Kdo je to?
Kdo je to Bohumil Kartous? Životopis Bohumil Kartous, lidé, osobnosti z novináři

Kdo je to Bohumil Kartous?

Kdo je to Bohumil Kartous? Stručný životopis

Bohumil Kartous je český mediální teoretik a expert na problematiku vzdělávání. Je absolventem Pedagogické fakulty a také Fakulty sportovních studií Masarykovy univerzity. Obhajobu disertační práce vykonal na Fakultě sociálních věd UK v Praze.
Své články píše pro řadu médií a pro Britské listy, kde působí také jako editor. Pracuje také jako vedoucí komunikace společnosti EDUin. Bohumil Kartous se věnuje řadě projektů, které pomáhá uvést do chodu, například Eduspace a další.Kdo je to Bohumil Kartous? Životopis Bohumil Kartous, lidé, osobnosti z novináři

Hlavní informace o osobě Bohumil Kartous

Národnost: česká
Datum narození: 17. 8. 1977
Místo narození: Kroměříž

Popis osobnosti Bohumil Kartous můžete sdílet s kolegy na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Nugát? Vzpomněli byste si co znamená slovo Bronchoskopie? Vzpomněli byste si co označuje výraz Sylabus? Víte co je Noční můra?

Klíčová slova: informace, termín, pojem, přesný význam, popis, odborný výraz, původ slova, novináři, Bohumil Kartous, vysvětlení, heslo, kdo je Bohumil Kartous?, definice, etymologie, lexikon, co je to Bohumil Kartous?

Pojem Bohumil Kartous je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o pojmu Bohumil Kartous

Zkusit najít Bohumil Kartous ve fulltextu Seznam.cz

Hledat termín Bohumil Kartous ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít frázi Bohumil Kartous na Google.cz

Vyhledat výraz Bohumil Kartous ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Bohumil Kartous například ve ruském vyhledávači Yandex, v projektu slovnik.cz, v evropském vyhledávači Qwant, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Biografie, životopis, kdo je to Bohumil Kartous?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Bohumil Kartous? Kdo to byl Bohumil Kartous? Kdy se narodil Bohumil Kartous? Kde se narodil Bohumil Kartous? Bohumil Kartous patří do sekce novináři. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Pokuste se také najít osobnost, osobu, člověka Bohumil Kartous například ve Wikipedii, kde můžete najít nejspíš delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Bohumil Kartous i v jiné kategorii než je novináři.