Kdo je to?
Kdo je to, byl Forman? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Forman? Lidé, historie

Kdo je to Forman?

Jaký je význam slova Forman? Co to znamená?

Forman je vozka, tedy člověk, který řídí povoz – vůz s koly nebo v zimě saně. Ten táhnou tažná zvířata, nejčastěji koně. Vozka chodí podél vozu nebo sedí a kozlíku. K výkonu tohoto povolání není nutný řidičský průkaz, protože vozka neřídí motorové vozidlo, ovšem musí dodržovat dopravní předpisy.
Slovo forman se většinou používá pro toho, kdo řídí těžké nákladní povozy. Pokud je povoz tažen koňmi, nazývá se vozka ne forman, ale kočí.Kdo je to, byl Forman? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Forman? Lidé, historie

Líbí se vám definice kdo je to Forman? Pak se podělte s vašimi přáteli na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Činitel? Víte co je Optická síť? Vzpomněli byste si na význam slova Adopce? Vzpomněli byste si co označuje výraz Swag?

Klíčová slova: význam, kdo to je, co je to Forman?, lexikon, přesný výraz, vysvětlení, popis, popis, etymologie, heslo, odborný výraz, historie, termín, kdo je Forman?, Forman, informace

Pojem Forman je v kategorii Historie, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Najít slovo Forman v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat slovo Forman na Google.cz

Zkusit najít Forman ve Wikislovníku

Hledat slovo Forman ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Forman například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Google překladači, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve videích na Youtube nebo v Lingea slovnících.

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Forman

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Forman? Kdo to byl Forman? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Forman? Definice pojmu Forman je v kategorii historie. Text vytvořen pro server Superia.cz Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Můžete se pokusit také najít pojem, definici, text, výraz dejme tomu například v projektu Wikipedia, kde naleznete rozsáhlejší text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Forman v jiné sekci než historie.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.