Kdo je to?
Kdo je to Miroslav Donutil? Životopis Miroslav Donutil, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Miroslav Donutil?

Kdo je to Miroslav Donutil? Stručný životopis

Miroslav Donutil je český herec, bavič a věnuje se i dabingu. Je absolventem brněnské JAMU a v divadle působil již v době studia, i když se původně chtěl stát novinářem. Jeho herecké počátky jsou spojeny s divadlem Husa na provázku. V současnosti působí v Národním divadle.
Ztvárnil mnoho rolí ve filmech, příkladem mohou být Černí baroni, Pelíšky, Želary, Román pro muže a jiné. V televizních pořadech vystupuje Miroslav Donutil jako bavič a sám některé pořady vedl. Věnuje se také dabingu.Kdo je to Miroslav Donutil? Životopis Miroslav Donutil, lidé, osobnosti z herectví

Základní informace o osobě Miroslav Donutil

Národnost: česká
Datum narození: 7.2.1951
Místo narození: Třebíč

Líbí se stručný životopis s osobou Miroslav Donutil? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Koloidní stříbro? Znáte termín Aescin? Vzpomněli byste si co znamená slovo Dtto? Víte, co je to Okluze?

Klíčová slova: význam pojmu, původ slova, pojem, význam, herectví, etymologie, heslo, slovo, vysvětlení, přesný výraz, Miroslav Donutil, kdo to je, definice, co je to Miroslav Donutil?, wiki, odborný výraz

Pojem Miroslav Donutil je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Hledat videa s názvem Miroslav Donutil na Youtube

Hledat heslo Miroslav Donutil ve Wikipedii

Hledejte bez špehování slovo Miroslav Donutil ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat výraz Miroslav Donutil v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Miroslav Donutil například v Microsoft Bing, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači Seznam.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Podívejte se také na tyto osobnosti, odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Stručná biografie, resp. životopis osoby Miroslav Donutil

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Miroslav Donutil? Kdo to byl Miroslav Donutil? Kdy se narodil Miroslav Donutil? Kde se narodil Miroslav Donutil? Miroslav Donutil je v kategorii herectví. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka Miroslav Donutil řekněme například v projektu Wikipedia, kde naleznete nejspíš podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Miroslav Donutil i v jiné kategorii než je herectví.