Kdo je to?
Kdo je Bohumil Kartous? Životopis Bohumil Kartous, osobnosti, slavný člověk z kategorie novináři

Kdo je Bohumil Kartous?

Kdo je Bohumil Kartous? Životopis, informace, biografie, novináři

Bohumil Kartous je český mediální teoretik a expert na problematiku vzdělávání. Je absolventem Pedagogické fakulty a také Fakulty sportovních studií Masarykovy univerzity. Obhajobu disertační práce vykonal na Fakultě sociálních věd UK v Praze.
Své články píše pro řadu médií a pro Britské listy, kde působí také jako editor. Pracuje také jako vedoucí komunikace společnosti EDUin. Bohumil Kartous se věnuje řadě projektů, které pomáhá uvést do chodu, například Eduspace a další.Kdo je Bohumil Kartous? Životopis Bohumil Kartous, osobnosti, slavný člověk z kategorie novináři

Hlavní data o osobě Bohumil Kartous

Národnost: česká
Datum narození: 17. 8. 1977
Místo narození: Kroměříž

Tento text (Bohumil Kartous) můžete samozřejmě sdílet s rodinou a kamarády na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Znáte definici termínu Životní styl? Znáte definici termínu Triáž? Vzpomněli byste si co označuje výraz Skafocefalie? Pamatujete si definici pojmu Ledové víno?

Klíčová slova: popis, životopis, kdy se narodil Bohumil Kartous?, wikipedie, osobnost, kde se narodil Bohumil Kartous?, národnost, život, novináři, biografie, informace, lexikon, vysvětlení, narození, místo narození, osobnosti

Pojem Bohumil Kartous je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Zkusit najít frázi Bohumil Kartous na Google.cz

Najít termín Bohumil Kartous ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Bohumil Kartous ve Wikimedia Commons

Najít pojem Bohumil Kartous ve fulltextu Seznam.cz

Hledat pojem Bohumil Kartous ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Bohumil Kartous například v evropském vyhledávači Qwant, v Google překladači, ve videích na Youtube, ve fulltextu Yahoo.com nebo v Lingea slovnících.

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Biografie, životopis, kdo je to Bohumil Kartous?

Nyní již víte Kdo je to Bohumil Kartous? Kdy se narodil Bohumil Kartous? Kde se narodil Bohumil Kartous? Bohumil Kartous je v kategorii Novináři

Tento text byl napsán redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za úplnost, pravdivost či aktuálnost informací na těchto webových stránkách. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste též najít informace osobnost, osobu, člověka Bohumil Kartous dejme tomu například v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete nejspíš komplexnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Bohumil Kartous i v jiné kategorii než je novináři.