Kdo je to?
Kdo je to Boris Cvek? Životopis Boris Cvek, lidé, osobnosti z novináři

Kdo je to Boris Cvek?

Kdo je to Boris Cvek? Stručný životopis

Boris Cvek je vědec a publicista. Absolvent oboru anorganická chemie a dějin a filozofie přírodních věd na UP v Olomouci, badatel i učitel, publikující své práce v prestižních časopisech jako Nature, pracuje v Institutu sociálního zdraví UP. Zaměřuje se na zkoumání účinků antabusu v onkologii. Snaží se prosadit zlevnění a zefektivnění zdravotnických systémů v celosvětovém měřítku.
Jako publicista se Boris Cvek vyjadřuje k nejrůznějším tématům. Své články uveřejnil v Hospodářských novinách, Respektu, Lidových novinách, Britských listech a dalších.Kdo je to Boris Cvek? Životopis Boris Cvek, lidé, osobnosti z novináři

Základní údaje o osobě Boris Cvek

Národnost: česká
Datum narození: 1976
Místo narození: Krnov

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Boris Cvek s kamarády na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Rámcová smlouva? Víte, co je to Ban? Znáte pojem Kriket? Rozumíte pojmu Mravnost?

Klíčová slova: lexikon, původ slova, formulace, kdo je Boris Cvek?, odborný výraz, wiki, pojem, novináři, co znamená, přesný význam, slovo, vysvětlení, heslo, etymologie, Boris Cvek, termín

Pojem Boris Cvek je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Hledat slovo Boris Cvek ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít Boris Cvek na Google.cz

Vyhledat výraz Boris Cvek ve Wikislovníku

Hledat pojem Boris Cvek ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Boris Cvek například ve vyhledávači Seznam.cz, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Microsoft Bing, ve videích na Youtube nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Životopis, kdo je Boris Cvek? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Boris Cvek? Kdo to byl Boris Cvek? Kdy se narodil Boris Cvek? Kde se narodil Boris Cvek? Boris Cvek se nachází v kategorii novináři. Text vytvořen pro server Superia.cz Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Můžete též vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Boris Cvek kupříkladu v projektu Wikipedia, kde můžete najít podrobný popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Boris Cvek i v jiné kategorii než je novináři.