Kdo je to?
Kdo je Boris Cvek? Životopis Boris Cvek, osobnosti, slavný člověk z kategorie novináři

Kdo je Boris Cvek?

Kdo je Boris Cvek? Životopis, informace, biografie, novináři

Boris Cvek je vědec a publicista. Absolvent oboru anorganická chemie a dějin a filozofie přírodních věd na UP v Olomouci, badatel i učitel, publikující své práce v prestižních časopisech jako Nature, pracuje v Institutu sociálního zdraví UP. Zaměřuje se na zkoumání účinků antabusu v onkologii. Snaží se prosadit zlevnění a zefektivnění zdravotnických systémů v celosvětovém měřítku.
Jako publicista se Boris Cvek vyjadřuje k nejrůznějším tématům. Své články uveřejnil v Hospodářských novinách, Respektu, Lidových novinách, Britských listech a dalších.Kdo je Boris Cvek? Životopis Boris Cvek, osobnosti, slavný člověk z kategorie novináři

Základní údaje o osobě Boris Cvek

Národnost: česká
Datum narození: 1976
Místo narození: Krnov

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Boris Cvek s vašimi známými a kamarády na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Xanthan? Znáte definici termínu Cestopis? Znáte pojem Regrese? Pamatujete si definici pojmu Podtlak?

Klíčová slova: kdo je Boris Cvek?, Boris Cvek, život, osobnost, wiki, zajímavosti, biografie, informace, datum narození, novináři, kde se narodil Boris Cvek?, novináři, popis, lexikon, místo narození, životopis

Pojem Boris Cvek je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Najít slovo Boris Cvek na Google.cz

Najít termín Boris Cvek v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít slovo Boris Cvek na Google obrázcích

Vyhledat slovo Boris Cvek ve vyhledávači Qwant

Hledat frázi Boris Cvek ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Boris Cvek například ve ruském vyhledávači Yandex, v Lingea slovnících, ve Wikislovníku, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Biografie, životopis, kdo je to Boris Cvek?

Právě jste zjistili Kdo je to Boris Cvek? Kdy se narodil Boris Cvek? Kde se narodil Boris Cvek? Boris Cvek je v kategorii Novináři

Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za úplnost, pravdivost či aktuálnost informací na těchto webových stránkách. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Můžete též vyzkoušet hledat informace osobnost, osobu, člověka Boris Cvek dejme tomu například v české Wikipedii, kde můžete najít mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Boris Cvek i v jiné kategorii než je novináři.