Kdo je to?
Kdo je to, byl Nácek? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Nácek? Lidé, hanlivé

Kdo je to Nácek?

Jaký je význam slova Nácek? Co to znamená?

Nácek je nadávka používaná pro označení příslušníka nebo ideového přívržence nacionálního socializmu. Jde o osobu krajně pravicového zaměření, která se ztotožňuje s totalitní ideologií, jaká byla nastolena diktaturou NSDAP v Německu v období tzv. Třetí říše, vedené Adolfem Hitlerem.
Nácek vyznává nacionalizmus, rasizmus, antisemitizmus, militarizmus a podobněKdo je to, byl Nácek? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Nácek? Lidé, hanlivé

Definici slova Nácek můžete sdílet s kolegy na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Judikát? Pamatujete si definici pojmu NFC? Znáte pojem Tolerance? Vzpomněli byste si co znamená slovo Methionin?

Klíčová slova: význam, kdo to je, popis, heslo, odborný výraz, termín, definice, význam slova, Nácek, popis, etymologie, původ slova, informace, přesný výraz, slovo, lexikon

Pojem Nácek je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o pojmu Nácek

Vyhledat termín Nácek ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít pojem Nácek ve Wikipedii

Hledat videa s názvem Nácek na Youtube

Hledat termín Nácek ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Nácek například ve ruském vyhledávači Yandex, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve Wikislovníku nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Nácek

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Nácek? Kdo to byl Nácek? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Nácek? Definice pojmu Nácek patří do sekce hanlivé. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Zkuste hledat výraz, text, termín, pojem třeba ve Wikipedii, kde můžete najít o mnoho podrobnější text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle toho o jaký obor se jedná. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Nácek i jinde než v sekci než v hanlivé.