Kdo je to?
Kdo je to Bohumil Kartous? Životopis Bohumil Kartous, lidé, osobnosti z novináři

Kdo je to Bohumil Kartous?

Kdo je to Bohumil Kartous? Stručný životopis

Bohumil Kartous je český mediální teoretik a expert na problematiku vzdělávání. Je absolventem Pedagogické fakulty a také Fakulty sportovních studií Masarykovy univerzity. Obhajobu disertační práce vykonal na Fakultě sociálních věd UK v Praze.
Své články píše pro řadu médií a pro Britské listy, kde působí také jako editor. Pracuje také jako vedoucí komunikace společnosti EDUin. Bohumil Kartous se věnuje řadě projektů, které pomáhá uvést do chodu, například Eduspace a další.Kdo je to Bohumil Kartous? Životopis Bohumil Kartous, lidé, osobnosti z novináři

Hlavní informace o osobě Bohumil Kartous

Národnost: česká
Datum narození: 17. 8. 1977
Místo narození: Kroměříž

Popis osobnosti Bohumil Kartous můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Obrtlík? Víte, co je to Obligátní? Vzpomněli byste si co označuje výraz Epizeuxis? Rozumíte pojmu Pentalogie?

Klíčová slova: definice, termín, slovo, etymologie, synonymum, co je to Bohumil Kartous?, pojem, přesný výraz, formulace, význam slova, vysvětlení, odborný výraz, popis, popis, co znamená, původ slova

Pojem Bohumil Kartous je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Hledat výraz Bohumil Kartous ve vyhledávači Yandex

Hledat pojem Bohumil Kartous ve fulltextu Seznam.cz

Najít heslo Bohumil Kartous ve vyhledávači Qwant

Hledejte bez špehování slovo Bohumil Kartous ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Bohumil Kartous například v Microsoft Bing, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Stručná biografie, resp. životopis osoby Bohumil Kartous

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Bohumil Kartous? Kdo to byl Bohumil Kartous? Kdy se narodil Bohumil Kartous? Kde se narodil Bohumil Kartous? Bohumil Kartous se nachází v sekci novináři. Text vytvořen pro server Superia.cz Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Pro aktuální informace zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Bohumil Kartous dejme tomu např. na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Bohumil Kartous i v jiné kategorii než je novináři.