Kdo je to?
Kdo je to David Klimeš? Životopis David Klimeš, lidé, osobnosti z novináři

Kdo je to David Klimeš?

Kdo je to David Klimeš? Stručný životopis

David Klimeš je český novinář a politolog.
Vystudoval žurnalistiku, mediální studia a historii na Karlově univerzitě v Praze, kde také od roku 2014 přednáší.
Zabývá se komentováním tuzemské politické scény a ekonomických témat. Působil v domácích médiích - například v Hospodářských novinách nebo časopisu Ekonom. Později začal publikovat komentáře pro Aktuálně.cz a pro Český rozhlas.
Za svou novinářskou a komentátorskou práci obdržel Cenu Karla Havlíčka Borovského a také Novinářskou cenu.
Je autorem několika knih. Pozornost vzbudila jeho kniha Jak probudit Česko (2017) věnující se polistopadovému vývoji republiky a myšlenkám, jak s ním naložit dál. V knize Václav Klaus: Deset let na Pražském hradě (2013) shrnul prezidentské období druhého českého prezidenta. Z rozhovoru s Šimonem Pánkem vznikla kniha Aby dobro neškodilo (2015). V roce 2020 vyšla kniha Česko versus budoucnost zabývající se současnou společenskou situací a výhledem do budoucna.Kdo je to David Klimeš? Životopis David Klimeš, lidé, osobnosti z novináři

Hlavní data o osobě David Klimeš

Národnost: česká
Datum narození: 1982
Místo narození: Česká republika

Tento text (David Klimeš) můžete samozřejmě sdílet se známými na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Zima? Znáte termín Aleluja? Vzpomněli byste si na význam slova Fakultativní výlet? Víte, co je to Statutární orgán?

Klíčová slova: co je to David Klimeš?, pojem, popis, definice, formulace, kdo je David Klimeš?, přesný význam, synonymum, původ slova, popis, wiki, význam slova, David Klimeš, informace, novináři, slovo

Pojem David Klimeš je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Najít pojem David Klimeš ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem David Klimeš ve Wikimedia Commons

Vyhledat termín David Klimeš ve Wikislovníku

Najít slovo David Klimeš ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo David Klimeš například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Lingea slovnících, ve vyhledávači Seznam.cz, v Microsoft Bing nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Stručná biografie, resp. životopis osoby David Klimeš

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to David Klimeš? Kdo to byl David Klimeš? Kdy se narodil David Klimeš? Kde se narodil David Klimeš? David Klimeš je v kategorii novináři. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Pokuste se též vyhledat osobnost, osobu, člověka David Klimeš dejme tomu třeba na české Wikipedii, kde naleznete nejspíš komplexnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost David Klimeš i v jiné kategorii než je novináři.