Kdo je to?
Kdo je to Miroslav Donutil? Životopis Miroslav Donutil, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Miroslav Donutil?

Kdo je to Miroslav Donutil? Stručný životopis

Miroslav Donutil je český herec, bavič a věnuje se i dabingu. Je absolventem brněnské JAMU a v divadle působil již v době studia, i když se původně chtěl stát novinářem. Jeho herecké počátky jsou spojeny s divadlem Husa na provázku. V současnosti působí v Národním divadle.
Ztvárnil mnoho rolí ve filmech, příkladem mohou být Černí baroni, Pelíšky, Želary, Román pro muže a jiné. V televizních pořadech vystupuje Miroslav Donutil jako bavič a sám některé pořady vedl. Věnuje se také dabingu.Kdo je to Miroslav Donutil? Životopis Miroslav Donutil, lidé, osobnosti z herectví

Základní údaje o osobě Miroslav Donutil

Národnost: česká
Datum narození: 7.2.1951
Místo narození: Třebíč

Zaujala vás biografie osobnosti Miroslav Donutil? Potom se podělte s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Zánět? Víte co je Kmenový list? Vzpomněli byste si co znamená slovo Adrenalin? Vzpomněli byste si co označuje výraz Urea?

Klíčová slova: přesný význam, kdo je Miroslav Donutil?, kdo to je, herectví, význam, popis, pojem, co znamená, wiki, přesný výraz, Miroslav Donutil, význam pojmu, původ slova, etymologie, heslo, popis

Pojem Miroslav Donutil je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o pojmu Miroslav Donutil

Hledejte bez špehování slovo Miroslav Donutil ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Miroslav Donutil ve Wikimedia Commons

Vyhledat výraz Miroslav Donutil ve vyhledávači Yandex

Vyhledat pojem Miroslav Donutil ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Miroslav Donutil například ve Wikislovníku, v Lingea slovnících, ve fulltextu Google.cz, ve videích na Youtube nebo v projektu slovnik.cz.

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Stručná biografie, resp. životopis osoby Miroslav Donutil

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Miroslav Donutil? Kdo to byl Miroslav Donutil? Kdy se narodil Miroslav Donutil? Kde se narodil Miroslav Donutil? Miroslav Donutil se nachází v sekci herectví. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Miroslav Donutil řekněme na stránkách Wikipedie, kde můžete najít delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Miroslav Donutil i v jiné kategorii než je herectví.