Kdo je to?
Kdo je to Miroslav Donutil? Životopis Miroslav Donutil, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Miroslav Donutil?

Kdo je to Miroslav Donutil? Stručný životopis

Miroslav Donutil je český herec, bavič a věnuje se i dabingu. Je absolventem brněnské JAMU a v divadle působil již v době studia, i když se původně chtěl stát novinářem. Jeho herecké počátky jsou spojeny s divadlem Husa na provázku. V současnosti působí v Národním divadle.
Ztvárnil mnoho rolí ve filmech, příkladem mohou být Černí baroni, Pelíšky, Želary, Román pro muže a jiné. V televizních pořadech vystupuje Miroslav Donutil jako bavič a sám některé pořady vedl. Věnuje se také dabingu.Kdo je to Miroslav Donutil? Životopis Miroslav Donutil, lidé, osobnosti z herectví

Hlavní data o osobě Miroslav Donutil

Národnost: česká
Datum narození: 7.2.1951
Místo narození: Třebíč

Sdílejte tuto stránku s osobností Miroslav Donutil s partnery, kolegy a kamarády na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Zánět? Víte, co je to Hinduismus? Vzpomněli byste si co znamená slovo Adrenalin? Rozumíte pojmu Firmware?

Klíčová slova: synonymum, termín, kdo je Miroslav Donutil?, formulace, wiki, přesný význam, definice, Miroslav Donutil, vysvětlení, heslo, informace, pojem, lexikon, kdo to je, slovo, původ slova

Pojem Miroslav Donutil je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Najít pojem Miroslav Donutil ve vyhledávači Qwant

Najít výraz Miroslav Donutil ve fulltextu Seznam.cz

Najít termín Miroslav Donutil ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat heslo Miroslav Donutil ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Miroslav Donutil například ve fulltextu Google.cz, v projektu slovnik.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v Lingea slovnících.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Životopis, kdo je Miroslav Donutil? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Miroslav Donutil? Kdo to byl Miroslav Donutil? Kdy se narodil Miroslav Donutil? Kde se narodil Miroslav Donutil? Miroslav Donutil je v sekci herectví. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pokuste se vyhledat osobnost, osobu, člověka Miroslav Donutil dejme tomu třeba na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete podrobný text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Miroslav Donutil i v jiné kategorii než je herectví.