Kdo je to?
Kdo je to Kate Middleton? Životopis Kate Middleton, lidé, osobnosti z politika

Kdo je to Kate Middleton?

Kdo je to Kate Middleton? Stručný životopis

Kate Middleton, nyní Její královská výsost vévodkyně z Cambridge, je manželkou vévody z Cambridge, prince Williama. Nepochází z královské ani šlechtické rodiny a neměla tedy vlastní titul. Vystudovala dějiny umění a hodně pěstovala i sport. Při studiu na univerzitě se seznámila s princem Williamem.
Po škole působila v rodinné společnosti, zajímala se o módu, především dětskou. I přes počáteční problémy dospěl vztah s princem Williamem k manželství. Kate Middleton očekává již třetího potomka.Kdo je to Kate Middleton? Životopis Kate Middleton, lidé, osobnosti z politika

Hlavní data o osobě Kate Middleton

Národnost: anglická
Datum narození: 9. ledna 1982
Místo narození: Reading

Sdílejte tuto stránku s osobností Kate Middleton se známými na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Kepr? Vzpomněli byste si na význam slova Horská turistika? Víte co je Dextróza? Znáte definici termínu Patch?

Klíčová slova: odborný výraz, definice, význam slova, politika, kdo to je, termín, význam pojmu, co znamená, význam, kdo je Kate Middleton?, popis, heslo, formulace, původ slova, co je to Kate Middleton?, popis

Pojem Kate Middleton je v kategorii Politika, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Kate Middleton zkuste tyto odkazy

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Kate Middleton ve Wikimedia Commons

Hledat pojem Kate Middleton ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat heslo Kate Middleton ve Wikipedii

Hledejte bez špehování slovo Kate Middleton ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Kate Middleton například v Microsoft Bing, v nabídce zboží na Heureka.cz, v evropském vyhledávači Qwant, ve ruském vyhledávači Yandex nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Stručná biografie, resp. životopis osoby Kate Middleton

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Kate Middleton? Kdo to byl Kate Middleton? Kdy se narodil Kate Middleton? Kde se narodil Kate Middleton? Kate Middleton je v kategorii politika. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka Kate Middleton např. na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete podrobný text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Kate Middleton i v jiné kategorii než je politika.