. Své články uveřejnil v Hospodářských novinách, Respektu, Lidových novinách, Britských listech a dalších.Kdo je Boris Cvek? Životopis Boris Cvek, osobnosti, slavný člověk z kategorie novináři

Hlavní data o osobě Boris Cvek

Národnost: česká
Datum narození: 1976
Místo narození: Krnov

Sdílejte tuto stránku s osobností Boris Cvek s partnery, kolegy a kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Vzpomněli byste si co označuje výraz Termínovaný vklad? Víte co je Slánek? Znáte pojem Kult svatých? Vzpomněli byste si co označuje výraz Chanelling?

Klíčová slova: zajímavosti, biografie, kde se narodil Boris Cvek?, informace, osobnosti, Boris Cvek, narození, vysvětlení, osobnost, novináři, datum narození, životopis, popis, wiki, wikipedie, národnost

Pojem Boris Cvek je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Vyhledat pojem Boris Cvek ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít výraz Boris Cvek na Google.cz

Hledat heslo Boris Cvek ve Wikislovníku

Zkusit najít výraz Boris Cvek na Google obrázcích

Najít pojem Boris Cvek ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Boris Cvek například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Google překladači, v evropském vyhledávači Qwant, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Lingea slovnících.

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Životopis, kdo je Boris Cvek? Stručná biografie

Teď už víte Kdo je to Boris Cvek? Kdy se narodil Boris Cvek? Kde se narodil Boris Cvek? Boris Cvek je v sekci Novináři

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a úplnost informací na těchto webových stránkách. Data na webu nejsou pravidelně aktualizovaná, texty nemusí vždy reflektovat aktuální stav. Aktuální informace lze většinou nalézt osobnost, osobu, člověka Boris Cvek dejme tomu například v populární Wikipedii, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Boris Cvek i v jiné kategorii než je novináři.