Kdo je to?
Kdo je to Kleptoman? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Kleptoman? Lidé, poruchy

Kleptoman

Co znamená a jaký je význam slova Kleptoman?

Kleptoman je člověk trpící kleptomanií, což je psychická porucha nutící člověka k drobným krádežím.
Kleptoman se obvykle netouží obohatit. Má v sobě však silné nutkání odcizit nějakou věc, obvykle se jedná o drobnosti. Kleptomanie v sobě nese rysy obsedantně-kompulzivní poruchy, kdy dotyčný musí neustále myslet na věc, kterou chce odcizit, až ho tento tlak nakonec donutí ke krádeži. Kleptomanie je pro daného jedince velmi stigmatizující a přivádí jej do společenských, ale i právních potíží.
Příčiny této psychické poruchy nejsou zcela jasné. Léčba probíhá především prostřednictvím terapií, někdy i s pomocí psychofarmak.


Kdo je to Kleptoman? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Kleptoman? Lidé, poruchy

Líbí se vám definice kdo je to Kleptoman? Pak se podělte s vašimi přáteli na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Vzpomenete si na definici slova Svatořečení? Pamatujete si definici pojmu Alegorie? Vzpomněli byste si co znamená slovo Zastavěná plocha? Vzpomněli byste si co znamená slovo Gin?

Klíčová slova: formulace, wiki, slovo, Kleptoman, poruchy, definice, pojem, poruchy, Kleptoman, vysvětlení, význam pojmu, přesný význam, přesný výraz, co znamená, odborný výraz, etymologie

Pojem Kleptoman je v kategorii Poruchy, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Hledat videa s názvem Kleptoman na Youtube

Hledat výraz Kleptoman v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat termín Kleptoman ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Kleptoman ve Wikimedia Commons

Hledejte bez špehování slovo Kleptoman ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Kleptoman například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Google překladači, ve vyhledávači Seznam.cz, ve Wikipedii nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Kleptoman

Právě nyní již víte Kdo je to Kleptoman? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Kleptoman? Definice pojmu Kleptoman je v kategorii Poruchy

Kategorie poruchy, psychopatka, kleptoman, ilustrační obrázek

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za aktuálnost a úplnost informací. V textech mohou být věcné a technické nepřesnosti a gramatické či typografické chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Doporučujeme vyhledat informace výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo kupř. ve známé Wikipedii, kde naleznete podrobnější popis. Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Můžete se proto pokusit najít heslo Kleptoman i v jiné sekci než v poruchy.