Kdo je to?
Kdo je to Bohumil Kartous? Životopis Bohumil Kartous, lidé, osobnosti z novináři

Kdo je to Bohumil Kartous?

Kdo je to Bohumil Kartous? Stručný životopis

Bohumil Kartous je český mediální teoretik a expert na problematiku vzdělávání. Je absolventem Pedagogické fakulty a také Fakulty sportovních studií Masarykovy univerzity. Obhajobu disertační práce vykonal na Fakultě sociálních věd UK v Praze.
Své články píše pro řadu médií a pro Britské listy, kde působí také jako editor. Pracuje také jako vedoucí komunikace společnosti EDUin. Bohumil Kartous se věnuje řadě projektů, které pomáhá uvést do chodu, například Eduspace a další.Kdo je to Bohumil Kartous? Životopis Bohumil Kartous, lidé, osobnosti z novináři

Základní informace o osobě Bohumil Kartous

Národnost: česká
Datum narození: 17. 8. 1977
Místo narození: Kroměříž

Líbí se stručný životopis s osobou Bohumil Kartous? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Nugát? Znáte termín Bafuňář? Vzpomněli byste si co označuje výraz Sylabus? Víte, co je to Zbruf?

Klíčová slova: Bohumil Kartous, novináři, informace, co znamená, formulace, slovo, odborný výraz, význam slova, synonymum, popis, wiki, co je to Bohumil Kartous?, pojem, popis, etymologie, kdo to je

Pojem Bohumil Kartous je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Najít termín Bohumil Kartous v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat heslo Bohumil Kartous ve vyhledávači Qwant

Hledat výraz Bohumil Kartous ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat termín Bohumil Kartous ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Bohumil Kartous například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ruském vyhledávači Yandex, v Microsoft Bing nebo v Lingea slovnících.

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Stručná biografie, resp. životopis osoby Bohumil Kartous

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Bohumil Kartous? Kdo to byl Bohumil Kartous? Kdy se narodil Bohumil Kartous? Kde se narodil Bohumil Kartous? Bohumil Kartous je v kategorii novináři. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Můžete se pokusit také najít osobnost, osobu, člověka Bohumil Kartous např. v projektu Wikipedia, kde naleznete komplexní text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Bohumil Kartous i v jiné kategorii než je novináři.