Kdo je to?
Kdo je to Kleptoman? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Kleptoman? Lidé, poruchy

Kdo je to Kleptoman?

Co znamená a jaký je význam slova Kleptoman?

Kleptoman je člověk trpící kleptomanií, což je psychická porucha nutící člověka k drobným krádežím.
Kleptoman se obvykle netouží obohatit. Má v sobě však silné nutkání odcizit nějakou věc, obvykle se jedná o drobnosti. Kleptomanie v sobě nese rysy obsedantně-kompulzivní poruchy, kdy dotyčný musí neustále myslet na věc, kterou chce odcizit, až ho tento tlak nakonec donutí ke krádeži. Kleptomanie je pro daného jedince velmi stigmatizující a přivádí jej do společenských, ale i právních potíží.
Příčiny této psychické poruchy nejsou zcela jasné. Léčba probíhá především prostřednictvím terapií, někdy i s pomocí psychofarmak.


Kdo je to Kleptoman? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Kleptoman? Lidé, poruchy

Líbí se vám definice kdo je to Kleptoman? Pak se podělte s blízkými na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Vzpomenete si na definici slova Hyperrealismus? Vzpomněli byste si co znamená slovo Utilita? Vzpomněli byste si co znamená slovo Žlutý trikot? Víte co je Virál?

Klíčová slova: wiki, pojem, heslo, poruchy, Kleptoman, wikipedie, formulace, přesný význam, odborný výraz, původ slova, Kleptoman, význam, etymologie, definice, synonymum, význam pojmu

Pojem Kleptoman je v kategorii Poruchy, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Vyhledat termín Kleptoman ve Wikipedii

Hledat frázi Kleptoman v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit najít slovo Kleptoman na Google obrázcích

Zkusit najít termín Kleptoman ve vyhledávači Yahoo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Kleptoman ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Kleptoman například ve ruském vyhledávači Yandex, v Google překladači, ve videích na Youtube, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Co znamená Kleptoman? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Kdo je to Kleptoman? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Kleptoman? Definice pojmu Kleptoman patří do sekce Poruchy

Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Přes neustálou opakovanou kontrolu mohou být v textech chyby za něž se předem omlouváme. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Pokuste se vyhledat pojem, termín, výraz, heslo kupříkladu v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete nejspíš podrobnější text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Kleptoman v jiné sekci než poruchy.