Kdo je to?
Kdo je to Forman? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Forman? Lidé, historie

Kdo je to Forman?

Co znamená a jaký je význam slova Forman?

Forman je vozka, tedy člověk, který řídí povoz – vůz s koly nebo v zimě saně. Ten táhnou tažná zvířata, nejčastěji koně. Vozka chodí podél vozu nebo sedí a kozlíku. K výkonu tohoto povolání není nutný řidičský průkaz, protože vozka neřídí motorové vozidlo, ovšem musí dodržovat dopravní předpisy.
Slovo forman se většinou používá pro toho, kdo řídí těžké nákladní povozy. Pokud je povoz tažen koňmi, nazývá se vozka ne forman, ale kočí.Kdo je to Forman? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Forman? Lidé, historie

Líbí se vám definice kdo je to Forman? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Víte, co je to Citoslovce? Znáte definici termínu Remdesivir? Vzpomněli byste si na význam slova Polyp? Pamatujete si definici pojmu Torrent?

Klíčová slova: historie, význam slova, význam, slovo, přesný výraz, formulace, původ slova, historie, etymologie, wiki, definice, Forman, co znamená, popis, informace, heslo

Pojem Forman je v kategorii Historie, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Hledat slovo Forman ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít termín Forman ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat termín Forman ve vyhledávači Yahoo

Hledat frázi Forman v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít výraz Forman na Google obrázcích

Dál můžete zkusit hledat slovo Forman například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Lingea slovnících, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve videích na Youtube nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Vysvětlení významu slova Forman, definice, vysvětlení pojmu

Právě nyní již víte Kdo je to Forman? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Forman? Definice pojmu Forman se nachází v sekci Historie

Text napsán pro Superia.cz. Neručíme za přesnost informací. Možnost chyb vyhrazena. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Zkuste najít pojem, definici, text, výraz např. v projektu Wikipedia, kde naleznete komplexní text. Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů podle různých oborů. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Historie).

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.