Kdo je to?
Kdo je to Miroslav Donutil? Životopis Miroslav Donutil, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Miroslav Donutil?

Kdo je to Miroslav Donutil? Stručný životopis

Miroslav Donutil je český herec, bavič a věnuje se i dabingu. Je absolventem brněnské JAMU a v divadle působil již v době studia, i když se původně chtěl stát novinářem. Jeho herecké počátky jsou spojeny s divadlem Husa na provázku. V současnosti působí v Národním divadle.
Ztvárnil mnoho rolí ve filmech, příkladem mohou být Černí baroni, Pelíšky, Želary, Román pro muže a jiné. V televizních pořadech vystupuje Miroslav Donutil jako bavič a sám některé pořady vedl. Věnuje se také dabingu.Kdo je to Miroslav Donutil? Životopis Miroslav Donutil, lidé, osobnosti z herectví

Základní informace o osobě Miroslav Donutil

Národnost: česká
Datum narození: 7.2.1951
Místo narození: Třebíč

Líbí se stručný životopis s osobou Miroslav Donutil? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Dna? Vzpomněli byste si co označuje výraz SSID? Vzpomněli byste si co znamená slovo Beletrie? Znáte termín Follower?

Klíčová slova: heslo, význam pojmu, etymologie, popis, co je to Miroslav Donutil?, slovo, přesný výraz, herectví, význam slova, vysvětlení, termín, definice, původ slova, synonymum, formulace, informace

Pojem Miroslav Donutil je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Hledat termín Miroslav Donutil ve Wikislovníku

Zkusit najít Miroslav Donutil na Google.cz

Vyhledat heslo Miroslav Donutil ve Wikipedii

Zkusit najít slovo Miroslav Donutil v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Miroslav Donutil například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Google překladači.

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Stručná biografie, resp. životopis osoby Miroslav Donutil

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Miroslav Donutil? Kdo to byl Miroslav Donutil? Kdy se narodil Miroslav Donutil? Kde se narodil Miroslav Donutil? Miroslav Donutil je v kategorii herectví. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Zkuste též hledat osobnost, osobu, člověka Miroslav Donutil řekněme v projektu Wikipedia, kde naleznete podrobně vysvětlený popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Miroslav Donutil i v jiné kategorii než je herectví.