Kdo je to?
Kdo je to Boris Cvek? Životopis Boris Cvek, lidé, osobnosti z novináři

Kdo je to Boris Cvek?

Kdo je to Boris Cvek? Stručný životopis

Boris Cvek je vědec a publicista. Absolvent oboru anorganická chemie a dějin a filozofie přírodních věd na UP v Olomouci, badatel i učitel, publikující své práce v prestižních časopisech jako Nature, pracuje v Institutu sociálního zdraví UP. Zaměřuje se na zkoumání účinků antabusu v onkologii. Snaží se prosadit zlevnění a zefektivnění zdravotnických systémů v celosvětovém měřítku.
Jako publicista se Boris Cvek vyjadřuje k nejrůznějším tématům. Své články uveřejnil v Hospodářských novinách, Respektu, Lidových novinách, Britských listech a dalších.Kdo je to Boris Cvek? Životopis Boris Cvek, lidé, osobnosti z novináři

Základní informace o osobě Boris Cvek

Národnost: česká
Datum narození: 1976
Místo narození: Krnov

Líbí se stručný životopis s osobou Boris Cvek? Pak se podělte s vašimi kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Rámcová smlouva? Vzpomněli byste si co označuje výraz Cese? Znáte pojem Kriket? Znáte termín Amfetamin?

Klíčová slova: Boris Cvek, co znamená, kdo to je, formulace, definice, význam slova, synonymum, informace, wiki, původ slova, pojem, popis, přesný výraz, novináři, odborný výraz, slovo

Pojem Boris Cvek je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Boris Cvek zkuste tyto odkazy

Hledat slovo Boris Cvek ve Wikipedii

Hledat výraz Boris Cvek ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít frázi Boris Cvek ve vyhledávači Qwant

Najít heslo Boris Cvek ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Boris Cvek například ve Wikislovníku, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve fulltextu Google.cz, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Lingea slovnících.

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Životopis, kdo je Boris Cvek? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Boris Cvek? Kdo to byl Boris Cvek? Kdy se narodil Boris Cvek? Kde se narodil Boris Cvek? Boris Cvek je v sekci novináři. Sepsáno redaktory Superia.cz Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka Boris Cvek dejme tomu třeba v projektu Wikipedia, kde naleznete komplexní text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Boris Cvek i v jiné kategorii než je novináři.