Kdo je to?
Kdo je to Boris Cvek? Životopis Boris Cvek, lidé, osobnosti z novináři

Kdo je to Boris Cvek?

Kdo je to Boris Cvek? Stručný životopis

Boris Cvek je vědec a publicista. Absolvent oboru anorganická chemie a dějin a filozofie přírodních věd na UP v Olomouci, badatel i učitel, publikující své práce v prestižních časopisech jako Nature, pracuje v Institutu sociálního zdraví UP. Zaměřuje se na zkoumání účinků antabusu v onkologii. Snaží se prosadit zlevnění a zefektivnění zdravotnických systémů v celosvětovém měřítku.
Jako publicista se Boris Cvek vyjadřuje k nejrůznějším tématům. Své články uveřejnil v Hospodářských novinách, Respektu, Lidových novinách, Britských listech a dalších.Kdo je to Boris Cvek? Životopis Boris Cvek, lidé, osobnosti z novináři

Základní údaje o osobě Boris Cvek

Národnost: česká
Datum narození: 1976
Místo narození: Krnov

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Boris Cvek s blízkými na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Sladěnka? Vzpomněli byste si na význam slova Jinotaj? Znáte pojem De iure? Znáte definici termínu Tanin?

Klíčová slova: původ slova, význam, Boris Cvek, synonymum, popis, lexikon, vysvětlení, termín, co je to Boris Cvek?, popis, odborný výraz, význam slova, definice, přesný význam, informace, kdo je Boris Cvek?

Pojem Boris Cvek je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Najít termín Boris Cvek ve vyhledávači Yandex

Vyhledat slovo Boris Cvek na Google.cz

Hledat slovo Boris Cvek ve vyhledávači Qwant

Hledejte bez špehování slovo Boris Cvek ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Boris Cvek například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Google překladači, v Microsoft Bing, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v projektu slovnik.cz.

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Biografie, životopis, kdo je to Boris Cvek?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Boris Cvek? Kdo to byl Boris Cvek? Kdy se narodil Boris Cvek? Kde se narodil Boris Cvek? Boris Cvek patří do sekce novináři. Text napsán pro Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Pokuste se též vyhledat osobnost, osobu, člověka Boris Cvek dejme tomu například v české Wikipedii, kde můžete najít mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Boris Cvek i v jiné kategorii než je novináři.