Kdo je to?
Kdo je Miroslav Donutil? Životopis Miroslav Donutil, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Miroslav Donutil

Kdo je Miroslav Donutil? Životopis, informace, biografie, herectví

Miroslav Donutil je český herec, bavič a věnuje se i dabingu. Je absolventem brněnské JAMU a v divadle působil již v době studia, i když se původně chtěl stát novinářem. Jeho herecké počátky jsou spojeny s divadlem Husa na provázku. V současnosti působí v Národním divadle.
Ztvárnil mnoho rolí ve filmech, příkladem mohou být Černí baroni, Pelíšky, Želary, Román pro muže a jiné. V televizních pořadech vystupuje Miroslav Donutil jako bavič a sám některé pořady vedl. Věnuje se také dabingu.Kdo je Miroslav Donutil? Životopis Miroslav Donutil, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Hlavní informace o osobě Miroslav Donutil

Národnost: česká
Datum narození: 7.2.1951
Místo narození: Třebíč

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Miroslav Donutil sdílet s ostatnímina specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Vzpomenete si na definici slova Sousloví? Víte, co je to Sága? Vzpomněli byste si co znamená slovo Hemangiom? Rozumíte pojmu Eucharistie?

Klíčová slova: lexikon, wiki, narození, život, Miroslav Donutil, místo narození, biografie, národnost, wikipedie, osobnosti, zajímavosti, kdy se narodil Miroslav Donutil?, kde se narodil Miroslav Donutil?, popis, osobnost, herectví

Pojem Miroslav Donutil je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Miroslav Donutil doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Miroslav Donutil ve Wikimedia Commons

Zkusit najít pojem Miroslav Donutil ve vyhledávači Qwant

Najít heslo Miroslav Donutil ve Wikislovníku

Zkusit najít frázi Miroslav Donutil ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat videa s názvem Miroslav Donutil na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Miroslav Donutil například ve Wikipedii, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Microsoft Bing, ve fulltextu Google.cz nebo v projektu slovnik.cz.

Další osobnosti, lidé, pojmy, významy slov, hesla, výrazy

Biografie, životopis, kdo je to Miroslav Donutil?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku Kdo je to Miroslav Donutil? Kdy se narodil Miroslav Donutil? Kde se narodil Miroslav Donutil? Miroslav Donutil je v sekci Herectví

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Zkuste též hledat informace osobnost, osobu, člověka Miroslav Donutil například v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít nejspíš delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Miroslav Donutil i v jiné kategorii než je herectví.