Kdo je to?
Kdo je David Klimeš? Životopis David Klimeš, osobnosti, slavný člověk z kategorie novináři

Kdo je David Klimeš?

Kdo je David Klimeš? Životopis, informace, biografie, novináři

David Klimeš je český novinář a politolog.
Vystudoval žurnalistiku, mediální studia a historii na Karlově univerzitě v Praze, kde také od roku 2014 přednáší.
Zabývá se komentováním tuzemské politické scény a ekonomických témat. Působil v domácích médiích - například v Hospodářských novinách nebo časopisu Ekonom. Později začal publikovat komentáře pro Aktuálně.cz a pro Český rozhlas.
Za svou novinářskou a komentátorskou práci obdržel Cenu Karla Havlíčka Borovského a také Novinářskou cenu.
Je autorem několika knih. Pozornost vzbudila jeho kniha Jak probudit Česko (2017) věnující se polistopadovému vývoji republiky a myšlenkám, jak s ním naložit dál. V knize Václav Klaus: Deset let na Pražském hradě (2013) shrnul prezidentské období druhého českého prezidenta. Z rozhovoru s Šimonem Pánkem vznikla kniha Aby dobro neškodilo (2015). V roce 2020 vyšla kniha Česko versus budoucnost zabývající se současnou společenskou situací a výhledem do budoucna.Kdo je David Klimeš? Životopis David Klimeš, osobnosti, slavný člověk z kategorie novináři

Základní informace o osobě David Klimeš

Národnost: česká
Datum narození: 1982
Místo narození: Česká republika

Líbí se stručný životopis s osobou David Klimeš? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Víte, co je to Zima? Znáte definici termínu Domicil? Vzpomněli byste si na význam slova Státní příslušnost? Pamatujete si definici pojmu Tabulátor?

Klíčová slova: informace, biografie, lexikon, datum narození, národnost, narození, zajímavosti, vysvětlení, novináři, životopis, místo narození, novináři, wiki, wikipedie, popis, kdo je David Klimeš?

Pojem David Klimeš je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu David Klimeš zkuste navštívit tyto odkazy

Zkusit najít David Klimeš v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat videa s názvem David Klimeš na Youtube

Hledejte bez špehování slovo David Klimeš ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít slovo David Klimeš ve vyhledávači Yandex

Hledat pojem David Klimeš na Google obrázcích

Dál můžete zkusit hledat slovo David Klimeš například ve fulltextu Google.cz, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v evropském vyhledávači Qwant nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Stručná biografie, resp. životopis osoby David Klimeš

Právě nyní již víte Kdo je to David Klimeš? Kdy se narodil David Klimeš? Kde se narodil David Klimeš? David Klimeš je v kategorii Novináři

Text napsán pro Superia.cz. Neručíme za správnost či přesnost obsahu těchto webových stránek. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Pro aktuální informace zkuste hledat osobnost, osobu, člověka David Klimeš dejme tomu třeba v projektu Wikipedia, kde naleznete rozsáhlejší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost David Klimeš i v jiné kategorii než je novináři.