Kdo je to?
Kdo je to Bohumil Kartous? Životopis Bohumil Kartous, lidé, osobnosti z novináři

Kdo je to Bohumil Kartous?

Kdo je to Bohumil Kartous? Stručný životopis

Bohumil Kartous je český mediální teoretik a expert na problematiku vzdělávání. Je absolventem Pedagogické fakulty a také Fakulty sportovních studií Masarykovy univerzity. Obhajobu disertační práce vykonal na Fakultě sociálních věd UK v Praze.
Své články píše pro řadu médií a pro Britské listy, kde působí také jako editor. Pracuje také jako vedoucí komunikace společnosti EDUin. Bohumil Kartous se věnuje řadě projektů, které pomáhá uvést do chodu, například Eduspace a další.Kdo je to Bohumil Kartous? Životopis Bohumil Kartous, lidé, osobnosti z novináři

Hlavní data o osobě Bohumil Kartous

Národnost: česká
Datum narození: 17. 8. 1977
Místo narození: Kroměříž

Tento text (Bohumil Kartous) můžete samozřejmě sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Životní styl? Víte co je Kraniosakrální terapie? Vzpomněli byste si co označuje výraz Genofond? Vzpomněli byste si co označuje výraz Divadlo?

Klíčová slova: informace, přesný význam, kdo to je, etymologie, kdo je Bohumil Kartous?, co znamená, význam, heslo, význam slova, popis, novináři, pojem, odborný výraz, lexikon, popis, slovo

Pojem Bohumil Kartous je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Bohumil Kartous zkuste navštívit tyto odkazy

Hledat výraz Bohumil Kartous ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Bohumil Kartous ve Wikimedia Commons

Najít pojem Bohumil Kartous ve Wikipedii

Zkusit najít slovo Bohumil Kartous na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Bohumil Kartous například ve vyhledávači Seznam.cz, v Lingea slovnících, v Microsoft Bing, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Životopis, kdo je Bohumil Kartous? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Bohumil Kartous? Kdo to byl Bohumil Kartous? Kdy se narodil Bohumil Kartous? Kde se narodil Bohumil Kartous? Bohumil Kartous je v sekci novináři. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka Bohumil Kartous třeba na české Wikipedii, kde naleznete o něco delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Bohumil Kartous i v jiné kategorii než je novináři.