Kdo je to?
Kdo je Iveta Fialová? Životopis Iveta Fialová, osobnosti, slavná žena z kategorie novináři

Iveta Fialová

Kdo je Iveta Fialová? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, novináři

Známá televizní moderátorka Iveta Fialová, kterou mají diváci spojenou s investigativním pořadem Černé ovce se narodila 3. srpna 1960 v Kladně.
Jelikož je rodačka z Kladna, začínala jako regionální reportérka právě tam. Velice brzy však nastoupila do televize Nova a vystupovala jako moderátorka a reportérka večerního zpravodajství Právě dnes.
Iveta Fialová se k moderátorskému týmu přidala v roce 2003, kdy se stala kolegyní dosavadního moderátora Vláda Štancla. Ten však na podzim roku 2016 znenadání zemřel a následujících několik let tak Iveta zůstala na moderátorském postu Černých ovcí sama. V roce 2022 ji na jejím pozici vystřídala Kateřina Stibalová.
Ačkoli se do mysli diváků zapsala zejména díky svému účinkování v pořadu Černé ovce, působila také televizním pořadu Čtveráci, který vznikal na samém konci devadesátých let, v pořadu Testoviny, který zkoumal kvalitu zboží, a v publicistickém pořadu Živě na jedničce.
Mezi lety 2001 a 2002 moderovala na ČT2 deník Černo-bílá a od června 2005 pracovala na pořadu Před půlnocí, který byl vysílán na kanále ČT24.
Je dvakrát rozvedená, má dvě děti – staršího syna Lukáše a mladší dceru Markétu. Již mnoho let si navíc užívá i několikanásobné babičkovské role.Kdo je Iveta Fialová? Životopis Iveta Fialová, osobnosti, slavná žena z kategorie novináři

Základní údaje o osobě Iveta Fialová

Národnost: československá, česká
Datum narození: 3. srpna 1960
Místo narození: Kladno

Zaujala vás biografie osobnosti Iveta Fialová? Potom se podělte s blízkými na různých sociálních sítích, jako jsou Facebook, Twitter (síť X), Pinterest, Reddit a další.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Znáte termín Opera? Znáte termín Lobbizmus? Vzpomenete si na definici slova Instagram? Víte, co je to Hematom?

Klíčová slova: popis, osobnosti, zajímavosti, vysvětlení, wiki, datum narození, kdo je Iveta Fialová?, osobnost, Iveta Fialová, život, informace, novináři, kdy se narodila Iveta Fialová?, narození, novináři, národnost

Pojem Iveta Fialová je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Zkusit najít Iveta Fialová na Google.cz

Najít výraz Iveta Fialová ve vyhledávači Qwant

Hledat termín Iveta Fialová ve Wikipedii

Najít výraz Iveta Fialová ve vyhledávači Yahoo

Hledat videa s názvem Iveta Fialová na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Iveta Fialová například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v Google překladači.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Biografie, životopis, kdo je to Iveta Fialová?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Iveta Fialová? Kdy se narodila Iveta Fialová? Kde se narodila Iveta Fialová? Iveta Fialová je v kategorii Novináři

Napsáno redaktory Superia.cz. Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Některé informace již mohou být zastaralé nebo neaktuální. Vyzkoušejte nalézt informace osobnost, osobu, člověka Iveta Fialová dejme tomu například v internetové Wikipedii, kde můžete najít mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Iveta Fialová i v jiné kategorii než je novináři.