Kdo je to?
Kdo je Bohumil Kartous? Životopis Bohumil Kartous, osobnosti, slavný člověk z kategorie novináři

Kdo je Bohumil Kartous?

Kdo je Bohumil Kartous? Životopis, informace, biografie, novináři

Bohumil Kartous je český mediální teoretik a expert na problematiku vzdělávání. Je absolventem Pedagogické fakulty a také Fakulty sportovních studií Masarykovy univerzity. Obhajobu disertační práce vykonal na Fakultě sociálních věd UK v Praze.
Své články píše pro řadu médií a pro Britské listy, kde působí také jako editor. Pracuje také jako vedoucí komunikace společnosti EDUin. Bohumil Kartous se věnuje řadě projektů, které pomáhá uvést do chodu, například Eduspace a další.Kdo je Bohumil Kartous? Životopis Bohumil Kartous, osobnosti, slavný člověk z kategorie novináři

Základní údaje o osobě Bohumil Kartous

Národnost: česká
Datum narození: 17. 8. 1977
Místo narození: Kroměříž

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Bohumil Kartous s vašimi známými a kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Znáte definici termínu Úžeh? Víte, co je to Vázaný účet? Vzpomněli byste si co označuje výraz Bench-press? Rozumíte pojmu Demilitarizace?

Klíčová slova: osobnosti, lexikon, Bohumil Kartous, wiki, novináři, popis, kdo je Bohumil Kartous?, vysvětlení, Bohumil Kartous, život, wikipedie, informace, osobnost, narození, kdy se narodil Bohumil Kartous?, národnost

Pojem Bohumil Kartous je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Hledat pojem Bohumil Kartous ve fulltextu Seznam.cz

Najít slovo Bohumil Kartous ve Wikislovníku

Hledat slovo Bohumil Kartous na Google.cz

Hledat výraz Bohumil Kartous ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledejte bez špehování slovo Bohumil Kartous ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Bohumil Kartous například ve fulltextu Yahoo.com, v projektu slovnik.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve Wikipedii nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Tipy na další významy slov, osobnosti, pojmy a termíny

Biografie, životopis, kdo je to Bohumil Kartous?

Právě jste zjistili Kdo je to Bohumil Kartous? Kdy se narodil Bohumil Kartous? Kde se narodil Bohumil Kartous? Bohumil Kartous patří do kategorie Novináři

Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a úplnost jakýchkoliv informací a dokumentů umístěných na webových stránkách. Údaje na stránkách nemusí být aktuální. Přes veškerou snahu bohužel nestíháme pravidelnou aktualizaci informací. Zkuste najít informace osobnost, osobu, člověka Bohumil Kartous třeba v české Wikipedii, kde můžete najít podrobný popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Bohumil Kartous i v jiné kategorii než je novináři.