Kdo je to?
Kdo je Emma Roberts? Životopis Emma Roberts, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Emma Roberts

Kdo je Emma Roberts? Životopis, informace, biografie, herectví

Emma Roberts je americká filmová a seriálová herečka, zpěvačka. Roberts se narodila v New Yorku v části zvané Rhinebeck do rodiny hereckého klanu Robertsů (otec Eric Roberts, matka Kelly Cunningham, teta Julie Roberts).
Roberts debutovala ve filmu Kokain roku 2001, kde si zahrála dceru herce Johnyho Deppa. Roberts později získávala role v komediích nebo romantických filmech. Její filmy zatím neslavily větší úspěchy. Objevila se ve filmech jako Aquamarine (2006), Divoška (2008), Hotel pro psy (2009), Něco jako komedie, Na sv. Valentýna (2010), Umění zapadnout, v hororu Vřískot 4 (2011), Millerovi na tripu (2013), Nerve: Hra o život (2016), svůj hlas propůjčila animovanému filmu UglyDolls (2019), Sváteční rande (2020) a další.
Do povědomí diváků se Emma Roberts poprvé dostala díky přední roli v americkém seriálu Neslavná, kde hrála v letech 2004-07. Další větší úspěch zaznamenala díky hororovému seriálu American Horror Story. V seriálu působila v letech 2013-19. Dále si zahrála ve dvou sériích komediálně hororového seriálu Scream Queens (2015-16).
Jako zpěvačka vydala roku 2005 debutové album s názvem Unfabulous and More.Kdo je Emma Roberts? Životopis Emma Roberts, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Hlavní informace o osobě Emma Roberts

Národnost: americká
Datum narození: 10. 2. 1991
Místo narození: New York, New York, USA

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Emma Roberts sdílet s ostatnímina Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Víte, co je to Poločas rozpadu? Vzpomněli byste si co znamená slovo Spravedlnost? Vzpomněli byste si na význam slova Cvikla? Víte co je Veřejná zakázka?

Klíčová slova: vysvětlení, informace, popis, wikipedie, herectví, osobnost, životopis, lexikon, místo narození, datum narození, biografie, herectví, kde se narodila Emma Roberts?, osobnosti, wiki, Emma Roberts

Pojem Emma Roberts je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Vyhledat slovo Emma Roberts ve fulltextu Seznam.cz

Hledat pojem Emma Roberts ve vyhledávači Qwant

Najít výraz Emma Roberts ve vyhledávači Yandex

Hledejte bez špehování slovo Emma Roberts ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem Emma Roberts na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Emma Roberts například ve fulltextu Google.cz, v projektu slovnik.cz, ve Wikipedii, ve Wikislovníku nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Životopis, kdo je Emma Roberts? Stručná biografie

Nyní už nejspíš víte Kdo je to Emma Roberts? Kdy se narodila Emma Roberts? Kde se narodila Emma Roberts? Emma Roberts je v kategorii Herectví

Sepsáno redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za úplnost, pravdivost či aktuálnost informací na těchto webových stránkách. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Doporučujeme vyhledat informace osobnost, osobu, člověka Emma Roberts dejme tomu v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Emma Roberts i v jiné kategorii než je herectví.