Kdo je to?
Kdo je to Miroslav Donutil? Životopis Miroslav Donutil, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Miroslav Donutil?

Kdo je to Miroslav Donutil? Stručný životopis

Miroslav Donutil je český herec, bavič a věnuje se i dabingu. Je absolventem brněnské JAMU a v divadle působil již v době studia, i když se původně chtěl stát novinářem. Jeho herecké počátky jsou spojeny s divadlem Husa na provázku. V současnosti působí v Národním divadle.
Ztvárnil mnoho rolí ve filmech, příkladem mohou být Černí baroni, Pelíšky, Želary, Román pro muže a jiné. V televizních pořadech vystupuje Miroslav Donutil jako bavič a sám některé pořady vedl. Věnuje se také dabingu.Kdo je to Miroslav Donutil? Životopis Miroslav Donutil, lidé, osobnosti z herectví

Základní údaje o osobě Miroslav Donutil

Národnost: česká
Datum narození: 7.2.1951
Místo narození: Třebíč

Zaujala vás biografie osobnosti Miroslav Donutil? Potom se podělte s blízkými na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Dna? Vzpomenete si na definici slova Škrabák? Vzpomněli byste si co znamená slovo Beletrie? Vzpomněli byste si na význam slova CO2?

Klíčová slova: co znamená, slovo, synonymum, význam, Miroslav Donutil, informace, pojem, herectví, wiki, etymologie, přesný význam, význam slova, původ slova, kdo je Miroslav Donutil?, termín, definice

Pojem Miroslav Donutil je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Najít heslo Miroslav Donutil ve vyhledávači Yandex

Najít výraz Miroslav Donutil ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem Miroslav Donutil na Youtube

Najít termín Miroslav Donutil ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Miroslav Donutil například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Biografie, životopis, kdo je to Miroslav Donutil?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Miroslav Donutil? Kdo to byl Miroslav Donutil? Kdy se narodil Miroslav Donutil? Kde se narodil Miroslav Donutil? Miroslav Donutil patří do sekce herectví. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Pokuste se též vyhledat osobnost, osobu, člověka Miroslav Donutil dejme tomu například na stránkách Wikipedie, kde můžete najít mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Miroslav Donutil i v jiné kategorii než je herectví.