Kdo je to?
Kdo je to Prudič? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Prudič? Lidé, hanlivé

Prudič

Jaký je význam slova Prudič? Co to znamená?

Prudič je hanlivé označení pro člověka, který je náladový, je stále naštvaný, stále brblá, poučuje, ubližuje druhým, opravuje druhé. Otravuje druhé lidi, unavuje a rozčiluje druhé lidi kolem sebe svými náladami, štve ostatní svými požadavky. Slovo prudič se používá pro ženy i muže.
Synonyma pro slovo „prudič“ jsou opruz, vopruz, otrava, osina v zadku, puritán, mravouk. Původ slova můžeme hledat v latině ve slově „prudens“, což znamená v překladu schválně, úmyslně, myšleno dělat někomu druhému naschvály.
Také můžeme najít původ českého slova prudič v angličtině ve slově „prudence“, což v překladu znamená opatrnost, obezřetnost, prozíravost, dobrý úsudek.


Kdo je to Prudič? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Prudič? Lidé, hanlivé

Uvedený text s definicí slova Prudič můžete samozřejmě sdílet s kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Víte co je Abstrakt? Vzpomněli byste si co označuje výraz Polní lopatka? Rozumíte pojmu Přímá úměrnost? Znáte termín Tortellini?

Klíčová slova: přesný výraz, vysvětlení, hanlivé, wiki, Prudič, přesný výraz, lexikon, informace, původ slova, formulace, odborný výraz, Prudič, hanlivé, popis, etymologie, co znamená

Pojem Prudič je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Prudič

Najít výraz Prudič ve fulltextu Seznam.cz

Hledat pojem Prudič na Google.cz

Vyhledat termín Prudič v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat termín Prudič ve vyhledávači Yahoo

Hledat heslo Prudič ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Prudič například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v projektu slovnik.cz, v evropském vyhledávači Qwant, v metavyhledávači Info.com nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Vysvětlení významu slova Prudič, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku Kdo je to Prudič? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Prudič? Definice pojmu Prudič je v sekci Hanlivé

Text vytvořen pro server Superia.cz. Všechny údaje jsou bez záruky. V obsahu stránek mohou být pravopisné, faktické chyby i nepřesnosti. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Aktuální informace lze většinou nalézt pojem, slovo, termín, definici dejme tomu např. na stránkách Wikipedie, kde můžete najít komplexní popis. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než hanlivé).