Kdo je to?
Kdo je to Bohumil Kartous? Životopis Bohumil Kartous, lidé, osobnosti z novináři

Kdo je to Bohumil Kartous?

Kdo je to Bohumil Kartous? Stručný životopis

Bohumil Kartous je český mediální teoretik a expert na problematiku vzdělávání. Je absolventem Pedagogické fakulty a také Fakulty sportovních studií Masarykovy univerzity. Obhajobu disertační práce vykonal na Fakultě sociálních věd UK v Praze.
Své články píše pro řadu médií a pro Britské listy, kde působí také jako editor. Pracuje také jako vedoucí komunikace společnosti EDUin. Bohumil Kartous se věnuje řadě projektů, které pomáhá uvést do chodu, například Eduspace a další.Kdo je to Bohumil Kartous? Životopis Bohumil Kartous, lidé, osobnosti z novináři

Základní informace o osobě Bohumil Kartous

Národnost: česká
Datum narození: 17. 8. 1977
Místo narození: Kroměříž

Líbí se stručný životopis s osobou Bohumil Kartous? Pak se podělte s vašimi přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Obrtlík? Znáte definici termínu Alžírská káva? Vzpomněli byste si co označuje výraz Epizeuxis? Pamatujete si definici pojmu Debet?

Klíčová slova: informace, heslo, význam, lexikon, přesný význam, význam slova, význam pojmu, slovo, co znamená, co je to Bohumil Kartous?, Bohumil Kartous, přesný výraz, termín, wiki, kdo to je, novináři

Pojem Bohumil Kartous je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Bohumil Kartous ve Wikimedia Commons

Najít termín Bohumil Kartous v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit najít frázi Bohumil Kartous ve Wikislovníku

Zkusit najít slovo Bohumil Kartous ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Bohumil Kartous například v Microsoft Bing, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve fulltextu Google.cz, v evropském vyhledávači Qwant nebo v projektu slovnik.cz.

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Biografie, životopis, kdo je to Bohumil Kartous?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Bohumil Kartous? Kdo to byl Bohumil Kartous? Kdy se narodil Bohumil Kartous? Kde se narodil Bohumil Kartous? Bohumil Kartous je v kategorii novináři. Text napsán pro Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Můžete též vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Bohumil Kartous řekněme třeba v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete komplexní text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Bohumil Kartous i v jiné kategorii než je novináři.