Kdo je to?
Kdo je to Regina Rázlová? Životopis Regina Rázlová, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Regina Rázlová?

Kdo je to Regina Rázlová? Stručný životopis

Regina Rázlová je herečka a podnikatelka. Její otec byl předsedou vlády ČSR, sama herečka byla angažovanou svazačkou a členkou KSČ. Absolvovala DAMU, kde později i učila. Hrála v Národním divadle a ztvárnila filmové i seriálové role, např. Zabil jsem Einsteina, pánové, Utrpení mladého Boháčka či 30 případů majora Zemana.
Po roce 1989 skončila Regina Rázlová s uměleckou i pedagogickou kariérou. Ujala se funkce předsedkyně představenstva Skloexportu, za údajné tunelování byla zadržena a rok pobyla ve vazbě. Vyšetřování nebylo ukončeno, Rázlová vysoudila odškodné za průtahy ve vyšetřování a definitivní ukončení přinesla o mnoho let později amnestie prezidenta republiky.Kdo je to Regina Rázlová? Životopis Regina Rázlová, lidé, osobnosti z herectví

Základní informace o osobě Regina Rázlová

Národnost: česká
Datum narození: 16.7.1947
Místo narození: Brná nad Labem

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Regina Rázlová? s vašimi kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Memorandum? Znáte pojem Graviola? Znáte termín Nepřímá úměrnost? Vzpomenete si na definici slova Plazma?

Klíčová slova: odborný výraz, informace, co je to Regina Rázlová?, etymologie, přesný význam, kdo to je, heslo, přesný výraz, co znamená, lexikon, popis, slovo, pojem, kdo je Regina Rázlová?, vysvětlení, význam pojmu

Pojem Regina Rázlová je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Najít výraz Regina Rázlová ve Wikipedii

Hledat slovo Regina Rázlová na Google.cz

Hledat videa s názvem Regina Rázlová na Youtube

Hledat heslo Regina Rázlová ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Regina Rázlová například ve ruském vyhledávači Yandex, v projektu slovnik.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Životopis, kdo je Regina Rázlová? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Regina Rázlová? Kdo to byl Regina Rázlová? Kdy se narodil Regina Rázlová? Kde se narodil Regina Rázlová? Regina Rázlová je v sekci herectví. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Regina Rázlová dejme tomu v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete rozsáhlejší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Regina Rázlová i v jiné kategorii než je herectví.