Kdo je to?
Kdo je to Boris Cvek? Životopis Boris Cvek, lidé, osobnosti z novináři

Kdo je to Boris Cvek?

Kdo je to Boris Cvek? Stručný životopis

Boris Cvek je vědec a publicista. Absolvent oboru anorganická chemie a dějin a filozofie přírodních věd na UP v Olomouci, badatel i učitel, publikující své práce v prestižních časopisech jako Nature, pracuje v Institutu sociálního zdraví UP. Zaměřuje se na zkoumání účinků antabusu v onkologii. Snaží se prosadit zlevnění a zefektivnění zdravotnických systémů v celosvětovém měřítku.
Jako publicista se Boris Cvek vyjadřuje k nejrůznějším tématům. Své články uveřejnil v Hospodářských novinách, Respektu, Lidových novinách, Britských listech a dalších.Kdo je to Boris Cvek? Životopis Boris Cvek, lidé, osobnosti z novináři

Hlavní informace o osobě Boris Cvek

Národnost: česká
Datum narození: 1976
Místo narození: Krnov

Popis osobnosti Boris Cvek můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Rámcová smlouva? Pamatujete si definici pojmu Gastronomie? Znáte pojem Kriket? Vzpomněli byste si co znamená slovo Neschopenka?

Klíčová slova: původ slova, popis, Boris Cvek, termín, význam, vysvětlení, kdo to je, popis, informace, definice, přesný význam, novináři, etymologie, formulace, pojem, odborný výraz

Pojem Boris Cvek je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Najít slovo Boris Cvek ve fulltextu Seznam.cz

Najít termín Boris Cvek ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledejte bez špehování slovo Boris Cvek ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem Boris Cvek na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Boris Cvek například ve fulltextu Google.cz, v projektu slovnik.cz, ve Wikipedii, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v Google překladači.

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Stručná biografie, resp. životopis osoby Boris Cvek

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Boris Cvek? Kdo to byl Boris Cvek? Kdy se narodil Boris Cvek? Kde se narodil Boris Cvek? Boris Cvek se nachází v sekci novináři. Text napsán pro Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Pro aktuální informace zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Boris Cvek řekněme ve Wikipedii, kde můžete najít nejspíš delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Boris Cvek i v jiné kategorii než je novináři.