Kdo je to?
Kdo je Boris Cvek? Životopis Boris Cvek, osobnosti, slavný člověk z kategorie novináři

Kdo je Boris Cvek?

Kdo je Boris Cvek? Životopis, informace, biografie, novináři

Boris Cvek je vědec a publicista. Absolvent oboru anorganická chemie a dějin a filozofie přírodních věd na UP v Olomouci, badatel i učitel, publikující své práce v prestižních časopisech jako Nature, pracuje v Institutu sociálního zdraví UP. Zaměřuje se na zkoumání účinků antabusu v onkologii. Snaží se prosadit zlevnění a zefektivnění zdravotnických systémů v celosvětovém měřítku.
Jako publicista se Boris Cvek vyjadřuje k nejrůznějším tématům. Své články uveřejnil v Hospodářských novinách, Respektu, Lidových novinách, Britských listech a dalších.Kdo je Boris Cvek? Životopis Boris Cvek, osobnosti, slavný člověk z kategorie novináři

Hlavní informace o osobě Boris Cvek

Národnost: česká
Datum narození: 1976
Místo narození: Krnov

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Boris Cvek sdílet s kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Xanthan? Znáte pojem Nedaňový výdaj? Znáte pojem Chalva? Vzpomenete si na definici slova Věcné břemeno?

Klíčová slova: popis, místo narození, národnost, wikipedie, novináři, lexikon, osobnosti, život, biografie, novináři, kde se narodil Boris Cvek?, vysvětlení, kdy se narodil Boris Cvek?, Boris Cvek, zajímavosti, Boris Cvek

Pojem Boris Cvek je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o výrazu Boris Cvek

Hledat pojem Boris Cvek ve vyhledávači Yandex

Hledat heslo Boris Cvek ve Wikislovníku

Zkusit najít termín Boris Cvek ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat pojem Boris Cvek ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít heslo Boris Cvek v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Boris Cvek například ve fulltextu Google.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Microsoft Bing, ve Wikipedii nebo v Google překladači.

Tipy na další významy slov, osobnosti, pojmy a termíny

Životopis, kdo je Boris Cvek? Stručná biografie

Nyní už nejspíš víte Kdo je to Boris Cvek? Kdy se narodil Boris Cvek? Kde se narodil Boris Cvek? Boris Cvek patří do kategorie Novináři

Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Provozovatel neručí za aktuálnost a úplnost informací. V textech mohou být věcné a technické nepřesnosti a gramatické či typografické chyby. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Pokuste se vyhledat informace osobnost, osobu, člověka Boris Cvek dejme tomu například v projektu Wikipedie, kde můžete najít rozsáhlejší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Boris Cvek i v jiné kategorii než je novináři.