Kdo je to?
Kdo je to Miroslav Donutil? Životopis Miroslav Donutil, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Miroslav Donutil?

Kdo je to Miroslav Donutil? Stručný životopis

Miroslav Donutil je český herec, bavič a věnuje se i dabingu. Je absolventem brněnské JAMU a v divadle působil již v době studia, i když se původně chtěl stát novinářem. Jeho herecké počátky jsou spojeny s divadlem Husa na provázku. V současnosti působí v Národním divadle.
Ztvárnil mnoho rolí ve filmech, příkladem mohou být Černí baroni, Pelíšky, Želary, Román pro muže a jiné. V televizních pořadech vystupuje Miroslav Donutil jako bavič a sám některé pořady vedl. Věnuje se také dabingu.Kdo je to Miroslav Donutil? Životopis Miroslav Donutil, lidé, osobnosti z herectví

Hlavní informace o osobě Miroslav Donutil

Národnost: česká
Datum narození: 7.2.1951
Místo narození: Třebíč

Popis osobnosti Miroslav Donutil můžete sdílet s přáteli a kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Zánět? Znáte pojem Čitatel? Vzpomněli byste si co znamená slovo Adrenalin? Vzpomenete si na definici slova Relikviář?

Klíčová slova: informace, kdo to je, přesný výraz, herectví, slovo, význam slova, termín, význam pojmu, kdo je Miroslav Donutil?, co je to Miroslav Donutil?, význam, pojem, heslo, odborný výraz, wiki, přesný význam

Pojem Miroslav Donutil je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o pojmu Miroslav Donutil

Hledat frázi Miroslav Donutil ve Wikipedii

Hledejte bez špehování slovo Miroslav Donutil ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat heslo Miroslav Donutil ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Miroslav Donutil ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Miroslav Donutil například ve videích na Youtube, v Google překladači, ve Wikislovníku, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Životopis, kdo je Miroslav Donutil? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Miroslav Donutil? Kdo to byl Miroslav Donutil? Kdy se narodil Miroslav Donutil? Kde se narodil Miroslav Donutil? Miroslav Donutil se nachází v kategorii herectví. Text napsán pro Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka Miroslav Donutil kupříkladu ve Wikipedii, kde můžete najít o mnoho podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Miroslav Donutil i v jiné kategorii než je herectví.