Kdo je to?
Kdo je to Bohumil Kartous? Životopis Bohumil Kartous, lidé, osobnosti z novináři

Kdo je to Bohumil Kartous?

Kdo je to Bohumil Kartous? Stručný životopis

Bohumil Kartous je český mediální teoretik a expert na problematiku vzdělávání. Je absolventem Pedagogické fakulty a také Fakulty sportovních studií Masarykovy univerzity. Obhajobu disertační práce vykonal na Fakultě sociálních věd UK v Praze.
Své články píše pro řadu médií a pro Britské listy, kde působí také jako editor. Pracuje také jako vedoucí komunikace společnosti EDUin. Bohumil Kartous se věnuje řadě projektů, které pomáhá uvést do chodu, například Eduspace a další.Kdo je to Bohumil Kartous? Životopis Bohumil Kartous, lidé, osobnosti z novináři

Základní údaje o osobě Bohumil Kartous

Národnost: česká
Datum narození: 17. 8. 1977
Místo narození: Kroměříž

Zaujala vás biografie osobnosti Bohumil Kartous? Potom se podělte s kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Nugát? Znáte pojem Epilepsie? Vzpomněli byste si co označuje výraz Sylabus? Vzpomenete si na definici slova Eroze?

Klíčová slova: popis, odborný výraz, slovo, význam, heslo, lexikon, původ slova, význam pojmu, přesný význam, novináři, informace, co je to Bohumil Kartous?, kdo to je, kdo je Bohumil Kartous?, popis, definice

Pojem Bohumil Kartous je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Bohumil Kartous

Hledejte bez špehování slovo Bohumil Kartous ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem Bohumil Kartous na Youtube

Hledat výraz Bohumil Kartous ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít heslo Bohumil Kartous na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Bohumil Kartous například ve Wikislovníku, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikipedii, v evropském vyhledávači Qwant nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Životopis, kdo je Bohumil Kartous? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Bohumil Kartous? Kdo to byl Bohumil Kartous? Kdy se narodil Bohumil Kartous? Kde se narodil Bohumil Kartous? Bohumil Kartous se nachází v kategorii novináři. Text vytvořen pro server Superia.cz Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Zkuste též najít osobnost, osobu, člověka Bohumil Kartous dejme tomu na stránkách Wikipedie, kde můžete najít mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Bohumil Kartous i v jiné kategorii než je novináři.