Kdo je to?
Kdo je to, byl Forman? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Forman? Lidé, historie

Kdo je to Forman?

Jaký je význam slova Forman? Co to znamená?

Forman je vozka, tedy člověk, který řídí povoz – vůz s koly nebo v zimě saně. Ten táhnou tažná zvířata, nejčastěji koně. Vozka chodí podél vozu nebo sedí a kozlíku. K výkonu tohoto povolání není nutný řidičský průkaz, protože vozka neřídí motorové vozidlo, ovšem musí dodržovat dopravní předpisy.
Slovo forman se většinou používá pro toho, kdo řídí těžké nákladní povozy. Pokud je povoz tažen koňmi, nazývá se vozka ne forman, ale kočí.Kdo je to, byl Forman? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Forman? Lidé, historie

Definici slova Forman můžete sdílet s kolegy na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Průsečík? Rozumíte pojmu CouchSurfing? Vzpomněli byste si na význam slova Ablace? Znáte pojem Nulové pásmo?

Klíčová slova: informace, původ slova, etymologie, kdo to je, heslo, přesný význam, co je to Forman?, historie, Forman, popis, význam pojmu, význam slova, slovo, pojem, odborný výraz, co znamená

Pojem Forman je v kategorii Historie, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Vyhledat výraz Forman ve Wikipedii

Hledat frázi Forman ve vyhledávači Yandex

Najít heslo Forman ve vyhledávači Qwant

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Forman ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Forman například ve videích na Youtube, v Google překladači, ve fulltextu Google.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Vybrané odborné pojmy, slova, osobnosti, termíny

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Forman

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Forman? Kdo to byl Forman? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Forman? Definice pojmu Forman patří do sekce historie. Text napsán pro Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Pro aktuální informace zkuste hledat pojem, text, definici, kupř. na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než historie.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.