Kdo je to?
Kdo je Bohumil Kartous? Životopis Bohumil Kartous, osobnosti, slavný člověk z kategorie novináři

Kdo je Bohumil Kartous?

Kdo je Bohumil Kartous? Životopis, informace, biografie, novináři

Bohumil Kartous je český mediální teoretik a expert na problematiku vzdělávání. Je absolventem Pedagogické fakulty a také Fakulty sportovních studií Masarykovy univerzity. Obhajobu disertační práce vykonal na Fakultě sociálních věd UK v Praze.
Své články píše pro řadu médií a pro Britské listy, kde působí také jako editor. Pracuje také jako vedoucí komunikace společnosti EDUin. Bohumil Kartous se věnuje řadě projektů, které pomáhá uvést do chodu, například Eduspace a další.Kdo je Bohumil Kartous? Životopis Bohumil Kartous, osobnosti, slavný člověk z kategorie novináři

Základní informace o osobě Bohumil Kartous

Národnost: česká
Datum narození: 17. 8. 1977
Místo narození: Kroměříž

Líbí se stručný životopis s osobou Bohumil Kartous? Pak se podělte s přáteli na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Znáte definici termínu Životní styl? Rozumíte pojmu Sumó? Vzpomněli byste si co označuje výraz Adenovirus? Znáte pojem Mumio?

Klíčová slova: Bohumil Kartous, místo narození, datum narození, wikipedie, kdy se narodil Bohumil Kartous?, kde se narodil Bohumil Kartous?, osobnost, lexikon, narození, wiki, informace, osobnosti, biografie, zajímavosti, život, Bohumil Kartous

Pojem Bohumil Kartous je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Najít heslo Bohumil Kartous ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat pojem Bohumil Kartous ve vyhledávači Yahoo

Vyhledat výraz Bohumil Kartous ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledejte bez špehování slovo Bohumil Kartous ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat slovo Bohumil Kartous ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Bohumil Kartous například v Google obrázcích, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Lingea slovnících.

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Životopis, kdo je Bohumil Kartous? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Kdo je to Bohumil Kartous? Kdy se narodil Bohumil Kartous? Kde se narodil Bohumil Kartous? Bohumil Kartous se nachází v kategorii Novináři

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Provozovatel v žádném případě neručí za aktuálnost údajů uveřejněných na webu. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pokuste se také najít osobnost, osobu, člověka Bohumil Kartous třeba v projektu Wikipedia, kde naleznete podrobně vysvětlený popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Bohumil Kartous i v jiné kategorii než je novináři.