Kdo je to?
Kdo je to Kate Middleton? Životopis Kate Middleton, lidé, osobnosti z politika

Kdo je to Kate Middleton?

Kdo je to Kate Middleton? Stručný životopis

Kate Middleton, nyní Její královská výsost vévodkyně z Cambridge, je manželkou vévody z Cambridge, prince Williama. Nepochází z královské ani šlechtické rodiny a neměla tedy vlastní titul. Vystudovala dějiny umění a hodně pěstovala i sport. Při studiu na univerzitě se seznámila s princem Williamem.
Po škole působila v rodinné společnosti, zajímala se o módu, především dětskou. I přes počáteční problémy dospěl vztah s princem Williamem k manželství. Kate Middleton očekává již třetího potomka.Kdo je to Kate Middleton? Životopis Kate Middleton, lidé, osobnosti z politika

Hlavní informace o osobě Kate Middleton

Národnost: anglická
Datum narození: 9. ledna 1982
Místo narození: Reading

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Kate Middleton sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Fenomén? Pamatujete si definici pojmu Deviza? Víte co je Konotace? Vzpomněli byste si co znamená slovo Trudnomyslnost?

Klíčová slova: Kate Middleton, původ slova, přesný význam, heslo, přesný výraz, odborný výraz, kdo je Kate Middleton?, formulace, politika, definice, co je to Kate Middleton?, etymologie, termín, význam pojmu, wiki, popis

Pojem Kate Middleton je v kategorii Politika, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Hledat frázi Kate Middleton na Google.cz

Hledat pojem Kate Middleton ve Wikislovníku

Zkusit najít frázi Kate Middleton ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat pojem Kate Middleton ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Kate Middleton například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Tipy na další významy slov, osobnosti, pojmy a termíny

Stručná biografie, resp. životopis osoby Kate Middleton

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Kate Middleton? Kdo to byl Kate Middleton? Kdy se narodil Kate Middleton? Kde se narodil Kate Middleton? Kate Middleton se nachází v sekci politika. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Zkuste též najít osobnost, osobu, člověka Kate Middleton řekněme například v projektu Wikipedie, kde můžete najít o mnoho podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Kate Middleton i v jiné kategorii než je politika.