Kdo je to?
Kdo je to, byl Forman? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Forman? Lidé, historie

Kdo je to Forman?

Jaký je význam slova Forman? Co to znamená?

Forman je vozka, tedy člověk, který řídí povoz – vůz s koly nebo v zimě saně. Ten táhnou tažná zvířata, nejčastěji koně. Vozka chodí podél vozu nebo sedí a kozlíku. K výkonu tohoto povolání není nutný řidičský průkaz, protože vozka neřídí motorové vozidlo, ovšem musí dodržovat dopravní předpisy.
Slovo forman se většinou používá pro toho, kdo řídí těžké nákladní povozy. Pokud je povoz tažen koňmi, nazývá se vozka ne forman, ale kočí.Kdo je to, byl Forman? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Forman? Lidé, historie

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Forman s kamarády na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Citoslovce? Pamatujete si definici pojmu Monarchie? Vzpomněli byste si na význam slova VGA? Vzpomněli byste si co znamená slovo Filipika?

Klíčová slova: lexikon, heslo, informace, definice, synonymum, přesný význam, význam, pojem, odborný výraz, termín, Forman, co je to Forman?, slovo, přesný výraz, význam slova, formulace

Pojem Forman je v kategorii Historie, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Forman

Najít slovo Forman ve Wikipedii

Najít termín Forman v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat frázi Forman na Google.cz

Hledat videa s názvem Forman na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Forman například v Microsoft Bing, v projektu slovnik.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Vybrané odborné pojmy, slova, osobnosti, termíny

Co znamená Forman? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Forman? Kdo to byl Forman? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Forman? Definice pojmu Forman se nachází v kategorii historie. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Pokuste se vyhledat výraz, slovo, definici, termín dejme tomu v české Wikipedii, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různém kontextu, v různých oborech. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci historie.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.